thumbnail Merhaba,

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur heyecanı bugün oynanan 33 maçla devam etti.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur heyecanı gün boyunca oynanan karşılaşmalarla devam etti. Spor Toto Süper Lig ekipleri Mersin İdman Yurdu ve Sivasspor turu geçerek adlarını 3. tura yazdırmayı başardılar.

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un Dardanelspor'a, Boluspor'un da Yimpaş Yozgatspor'a kaybederek elenmesi günün sürpriz sonuçları oldu.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçları, 2, 3 ve 4 Ekim'de oynanacak altı karşılaşmayla devam edecek.

2. turda bugüne kadar oynanan maçların toplu sonuçları;

Niğde Belediyespor 1 - 2 Beşiktaş
Dersimspor 0 - 7 Gençlerbirliği
Ankaragücü 5 - 1 Iğdır Üniversitesi
Samsunspor 0 - 2 Sivas 4 Eylül Bld.
İstanbulspor 1 - 3 Kasımpaşa
Ümraniyespor 1 - 2 Kayseri Erciyesspor
Konyaspor 2 - 0 Kırıkhanspor
Çorum Belediyespor 2 - 1 Adana Demirspor
Orhangazispor 2 - 1 Büyükşehir Bld.
Patnos Gençlik 1 - 2 Kartalspor
Akhisar Bld.Genç. 5 - 2 Aydınspor 1923
Karabükspor 3 - 2 Gümüşhanespor
Antalyaspor 5 - 3 Menemen Bld.
Gaziantepspor 1 - 0 Isparta Emrespor
Alanyaspor 0 - 3 Yeni Malatyaspor 
Anadolu Selçukluspor 1 - 2 Pendikspor    
Ankara Demirspor 0 - 1 Elazığspor    
Arsinspor 4 - 2 Bucaspor       
Balıkesirspor 4 - 0 İskenderunspor 1967       
Bandırmaspor 1 - 0 Kilimli Belediyespor     
Batman Petrolspor 2 - 1 Körfez Futbol Kulübü   
Boluspor 1 - 2 Yimpaş Yozgatspor        
Çamlıdere Şekerspor 1 - 2 İstanbul Güngörenspor     
Çankırıspor 1 - 2 Nazilli Belediyespor       
Darıca Gençlerbirliği 2 - 1 Kırklarelispor      
Denizlispor 1 - 2 Dardanelspor 
Eyüpspor 3 - 2 Ünyespor            
Fethiyespor 5 - 0 Cizre Basraspor
G.Antep Bld.Spor 2 - 0 Keçiörengücü     
Gaziosmanpaşa 0 - 1  Bayrampaşaspor     
İnegölspor 0 - 2 Giresunspor     
İskenderun D.Ç. 2 - 3 Ofspor 
Kahramanmaraşspor 1 - 2 Sakaryaspor 
Karaman Belediyespor 1 -2 Bozüyükspor  
Kızılcahamamspor A.Ş. 1 - 0 Kütahyaspor
Manisaspor  3 - 1Kayseri Şekerspor     
Muğlaspor 2 - 3 Tavşanlı Linyitspor   
Polatlı Bugsaşspor 2 - 1 Silivrispor       
Tarsus İdman Yurdu 0 - 2 Sarıyer    
Tepecikspor 3 - 0  Beylerbeyi        
Tokatspor 3 - 2 Hatayspor       
Trabzon Kanuni FK 0 - 3 Sivasspor    
Turgutluspor 1 - 0  Belediye Bingölspor       
Uşak Belediyespor 1 - 10 Denizli Belediyespor  
Adanaspor 2 - 1 Erzurum Bş.Bld.       
Göztepe 3 - 0 Gölcükspor  
Mersin İdman Yurdu 3 - 0 Siirtspor               

İlgili Haberler