thumbnail Hallo,

Uitslagen UEFA Europa League

Laat uitslagen zien in:

donderdag 10 december 2015
FT
AFC Ajax Ajax
1 - 1
Molde FK Molde FK
Wedden
FT
RSC Anderlecht Anderlecht
2 - 1
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
Wedden
FT
APOEL FC APOEL Nicosia
1 - 3
AC Sparta Praha Sparta Praag
Wedden
FT
Asteras Tripolis FC Asteras Tripolis
0 - 4
FC Schalke 04 Schalke 04
Wedden
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
2 - 2
Alkmaar Zaanstreek AZ
Wedden
FT
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
2 - 2
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
Wedden
FT
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
0 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden
FT
FC Dnipro Dnipropetrovsk Dnjepr Dnjepropetrovsk
3 - 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
FT
FC Groningen FC Groningen
0 - 0
Sporting Braga Sporting Braga
Wedden
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
1 - 1
Club Brugge KV Club Brugge
Wedden
FT
FC Sion FC Sion
0 - 0
Liverpool FC Liverpool
Wedden
FT
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
1 - 1
Celtic FC Celtic
Wedden
FT
ACF Fiorentina Fiorentina
1 - 0
CF Os Belenenses Belenenses
Wedden
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
0 - 1
FC Basel 1893 FC Basel
Wedden
FT
SSC Napoli Napoli
5 - 2
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
FT
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
1 - 3
FC Augsburg FC Augsburg
Wedden
FT
FK Qabala Qabala
0 - 3
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden
FT
SK Rapid Wien Rapid Wien
2 - 1
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden
FT
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
1 - 1
SS Lazio Lazio
Wedden
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
0 - 3
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
Wedden
FT
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
2 - 4
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Wedden
FT
Sporting Clube de Portugal Sporting Lissabon
3 - 1
Beşiktaş JK Beşiktaş
Wedden
FT
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur
4 - 1
AS Monaco FC Monaco
Wedden
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
3 - 3
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
donderdag 26 november 2015
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
1 - 2
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
Wedden
FT
CF Os Belenenses Belenenses
0 - 0
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden
FT
Beşiktaş JK Beşiktaş
2 - 0
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden
FT
Celtic FC Celtic
1 - 2
AFC Ajax Ajax
Wedden
FT
Club Brugge KV Club Brugge
0 - 1
SSC Napoli Napoli
Wedden
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 - 0
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
Wedden
FT
FC Augsburg FC Augsburg
2 - 3
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
FT
FC Basel 1893 FC Basel
2 - 2
ACF Fiorentina Fiorentina
Wedden
FT
FK Krasnodar Krasnodar
1 - 0
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
Wedden
FT
SS Lazio Lazio
3 - 1
FC Dnipro Dnipropetrovsk Dnjepr Dnjepropetrovsk
Wedden
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
1 - 0
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden
FT
Liverpool FC Liverpool
2 - 1
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
Wedden
FT
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
2 - 4
Sporting Clube de Portugal Sporting Lissabon
Wedden
FT
Molde FK Molde FK
0 - 2
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
Wedden
FT
AS Monaco FC Monaco
0 - 2
RSC Anderlecht Anderlecht
Wedden
FT
Olympique de Marseille Olympique Marseille
2 - 1
FC Groningen FC Groningen
Wedden
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
0 - 0
FK Qabala Qabala
Wedden
FT
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
0 - 1
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur
Wedden
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
1 - 1
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Wedden
FT
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
2 - 0
FC Sion FC Sion
Wedden
FT
FC Schalke 04 Schalke 04
1 - 0
APOEL FC APOEL Nicosia
Wedden
FT
AC Sparta Praha Sparta Praag
1 - 0
Asteras Tripolis FC Asteras Tripolis
Wedden
FT
Sporting Braga Sporting Braga
2 - 1
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Wedden
FT
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
1 - 0
SK Rapid Wien Rapid Wien
Wedden
donderdag 5 november 2015
FT
AFC Ajax Ajax
0 - 0
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
Wedden
FT
Asteras Tripolis FC Asteras Tripolis
2 - 0
APOEL FC APOEL Nicosia
Wedden
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
5 - 1
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
Wedden
FT
CF Os Belenenses Belenenses
0 - 2
FC Basel 1893 FC Basel
Wedden
FT
Beşiktaş JK Beşiktaş
1 - 1
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
Wedden
FT
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
4 - 0
FK Qabala Qabala
Wedden
FT
Celtic FC Celtic
1 - 2
Molde FK Molde FK
Wedden
FT
Club Brugge KV Club Brugge
1 - 0
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 - 2
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
FT
FC Augsburg FC Augsburg
4 - 1
Alkmaar Zaanstreek AZ
Wedden
FT
FC Groningen FC Groningen
0 - 1
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Wedden
FT
FC Sion FC Sion
1 - 1
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
Wedden
FT
FK Krasnodar Krasnodar
2 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
0 - 2
ACF Fiorentina Fiorentina
Wedden
FT
SSC Napoli Napoli
5 - 0
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden
FT
Olympique de Marseille Olympique Marseille
1 - 0
Sporting Braga Sporting Braga
Wedden
FT
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
1 - 1
AS Monaco FC Monaco
Wedden
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
0 - 2
SS Lazio Lazio
Wedden
FT
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
0 - 1
Liverpool FC Liverpool
Wedden
FT
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
3 - 0
FC Dnipro Dnipropetrovsk Dnjepr Dnjepropetrovsk
Wedden
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
3 - 0
Sporting Clube de Portugal Sporting Lissabon
Wedden
FT
AC Sparta Praha Sparta Praag
1 - 1
FC Schalke 04 Schalke 04
Wedden
FT
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur
2 - 1
RSC Anderlecht Anderlecht
Wedden
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
1 - 2
SK Rapid Wien Rapid Wien
Wedden
donderdag 22 oktober 2015
FT
RSC Anderlecht Anderlecht
2 - 1
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur
Wedden
FT
APOEL FC APOEL Nicosia
2 - 1
Asteras Tripolis FC Asteras Tripolis
Wedden
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
0 - 1
FC Augsburg FC Augsburg
Wedden
FT
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
0 - 1
FC Sion FC Sion
Wedden
FT
FC Dnipro Dnipropetrovsk Dnjepr Dnjepropetrovsk
0 - 1
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Wedden
FT
FC Basel 1893 FC Basel
1 - 2
CF Os Belenenses Belenenses
Wedden
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
1 - 4
SSC Napoli Napoli
Wedden
FT
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
1 - 0
AFC Ajax Ajax
Wedden
FT
ACF Fiorentina Fiorentina
1 - 2
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden
FT
SS Lazio Lazio
3 - 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
1 - 1
Club Brugge KV Club Brugge
Wedden
FT
Liverpool FC Liverpool
1 - 1
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
Wedden
FT
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
1 - 1
Beşiktaş JK Beşiktaş
Wedden
FT
Molde FK Molde FK
3 - 1
Celtic FC Celtic
Wedden
FT
AS Monaco FC Monaco
1 - 0
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
Wedden
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
0 - 0
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden
FT
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
0 - 2
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
FT
FK Qabala Qabala
1 - 3
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
Wedden
FT
SK Rapid Wien Rapid Wien
3 - 2
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
Wedden
FT
FC Schalke 04 Schalke 04
2 - 2
AC Sparta Praha Sparta Praag
Wedden
FT
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
1 - 1
FC Groningen FC Groningen
Wedden
FT
Sporting Braga Sporting Braga
3 - 2
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Wedden
FT
Sporting Clube de Portugal Sporting Lissabon
5 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden
FT
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
4 - 0
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden
donderdag 1 oktober 2015
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
2 - 1
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
FT
CF Os Belenenses Belenenses
0 - 4
ACF Fiorentina Fiorentina
Wedden
FT
Beşiktaş JK Beşiktaş
1 - 1
Sporting Clube de Portugal Sporting Lissabon
Wedden
FT
Celtic FC Celtic
2 - 2
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
Wedden
FT
Club Brugge KV Club Brugge
1 - 3
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
0 - 1
SK Rapid Wien Rapid Wien
Wedden
FT
FC Augsburg FC Augsburg
1 - 3
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
Wedden
FT
FC Basel 1893 FC Basel
2 - 0
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden
FT
FK Krasnodar Krasnodar
2 - 1
FK Qabala Qabala
Wedden
FT
SS Lazio Lazio
3 - 2
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Wedden
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
0 - 2
SSC Napoli Napoli
Wedden
FT
Liverpool FC Liverpool
1 - 1
FC Sion FC Sion
Wedden
FT
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
2 - 0
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden
FT
Molde FK Molde FK
1 - 1
AFC Ajax Ajax
Wedden
FT
AS Monaco FC Monaco
1 - 1
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur
Wedden
FT
Olympique de Marseille Olympique Marseille
0 - 1
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Wedden
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
1 - 1
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
Wedden
FT
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
1 - 0
RSC Anderlecht Anderlecht
Wedden
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
0 - 1
FC Dnipro Dnipropetrovsk Dnjepr Dnjepropetrovsk
Wedden
FT
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
0 - 0
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
Wedden
FT
FC Schalke 04 Schalke 04
4 - 0
Asteras Tripolis FC Asteras Tripolis
Wedden
FT
AC Sparta Praha Sparta Praag
2 - 0
APOEL FC APOEL Nicosia
Wedden
FT
Sporting Braga Sporting Braga
1 - 0
FC Groningen FC Groningen
Wedden
FT
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
1 - 0
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
Wedden
donderdag 17 september 2015
FT
AFC Ajax Ajax
2 - 2
Celtic FC Celtic
Wedden
FT
RSC Anderlecht Anderlecht
1 - 1
AS Monaco FC Monaco
Wedden
FT
APOEL FC APOEL Nicosia
0 - 3
FC Schalke 04 Schalke 04
Wedden
FT
Asteras Tripolis FC Asteras Tripolis
1 - 1
AC Sparta Praha Sparta Praag
Wedden
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
3 - 1
FC Augsburg FC Augsburg
Wedden
FT
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
1 - 1
Liverpool FC Liverpool
Wedden
FT
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
2 - 1
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden
FT
FC Dnipro Dnipropetrovsk Dnjepr Dnjepropetrovsk
1 - 1
SS Lazio Lazio
Wedden
FT
FC Groningen FC Groningen
0 - 3
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Wedden
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
1 - 0
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
FT
FC Sion FC Sion
2 - 1
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
Wedden
FT
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
1 - 3
Molde FK Molde FK
Wedden
FT
ACF Fiorentina Fiorentina
1 - 2
FC Basel 1893 FC Basel
Wedden
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
0 - 0
CF Os Belenenses Belenenses
Wedden
FT
SSC Napoli Napoli
5 - 0
Club Brugge KV Club Brugge
Wedden
FT
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
3 - 2
Alkmaar Zaanstreek AZ
Wedden
FT
FK Qabala Qabala
0 - 0
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden
FT
SK Rapid Wien Rapid Wien
2 - 1
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
FT
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
2 - 2
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
0 - 1
Beşiktaş JK Beşiktaş
Wedden
FT
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
0 - 1
Sporting Braga Sporting Braga
Wedden
FT
Sporting Clube de Portugal Sporting Lissabon
1 - 3
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
Wedden
FT
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur
3 - 1
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
Wedden
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
2 - 0
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden
donderdag 27 augustus 2015
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
1 - 0
MŠK Žilina MSK Zilina
Wedden
Verlenging 3 - 3 Athletic de Bilbao wint op basis van uitdoelpunten
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
2 - 0
AFC Astra Astra
Wedden
AZ wint na verlening met 4 - 3
FT
CF Os Belenenses Belenenses
0 - 0
SC Rheindorf Altach SCR Altach
Wedden
Belenenses wint na verlening met 1 - 0
FT
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
7 - 2
Odds BK Odd
Wedden
Borussia Dortmund wint na verlening met 11 - 5
FT
Brøndby IF Brøndby IF
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden
PAOK Saloniki wint na verlening met 6 - 1
FT
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
0 - 1
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden
Lech Poznan wint na verlening met 4 - 0
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
1 - 0
Southampton FC Southampton
Wedden
FC Midtjylland wint na verlening met 2 - 1
FT
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
3 - 0
PAE APS Atromitos Athens Atromitos
Wedden
Fenerbahçe wint na verlening met 4 - 0
FT
FK Jablonec FK Jablonec
0 - 0
AFC Ajax Ajax
Wedden
Ajax wint na verlening met 1 - 0
FT
HNK Hajduk Split Hajduk Split
0 - 1
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Wedden
Slovan Liberec wint na verlening met 2 - 0
FT
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
0 - 0
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden
Krasnodar wint na verlening met 5 - 1
FT
FK Kairat Almaty Kairat
2 - 1
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
Wedden
Verlenging 2 - 2 Bordeaux wint op basis van uitdoelpunten
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
3 - 2
FC Zorya Luhansk Zarja Loegansk
Wedden
Legia Warschau wint na verlening met 4 - 2
FT
Panathinaikos FC Panathinaikos
2 - 2
FK Qabala Qabala
Wedden
Verlenging 2 - 2 Qabala wint op basis van uitdoelpunten
FT
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
3 - 0
BSC Young Boys BSC Young Boys
Wedden
Qarabağ wint na verlening met 4 - 0
PEN
FC Salzburg Red Bull Salzburg
2 - 0
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden
Verlenging 2 - 2, Dinamo Minsk wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
0 - 1
FC Steaua Bucureşti SA Steaua Boekarest
Wedden
Rosenborg BK wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
1 - 0
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
Wedden
Rubin Kazan wint na verlening met 2 - 1
FT
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
1 - 0
FC Milsami Orhei Milsami
Wedden
Saint-Étienne wint na verlening met 2 - 1
FT
Standard de Liège Standard Liège
3 - 1
Molde FK Molde FK
Wedden
Verlenging 3 - 3 Molde FK wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Thun Thun
3 - 3
AC Sparta Praha Sparta Praag
Wedden
Sparta Praag wint na verlening met 6 - 4
FT
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
0 - 2
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
Wedden
Viktoria Plzen wint na verlening met 5 - 0
donderdag 20 augustus 2015
FT
AFC Ajax Ajax
1 - 0
FK Jablonec FK Jablonec
Wedden
FT
AFC Astra Astra
3 - 2
Alkmaar Zaanstreek AZ
Wedden
FT
PAE APS Atromitos Athens Atromitos
0 - 1
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
Wedden
FT
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
1 - 0
FK Kairat Almaty Kairat
Wedden
FT
BSC Young Boys BSC Young Boys
0 - 1
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
Wedden
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
2 - 0
FC Salzburg Red Bull Salzburg
Wedden
FT
FK Krasnodar Krasnodar
5 - 1
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
Wedden
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
3 - 0
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
Wedden
FT
FC Milsami Orhei Milsami
1 - 1
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Wedden
FT
Molde FK Molde FK
2 - 0
Standard de Liège Standard Liège
Wedden
FT
MŠK Žilina MSK Zilina
3 - 2
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
FT
Odds BK Odd
3 - 4
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
Wedden
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
5 - 0
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden
FT
FK Qabala Qabala
0 - 0
Panathinaikos FC Panathinaikos
Wedden
FT
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
1 - 1
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
Wedden
FT
SC Rheindorf Altach SCR Altach
0 - 1
CF Os Belenenses Belenenses
Wedden
FT
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
1 - 0
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden
FT
Southampton FC Southampton
1 - 1
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden
FT
AC Sparta Praha Sparta Praag
3 - 1
FC Thun Thun
Wedden
FT
FC Steaua Bucureşti SA Steaua Boekarest
0 - 3
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
3 - 0
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
Wedden
FT
FC Zorya Luhansk Zarja Loegansk
0 - 1
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
donderdag 6 augustus 2015
FT
Aberdeen FC Aberdeen
1 - 1
FK Kairat Almaty Kairat
Wedden
Kairat wint na verlening met 3 - 2
FT
AEK Larnaca AEK Larnaca
0 - 1
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
Wedden
Bordeaux wint na verlening met 4 - 0
FT
AFC Astra Astra
2 - 1
West Ham United FC West Ham United
Wedden
Astra wint na verlening met 4 - 3
FT
PAE APS Atromitos Athens Atromitos
1 - 0
AIK Fotboll AIK
Wedden
Atromitos wint na verlening met 4 - 1
FT
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
5 - 0
Wolfsberger Athletik Club Wolfsberger AC
Wedden
Borussia Dortmund wint na verlening met 6 - 0
N.V.
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 - 1
FC Zürich FC Zürich
Wedden
Dinamo Minsk wint na verlening met 2 - 1
FT
FC København FC Kopenhagen
2 - 3
FK Jablonec FK Jablonec
Wedden
Verlenging 3 - 3 FK Jablonec wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Vaduz FC Vaduz
2 - 2
FC Thun Thun
Wedden
Verlenging 2 - 2 Thun wint op basis van uitdoelpunten
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 - 3
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Wedden
Slovan Liberec wint na verlening met 5 - 1
FT
IFK Göteborg IFK Göteborg
0 - 0
CF Os Belenenses Belenenses
Wedden
Belenenses wint na verlening met 2 - 1
FT
FC İnter Bakı Inter Baku
0 - 0
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
Athletic de Bilbao wint na verlening met 2 - 0
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
1 - 0
KS Kukësi Kukësi
Wedden
Legia Warschau wint na verlening met 4 - 0
FT
Odds BK Odd
2 - 0
IF Elfsborg IF Elfsborg
Wedden
Odd wint na verlening met 3 - 2
FT
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
2 - 2
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden
Verlenging 2 - 2 Brøndby IF wint op basis van uitdoelpunten
FT
FK Qabala Qabala
1 - 0
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden
Qabala wint na verlening met 2 - 1
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 - 1
Debreceni VSC Debreceni VSC
Wedden
Rosenborg BK wint na verlening met 6 - 3
FT
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
1 - 1
SK Sturm Graz Sturm Graz
Wedden
Rubin Kazan wint na verlening met 4 - 3
FT
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
1 - 2
ASA Târgu Mureş Târgu Mureş
Wedden
Saint-Étienne wint na verlening met 4 - 2
FT
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
3 - 3
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden
Krasnodar wint na verlening met 5 - 3
FT
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden
PAOK Saloniki wint na verlening met 2 - 1
FT
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
0 - 2
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden
Hajduk Split wint na verlening met 4 - 0
N.V.
Trabzonspor Trabzonspor
1 - 1
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
Wedden
Rabotnicki Skopje wint na verlening met 2 - 1
FT
SBV Vitesse Vitesse
0 - 2
Southampton FC Southampton
Wedden
Southampton wint na verlening met 5 - 0
FT
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
1 - 4
SC Rheindorf Altach SCR Altach
Wedden
SCR Altach wint na verlening met 6 - 2
FT
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
0 - 2
UC Sampdoria Sampdoria
Wedden
Vojvodina Novi Sad wint na verlening met 4 - 2
N.V.
FC Vorskla Poltava Vorskla Poltava
3 - 1
MŠK Žilina MSK Zilina
Wedden
Verlenging 3 - 3 MSK Zilina wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Zorya Luhansk Zarja Loegansk
3 - 0
Sporting du Pays de Charleroi Sporting Charleroi
Wedden
Zarja Loegansk wint na verlening met 5 - 0
FT
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
1 - 2
Alkmaar Zaanstreek AZ
Wedden
AZ wint na verlening met 4 - 1
FT
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
0 - 1
Standard de Liège Standard Liège
Wedden
Standard Liège wint na verlening met 3 - 1
donderdag 30 juli 2015
FT
AIK Fotboll AIK
1 - 3
PAE APS Atromitos Athens Atromitos
Wedden
FT
Apollon Limassol Apollon Limassol
1 - 1
FK Qabala Qabala
Wedden
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
2 - 0
FC İnter Bakı Inter Baku
Wedden
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
2 - 0
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
Wedden
FT
CF Os Belenenses Belenenses
2 - 1
IFK Göteborg IFK Göteborg
Wedden
FT
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
3 - 0
AEK Larnaca AEK Larnaca
Wedden
FT
Brøndby IF Brøndby IF
0 - 0
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Wedden
FT
Debreceni VSC Debreceni VSC
2 - 3
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
FT
FC Zürich FC Zürich
0 - 1
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden
FT
HNK Hajduk Split Hajduk Split
2 - 0
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
Wedden
FT
IF Elfsborg IF Elfsborg
2 - 1
Odds BK Odd
Wedden
FT
FK Kairat Almaty Kairat
2 - 1
Aberdeen FC Aberdeen
Wedden
FT
FK Krasnodar Krasnodar
2 - 0
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Wedden
FT
KS Kukësi Kukësi
0 - 3
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
FT
MŠK Žilina MSK Zilina
2 - 0
FC Vorskla Poltava Vorskla Poltava
Wedden
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
1 - 0
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
Wedden
FT
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
1 - 0
Trabzonspor Trabzonspor
Wedden
FT
UC Sampdoria Sampdoria
0 - 4
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
Wedden
FT
SC Rheindorf Altach SCR Altach
2 - 1
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
Wedden
FT
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
2 - 1
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Wedden
FT
Southampton FC Southampton
3 - 0
SBV Vitesse Vitesse
Wedden
FT
Sporting du Pays de Charleroi Sporting Charleroi
0 - 2
FC Zorya Luhansk Zarja Loegansk
Wedden
FT
Standard de Liège Standard Liège
2 - 1
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
Wedden
FT
SK Sturm Graz Sturm Graz
2 - 3
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
Wedden
FT
FC Thun Thun
0 - 0
FC Vaduz FC Vaduz
Wedden
FT
ASA Târgu Mureş Târgu Mureş
0 - 3
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Wedden
FT
West Ham United FC West Ham United
2 - 2
AFC Astra Astra
Wedden
FT
Wolfsberger Athletik Club Wolfsberger AC
0 - 1
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
Wedden
woensdag 29 juli 2015
FT
FK Jablonec FK Jablonec
0 - 1
FC København FC Kopenhagen
Wedden
donderdag 23 juli 2015
FT
Aberdeen FC Aberdeen
2 - 2
HNK Rijeka NK Rijeka
Wedden
Aberdeen wint na verlening met 5 - 2
FT
Alashkert FC Alashkert
2 - 1
FK Kairat Almaty Kairat
Wedden
Kairat wint na verlening met 4 - 2
FT
AFC Astra Astra
0 - 0
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle
Wedden
Astra wint na verlening met 1 - 0
FT
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
1 - 4
Sporting du Pays de Charleroi Sporting Charleroi
Wedden
Sporting Charleroi wint na verlening met 9 - 2
PEN
Birkirkara FC Birkirkara
1 - 0
West Ham United FC West Ham United
Wedden
Verlenging 1 - 1, West Ham United wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
AFC Botoşani Botoşani
0 - 3
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
Legia Warschau wint na verlening met 4 - 0
FT
Brøndby IF Brøndby IF
0 - 0
PFC Beroe Stara Zagora Beroe
Wedden
Brøndby IF wint na verlening met 1 - 0
FT
Debreceni VSC Debreceni VSC
9 - 2
Skonto FC Skonto
Wedden
Debreceni VSC wint na verlening met 11 - 4
FT
FC Differdange 03 Differdange 03
1 - 2
Trabzonspor Trabzonspor
Wedden
Trabzonspor wint na verlening met 3 - 1
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
4 - 0
PFC Cherno More Varna Tsjerno More Varna
Wedden
Dinamo Minsk wint na verlening met 5 - 1
FT
HNK Hajduk Split Hajduk Split
4 - 1
FC Koper NK Koper
Wedden
Hajduk Split wint na verlening met 6 - 4
FT
IFK Göteborg IFK Göteborg
2 - 0
WKS Śląsk Wrocław Slask Wroclaw
Wedden
IFK Göteborg wint na verlening met 2 - 0
N.V.
FC İnter Bakı Inter Baku
2 - 2
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
Wedden
Inter Baku wint na verlening met 4 - 3
FT
Linfield FC Linfield
1 - 3
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
Wedden
Spartak Trnava wint na verlening met 5 - 2
FT
FK Mladost Podgorica Mladost
2 - 4
KS Kukësi Kukësi
Wedden
Kukësi wint na verlening met 4 - 3
FT
MŠK Žilina MSK Zilina
4 - 2
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
Wedden
MSK Zilina wint na verlening met 6 - 3
FT
Newtown AFC Newtown
1 - 3
FC København FC Kopenhagen
Wedden
FC Kopenhagen wint na verlening met 5 - 1
FT
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
0 - 2
FC Vaduz FC Vaduz
Wedden
FC Vaduz wint na verlening met 5 - 1
FT
Odds BK Odd
2 - 1
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
Wedden
Odd wint na verlening met 4 - 1
FT
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
1 - 0
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
Wedden
Omonia Nicosia wint na verlening met 1 - 0
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
6 - 0
NK Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
Wedden
PAOK Saloniki wint na verlening met 7 - 2
FT
FK Qabala Qabala
2 - 0
FK Čukarički Stankom Cukaricki Stankom
Wedden
Qabala wint na verlening met 2 - 1
FT
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
2 - 0
FK Jelgava Jelgava
Wedden
Rabotnicki Skopje wint na verlening met 2 - 1
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 - 0
KR Reykjavík KR
Wedden
Rosenborg BK wint na verlening met 4 - 0
FT
Shirak FC Shirak
0 - 2
AIK Fotboll AIK
Wedden
AIK wint na verlening met 4 - 0
FT
FK JPFS / Spartaks Jūrmala Spartaks
1 - 1
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
Wedden
Vojvodina Novi Sad wint na verlening met 4 - 1
FT
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
0 - 1
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
Wedden
Verlenging 2 - 2 Strømsgodset IF wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Thun Thun
2 - 1
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
Wedden
Thun wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Trakai Trakai
0 - 0
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden
Apollon Limassol wint na verlening met 4 - 0
FT
University College Dublin FC UCD
1 - 5
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Wedden
Slovan Bratislava wint na verlening met 6 - 1
FT
Wolfsberger Athletik Club Wolfsberger AC
2 - 0
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
Wedden
Wolfsberger AC wint na verlening met 3 - 0
FT
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
2 - 0
Ferencvárosi TC Ferencváros
Wedden
Željezničar wint na verlening met 3 - 0
dinsdag 21 juli 2015
N.V.
IF Elfsborg IF Elfsborg
1 - 0
Randers FC Randers FC
Wedden
IF Elfsborg wint na verlening met 1 - 0
donderdag 16 juli 2015
FT
AIK Fotboll AIK
2 - 0
Shirak FC Shirak
Wedden
FT
Apollon Limassol Apollon Limassol
4 - 0
FK Trakai Trakai
Wedden
FT
PFC Beroe Stara Zagora Beroe
0 - 1
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden
FT
FK Čukarički Stankom Cukaricki Stankom
1 - 0
FK Qabala Qabala
Wedden
FT
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
1 - 2
MŠK Žilina MSK Zilina
Wedden
FT
FC København FC Kopenhagen
2 - 0
Newtown AFC Newtown
Wedden
FT
FC Vaduz FC Vaduz
3 - 1
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
Wedden
FT
Ferencvárosi TC Ferencváros
0 - 1
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
Wedden
FT
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
1 - 2
FC İnter Bakı Inter Baku
Wedden
FT
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
1 - 1
FC Thun Thun
Wedden
FT
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle
0 - 1
AFC Astra Astra
Wedden
FT
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
0 - 0
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Wedden
FT
FK Jelgava Jelgava
1 - 0
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
Wedden
FT
FK Kairat Almaty Kairat
3 - 0
Alashkert FC Alashkert
Wedden
FT
KR Reykjavík KR
0 - 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
FT
KS Kukësi Kukësi
0 - 1
FK Mladost Podgorica Mladost
Wedden
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
1 - 0
AFC Botoşani Botoşani
Wedden
FT
NK Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
2 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden
FT
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
1 - 2
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
Wedden
FT
FC Koper NK Koper
3 - 2
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden
FT
HNK Rijeka NK Rijeka
0 - 3
Aberdeen FC Aberdeen
Wedden
FT
Randers FC Randers FC
0 - 0
IF Elfsborg IF Elfsborg
Wedden
FT
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
0 - 1
Wolfsberger Athletik Club Wolfsberger AC
Wedden
FT
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
0 - 2
Odds BK Odd
Wedden
FT
Skonto FC Skonto
2 - 2
Debreceni VSC Debreceni VSC
Wedden
FT
WKS Śląsk Wrocław Slask Wroclaw
0 - 0
IFK Göteborg IFK Göteborg
Wedden
FT
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 - 0
University College Dublin FC UCD
Wedden
FT
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
2 - 1
Linfield FC Linfield
Wedden
FT
Sporting du Pays de Charleroi Sporting Charleroi
5 - 1
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
Wedden
FT
Trabzonspor Trabzonspor
1 - 0
FC Differdange 03 Differdange 03
Wedden
FT
PFC Cherno More Varna Tsjerno More Varna
1 - 1
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden
FT
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
3 - 0
FK JPFS / Spartaks Jūrmala Spartaks
Wedden
FT
West Ham United FC West Ham United
1 - 0
Birkirkara FC Birkirkara
Wedden
donderdag 9 juli 2015
FT
Aberdeen FC Aberdeen
0 - 0
KF Shkendija Shkendija
Wedden
Verlenging 1 - 1 Aberdeen wint op basis van uitdoelpunten
FT
AIK Fotboll AIK
4 - 0
Vaasan Palloseura VPS
Wedden
AIK wint na verlening met 6 - 2
FT
Apollon Limassol Apollon Limassol
2 - 0
FC Saxan Ceadîr Lunga Saxan Ceadîr Lunga
Wedden
Apollon Limassol wint na verlening met 4 - 0
FT
Bala Town FC Bala Town
2 - 1
FC Differdange 03 Differdange 03
Wedden
Differdange 03 wint na verlening met 4 - 3
FT
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
2 - 1
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
Wedden
Beitar Jeruzalem wint na verlening met 2 - 1
FT
PFC Beroe Stara Zagora Beroe
3 - 1
FK Atlantas Klaipėda Atlantas
Wedden
Beroe wint na verlening met 5 - 1
FT
FK Čukarički Stankom Cukaricki Stankom
0 - 0
NK Domžale NK Domzale
Wedden
Cukaricki Stankom wint na verlening met 1 - 0
FT
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
4 - 1
FK Renova Renova
Wedden
Dacia Chisinau wint na verlening met 5 - 1
FT
F91 Dudelange F91 Dudelange
2 - 1
University College Dublin FC UCD
Wedden
Verlenging 2 - 2 UCD wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Vaduz FC Vaduz
5 - 1
SP La Fiorita La Fiorita
Wedden
FC Vaduz wint na verlening met 10 - 1
FT
Valletta FC FC Valletta
1 - 2
Newtown AFC Newtown
Wedden
Newtown wint na verlening met 4 - 2
FT
Ferencvárosi TC Ferencváros
4 - 1
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden
Ferencváros wint na verlening met 5 - 2
FT
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
1 - 0
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
Wedden
FH Hafnarfjördur wint na verlening met 2 - 0
FT
HNK Hajduk Split Hajduk Split
6 - 2
JK Sillamäe Kalev Sillamäe Kalev
Wedden
Hajduk Split wint na verlening met 7 - 3
FT
HB Tórshavn HB
1 - 4
FK Trakai Trakai
Wedden
Trakai wint na verlening met 7 - 1
FT
IF Elfsborg IF Elfsborg
5 - 0
FC Lahti FC Lahti
Wedden
IF Elfsborg wint na verlening met 7 - 2
FT
FC İnter Bakı Inter Baku
0 - 0
KF Laçi Laçi
Wedden
Verlenging 1 - 1 Inter Baku wint op basis van uitdoelpunten
FT
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
8 - 0
FK Kruoja Pakruojis Kruoja
Wedden
Jagiellonia Bialystok wint na verlening met 9 - 0
FT
AC Juvenes / Dogana Juvenes Dogana
0 - 2
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden
Brøndby IF wint na verlening met 11 - 0
FT
FK Kairat Almaty Kairat
2 - 1
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden
Kairat wint na verlening met 4 - 1
N.V.
KR Reykjavík KR
2 - 1
Cork City FC Cork City
Wedden
KR wint na verlening met 3 - 2
FT
PFK Litex Lovech Litex Lovech
2 - 2
FK Jelgava Jelgava
Wedden
Verlenging 3 - 3 Jelgava wint op basis van uitdoelpunten
FT
NK Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
2 - 2
Airbus UK FC Airbus UK
Wedden
Lokomotiva Zagreb wint na verlening met 5 - 3
FT
FC Lusitanos Lusitanos
0 - 1
West Ham United FC West Ham United
Wedden
West Ham United wint na verlening met 4 - 0
FT
FK Mladost Podgorica Mladost
1 - 1
Neftçi PFC Bakı Neftçi
Wedden
Verlenging 3 - 3 Mladost wint op basis van uitdoelpunten
FT
MŠK Žilina MSK Zilina
3 - 0
Glentoran FC Glentoran
Wedden
MSK Zilina wint na verlening met 7 - 1
FT
FC Koper NK Koper
2 - 2
Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
Wedden
NK Koper wint na verlening met 3 - 2
FT
NSÍ Runavík NSÍ Runavik
4 - 3
Linfield FC Linfield
Wedden
Linfield wint na verlening met 5 - 4
FT
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
0 - 0
FK Aktobe FH Aktobe
Wedden
Nõmme Kalju wint na verlening met 1 - 0
FT
Odds BK Odd
0 - 0
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
Wedden
Odd wint na verlening met 3 - 0
FT
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
2 - 0
FC Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Wedden
Omonia Nicosia wint na verlening met 2 - 1
FT
KF Partizani Tirana Partizan Tirana
0 - 1
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
Wedden
Strømsgodset IF wint na verlening met 4 - 1
FT
FK Qabala Qabala
2 - 0
FC Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Wedden
Qabala wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
2 - 0
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
Wedden
Rabotnicki Skopje wint na verlening met 2 - 1
FT
Randers FC Randers FC
3 - 0
UE Sant Julià UE Sant Julia
Wedden
Randers FC wint na verlening met 4 - 0
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
0 - 0
Víkingur Gøta Víkingur
Wedden
Rosenborg BK wint na verlening met 2 - 0
FT
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
3 - 0
Glenavon FC Glenavon
Wedden
Shakhtyor wint na verlening met 5 - 1
FT
WKS Śląsk Wrocław Slask Wroclaw
3 - 1
NK Celje NK Celje
Wedden
Slask Wroclaw wint na verlening met 4 - 1
FT
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
3 - 0
Europa FC Europa
Wedden
Slovan Bratislava wint na verlening met 9 - 0
FT
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
0 - 0
FK Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
Wedden
Verlenging 1 - 1 Spartak Trnava wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Tskhinvali Spartaki Tskhinvali
1 - 3
AFC Botoşani Botoşani
Wedden
Botoşani wint na verlening met 4 - 2
FT
FK JPFS / Spartaks Jūrmala Spartaks
0 - 0
FK Budućnost Podgorica Buducnost Podgorica
Wedden
Spartaks wint na verlening met 3 - 1
FT
Saint Johnstone FC St. Johnstone
2 - 1
Alashkert FC Alashkert
Wedden
Verlenging 2 - 2 Alashkert wint op basis van uitdoelpunten
FT
St Patrick's Athletic FC St. Patrick's Athletic
0 - 2
Skonto FC Skonto
Wedden
Skonto wint na verlening met 4 - 1
FT
FK Sutjeska Nikšić Sutjeska
2 - 0
Debreceni VSC Debreceni VSC
Wedden
Debreceni VSC wint na verlening met 3 - 2
FT
FC Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
0 - 0
KS Kukësi Kukësi
Wedden
Kukësi wint na verlening met 2 - 0
FT
Ulisses FC Ulisses
1 - 3
Birkirkara FC Birkirkara
Wedden
Birkirkara wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
3 - 1
MTK Budapest FC MTK Boedapest
Wedden
Vojvodina Novi Sad wint na verlening met 3 - 1
FT
HŠK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
2 - 1
Shirak FC Shirak
Wedden
Shirak wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
1 - 0
Balzan FC Balzan
Wedden
Željezničar wint na verlening met 3 - 0
dinsdag 7 juli 2015
FT
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
3 - 0
FC Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn
Wedden
Shamrock Rovers wint na verlening met 3 - 0
donderdag 2 juli 2015
FT
Airbus UK FC Airbus UK
1 - 3
NK Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
Wedden
FT
Alashkert FC Alashkert
1 - 0
Saint Johnstone FC St. Johnstone
Wedden
FT
FK Atlantas Klaipėda Atlantas
0 - 2
PFC Beroe Stara Zagora Beroe
Wedden
FT
Birkirkara FC Birkirkara
0 - 0
Ulisses FC Ulisses
Wedden
FT
AFC Botoşani Botoşani
1 - 1
FC Tskhinvali Spartaki Tskhinvali
Wedden
FT
Brøndby IF Brøndby IF
9 - 0
AC Juvenes / Dogana Juvenes Dogana
Wedden
FT
FK Budućnost Podgorica Buducnost Podgorica
1 - 3
FK JPFS / Spartaks Jūrmala Spartaks
Wedden
FT
Cork City FC Cork City
1 - 1
KR Reykjavík KR
Wedden
FT
Debreceni VSC Debreceni VSC
3 - 0
FK Sutjeska Nikšić Sutjeska
Wedden
FT
FC Differdange 03 Differdange 03
3 - 1
Bala Town FC Bala Town
Wedden
FT
FC Dinamo Batumi Dinamo Batumi
1 - 0
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Wedden
FT
FC Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
2 - 1
FK Qabala Qabala
Wedden
FT
Europa FC Europa
0 - 6
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Wedden
FT
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
1 - 0
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
Wedden
FT
FC Lahti FC Lahti
2 - 2
IF Elfsborg IF Elfsborg
Wedden
FT
FK Aktobe FH Aktobe
0 - 1
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
Wedden
FT
Glenavon FC Glenavon
1 - 2
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
Wedden
FT
Glentoran FC Glentoran
1 - 4
MŠK Žilina MSK Zilina
Wedden
FT
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
1 - 1
Ferencvárosi TC Ferencváros
Wedden
FT
FK Jelgava Jelgava
1 - 1
PFK Litex Lovech Litex Lovech
Wedden
FT
FK Kruoja Pakruojis Kruoja
0 - 1
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
Wedden
FT
KS Kukësi Kukësi
2 - 0
FC Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
Wedden
FT
SP La Fiorita La Fiorita
0 - 5
FC Vaduz FC Vaduz
Wedden
FT
KF Laçi Laçi
1 - 1
FC İnter Bakı Inter Baku
Wedden
FT
Linfield FC Linfield
2 - 0
NSÍ Runavík NSÍ Runavik
Wedden
FT
MTK Budapest FC MTK Boedapest
0 - 0
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
Wedden
FT
Neftçi PFC Bakı Neftçi
2 - 2
FK Mladost Podgorica Mladost
Wedden
FT
Newtown AFC Newtown
2 - 1
Valletta FC FC Valletta
Wedden
FT
NK Celje NK Celje
0 - 1
WKS Śląsk Wrocław Slask Wroclaw
Wedden
FT
NK Domžale NK Domzale
0 - 1
FK Čukarički Stankom Cukaricki Stankom
Wedden
FT
FK Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
1 - 1
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
Wedden
FT
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
0 - 0
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
Wedden
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
0 - 2
FK Kairat Almaty Kairat
Wedden
FT
FC Saxan Ceadîr Lunga Saxan Ceadîr Lunga
0 - 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden
FT
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
0 - 3
Odds BK Odd
Wedden
FT
Shirak FC Shirak
2 - 0
HŠK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Wedden
FT
KF Shkendija Shkendija
1 - 1
Aberdeen FC Aberdeen
Wedden
FT
JK Sillamäe Kalev Sillamäe Kalev
1 - 1
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden
FT
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
0 - 1
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
Wedden
FT
Skonto FC Skonto
2 - 1
St Patrick's Athletic FC St. Patrick's Athletic
Wedden
FT
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
3 - 1
KF Partizani Tirana Partizan Tirana
Wedden
FT
FK Trakai Trakai
3 - 0
HB Tórshavn HB
Wedden
FT
University College Dublin FC UCD
1 - 0
F91 Dudelange F91 Dudelange
Wedden
FT
UE Sant Julià UE Sant Julia
0 - 1
Randers FC Randers FC
Wedden
FT
Vaasan Palloseura VPS
2 - 2
AIK Fotboll AIK
Wedden
FT
Víkingur Gøta Víkingur
0 - 2
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
FT
Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
0 - 1
FC Koper NK Koper
Wedden
FT
West Ham United FC West Ham United
3 - 0
FC Lusitanos Lusitanos
Wedden
dinsdag 30 juni 2015
FT
Balzan FC Balzan
0 - 2
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
Wedden
FT
FC Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn
0 - 0
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
Wedden
FT
FK Renova Renova
0 - 1
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
Wedden