Zakarić s tri gola odveo Željezničar u finale Kupa! Plavi za trofej protiv Krupe
Osvježeno
S ukupnih 6:0 iz dvije utakmice protiv Zvijezde 09 finale je izborila i Krupa

Željezničar i Krupa su finalisti ovogodišnjeg domaćeg Kupa.

Nakon 0:0 u prvoj utakmici, Željezničar je u uzvratu kod Slobode slavio s uvjerljivih 4:1 i tako sigurno izborio svoje mjesto u finalu.

Išak, bolje je krenulo Slobodi koja je povela u 18. minuti nakon lijepe akcije po desnoj strani. Mijić je centrirao, a glavom je mrežu pogodio Anel Husić.

Uslijedio je šou Gorana Zakarića koji je do kraja utakmice postigao hat-trick. U 35. minuti je zabio za izjednačenje nakon Zajmovićeve asistencije. On je golom i zaključio prvo poluvrijeme. Sjurio se prema golu Slobode i u 43. minuti pucao u nebranjeni dio gostujućeg gola.

Na 3:1 je povisio Ubiparip u 51. minuti, a točku na i pobjedi svojim trećim golom stavlja Zakarić u 75. minuti.

A s ukupnih 6:0 iz dvije utakmice finale je izborila i Krupa. Ona je u uzvratu protiv Zvijezde 09 slavila s 2:0, a golove su zabili Mirosavljević i Nikodijević.