Željo i treći put u sedam dana srušio Široki: Bez primljenog gola izbacili branitelja naslova

Osvježeno
Komentari()
Željezničar je tako postao posljednji polufinalist, nakon što su to prethodno osigurali Zvijezda, Krupa i Sloboda.

Nogometaši Željezničara izborili su polufinale Kupa BiH nakon što su i u uzvratu na Grbavici pobijedili Široki Brijeg , nakon 1:0 iz prve utakmice, danas je završilo 2:0 za domaćine koji su tako izbacili branitelja naslova iz daljnjeg natjecanja. Inače, utakmica se trebala igrati jučer, no odgođena je zbog magle.

Ibra se šali na neobičan način! Naučio je to i ekonom Uniteda

Plavi su na vrlo teškom terenu za igru do vodstva stigli u 8. minuti kada je u donji lijevi kut Bilobrka udarcem sa 17 metara pogodio Blagojević . Željo je u 28. minuti imao sjajnu priliku da udvostruči vodstvo, no udarac Ubiparipa iz sjajne prilike odlazi preko gola.

Već u sljedećem napadu odlična prilika na drugoj strani kada je Lončar išao oči u oči s Kjosevskim, ali vratar domaćina izlazi kao pobjednik. U 40. minuti Široki opet prijeti, ovog puta preko Matića čiji je udarac blokiran.

Domaćin je vodstvo udvostručio u 54. minuti kada je na drugoj vratnici nakon ubačaja s desne strane loptu dočekao Zec pa glavom pogodio za 2:0. Najveću priliku da ublaže poraz gosti su imali u 73. minuti kada je Lončar iz dobre pozicije pucao preko gola.

Željezničar je tako postao posljednji polufinalist, nakon što su to prethodno osigurali Zvijezda, Krupa i Sloboda .

Enrique: Nogomet je bio nepravedan prema nama! Bahati Busquets: Najbolja smo momčad skupine
Prosinečki: Sve osim plasmana na Euro bio bi neuspjeh!
Hrvatska je opet pokazala zašto je viceprvak svijeta! A vatreni znaju kako pobijediti Englesku...
Dalić: U nedjelju nam je motiv prvo mjesto, ali i Vukovar
Englezi razbili SAD u generalci za nedjeljni okršaj s vatrenima!