Pašalić debi za Spartak neće pamtiti po dobrom: Njegova momčad izgubila 5:1!
Hrvatski veznjak je u igru ušao u 72. minuti umjesto Samedova, ali nije mogao nešto previše napraviti i dodatno ublažiti ovaj poraz

Teško je stradao Spartak iz Moskve kod Zenita u četvrtom kolu ruske Premier lige. Slavili su domaćini 5:1 što možda čak i ne treba čuditi jer čini se kako je Spartak njihova 'mušterija'. Prošle sezone je na svojem terenu Zenit slavio s 4:2, dok je godinu prije završilo 5:2 u korist Zenita, petarda je pala i 2013. godine.

Dobra vijest je da je debitirao za Spartak Mario Pašalić koji se pridružio ruskoj momčad ovoga tjedna na posudbi iz Chelseaja. U igru je ušao u 72. minuti umjesto Samedova, ali nije mogao nešto previše napraviti i donekle ublažiti ovaj poraz.

Nije se na prvu činilo da će utakmica s tolikom razlikom završiti u Zenitovu korist jer je tek prvi gol večeri postignut 36. minuti preko Kokorina. Do kraja prvog poluvremena još je jedan gol zabio i Yerokhin pa su se domaćini raspucali u drugom dijelu.

Prvo je u 57. zabio Criscito, te je šest minuta kasnije rezultat na 4:0 povećao Kuzyajev. Promes je iz jedanaesterca smanjio vodstvo Zenita, dok se Criscito još jednom upisao u listu strijelaca u 77. i postavio konačan rezultat.