Zahuktali Tuchelov stroj posustaje, Vaha zaludio Francuze!
Osvježeno
Nakon Bordeauxa, Strasbourg je također uzeo bod protiv PSG-a. Vahin Nantes je svladao Marseille i sve je dalje od borbe za ostanak

Nakon što su u prvih 14 kola upisali 14 pobjeda, nogometaši PSG-a drugu su ligašku utakmicu zaredom prosuli bodove. Nakon Bordeauxa, iznenadio ih je i Strasbourg remiziravši s aktualnim prvakom - 1:1.

Štoviše, bili su momci Thomasa Tuchela vrlo blizu premijernog poraza. Lala je iz penala u 41. minuti doveo domaćina u vodstvo i držali su ga sve do 71. i novog penala. Ovaj put za PSG, a udarac s bijele točke u pogodak je pretvorio Cavani.

A onda je u 95. minuti Thomasson pogodio za 2:1 i činilo se da će PSG prvi put pasti, ali s tim se nije složio pomoćni sudac koji je digao zastavicu. No, potpuno opravdano. Pa je tako ostalo 1:1.

Na dvije utakmice gledatelji su vidjeli po pet golova, Bordeaux je slavio nad Saint-Etienneom 3:2, ali bez pomoći Tome Bašića koji opet nije bio ni u zapisniku, a istim je rezultatom Nantes svladao Marseille. Vahid Halilhodžić radi jako dobar posao u Nantesu, otkako je bh. stručnjak stigao kanarinci su pobjegli iz opasne zone, a sad su uzeli skalp uglednom protivniku.

Dvaput su se vraćali iz rezultatskog zaostatka, a onda poveli preko Boschille u 62. minuti i zadržali to vodstvo do kraja.

Ostali rezultati: Caen - Nimes 1:2, Dijon - Guingamp 2:1, Lyon - Rennes 0:2, Reims - Toulouse 0:1.