Ćorić debitirao u šokantnom porazu Rome! Džeko loše reagirao na kritike
Edin Dzeko Roma SPAL Serie A
Ante Ćorić zaigrao od 71. minute, Džeko ostao bez gola nakon kritika trenera koji mu je poručio da riješi probleme s psihom

Nakon tri uzastopne ligaške pobjede, Roma je u devetom kolu na Olimpicu doživjela šokantan 0:2 poraz protiv SPAL-a! Bio je to ujedno i susret u kojem prve minute dobio Ante Ćorića koji svoj debi neće moći pamtiti po dobrome...

Gosti su poveli u 38. minuti iz penala kojeg je uspješno realizirao Petagna, a drugi gol postigao je Bonifazi u 56. udarcem glavom nakon kornera.

Vučici nije pomoglo niti isključenje protivničkog vratara Milinković-Savića koji je u 75. minuti dobio žuti karton nakon nervoznog bacanja lopte van terena i prepirke sa sucem.

Čini se kako kritike Eusebija Di Francesca na račun svojih igrača nisu urodile plodom. Posebno kada je riječ o Edinu Džeki koji je ostao bez gola, a kojem je poručio da sredi probleme sa psihom i počne kontinuiranije pružati dobre igre...

No, zato je barem pružio prve minute u službenoj utakmici bivšem dragulju Dinama koji tako više nije najskupocijenije pojačanje bez nastupa u Europi!