thumbnail Hallo,

Uitslagen UEFA Champions League

Laat uitslagen zien in:

woensdag 27 juli 2016
FT
FK Astana Astana
1 - 1
Celtic FC Celtic
Wedden
FT
AFC Astra Astra
1 - 1
FC København FC Kopenhagen
Wedden
FT
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
2 - 1
AS Monaco FC Monaco
Wedden
FT
Olympiakos CFP Olympiakos Piraeus
0 - 0
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
Wedden
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
2 - 1
APOEL FC APOEL Nicosia
Wedden
FT
FK AS Trenčín Trenčín
0 - 1
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
dinsdag 26 juli 2016
FT
AFC Ajax Ajax
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden
FT
FC BATE Borisov Bate Borisov
1 - 0
Dundalk FC Dundalk
Wedden
FT
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2 - 0
FC Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Wedden
FT
FK Ludogorets 1947 Razgrad Ludogorets
2 - 2
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden
FT
KF Partizani Tirana Partizan Tirana
0 - 1
FC Salzburg Red Bull Salzburg
Wedden
FT
FK Rostov Rostov
2 - 2
RSC Anderlecht Anderlecht
Wedden
FT
FC Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
2 - 0
BSC Young Boys BSC Young Boys
Wedden
FT
AC Sparta Praha Sparta Praag
1 - 1
FC Steaua Bucureşti SA Steaua Boekarest
Wedden
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
0 - 0
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
Wedden
woensdag 20 juli 2016
FT
FK Astana Astana
2 - 1
VMFD Žalgiris Vilnius Žalgiris
Wedden
Astana wint na verlening met 2 - 1
FT
Celtic FC Celtic
3 - 0
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
Wedden
Celtic wint na verlening met 3 - 1
FT
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3 - 2
FK Vardar Skopje Vardar
Wedden
Dinamo Zagreb wint na verlening met 5 - 3
FT
F91 Dudelange F91 Dudelange
1 - 1
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
Wedden
Qarabağ wint na verlening met 3 - 1
PEN
Ferencvárosi TC Ferencváros
1 - 1
KF Partizani Tirana Partizan Tirana
Wedden
Verlenging 2 - 2, Partizan Tirana wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
2 - 2
Dundalk FC Dundalk
Wedden
Verlenging 3 - 3 Dundalk wint op basis van uitdoelpunten
FT
IFK Norrköping IFK Norrköping
3 - 2
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
Rosenborg BK wint na verlening met 5 - 4
FT
FK AS Trenčín Trenčín
2 - 3
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
Wedden
Verlenging 6 - 6 Trenčín wint op basis van uitdoelpunten
dinsdag 19 juli 2016
FT
Alashkert FC Alashkert
1 - 1
FC Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Wedden
Dinamo Tbilisi wint na verlening met 3 - 1
FT
APOEL FC APOEL Nicosia
3 - 0
The New Saints FC The New Saints
Wedden
APOEL Nicosia wint na verlening met 3 - 0
FT
FC København FC Kopenhagen
6 - 0
Crusaders FC Crusaders
Wedden
FC Kopenhagen wint na verlening met 9 - 0
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
2 - 0
HŠK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Wedden
Legia Warschau wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Liepāja Liepāja
0 - 2
FC Salzburg Red Bull Salzburg
Wedden
Red Bull Salzburg wint na verlening met 3 - 0
FT
FK Mladost Podgorica Mladost
0 - 3
FK Ludogorets 1947 Razgrad Ludogorets
Wedden
Ludogorets wint na verlening met 5 - 0
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
2 - 1
Valletta FC FC Valletta
Wedden
Rode Ster Belgrado wint na verlening met 4 - 2
FT
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
0 - 0
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
Wedden
Hapoel Be'er Sheva wint na verlening met 3 - 2
FT
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
2 - 2
FC BATE Borisov Bate Borisov
Wedden
Bate Borisov wint na verlening met 4 - 2
woensdag 13 juli 2016
FT
Crusaders FC Crusaders
0 - 3
FC København FC Kopenhagen
Wedden
FT
Dundalk FC Dundalk
1 - 1
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
Wedden
FT
FK Ludogorets 1947 Razgrad Ludogorets
2 - 0
FK Mladost Podgorica Mladost
Wedden
FT
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
3 - 4
FK AS Trenčín Trenčín
Wedden
FT
KF Partizani Tirana Partizan Tirana
1 - 1
Ferencvárosi TC Ferencváros
Wedden
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 - 1
IFK Norrköping IFK Norrköping
Wedden
FT
VMFD Žalgiris Vilnius Žalgiris
0 - 0
FK Astana Astana
Wedden
dinsdag 12 juli 2016
FT
FC BATE Borisov Bate Borisov
2 - 0
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
Wedden
FT
FC Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
2 - 0
Alashkert FC Alashkert
Wedden
FT
Valletta FC FC Valletta
1 - 2
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden
FT
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
3 - 2
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
Wedden
FT
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
1 - 0
Celtic FC Celtic
Wedden
FT
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
2 - 0
F91 Dudelange F91 Dudelange
Wedden
FT
FC Salzburg Red Bull Salzburg
1 - 0
FK Liepāja Liepāja
Wedden
FT
The New Saints FC The New Saints
0 - 0
APOEL FC APOEL Nicosia
Wedden
FT
FK Vardar Skopje Vardar
1 - 2
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Wedden
FT
HŠK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
1 - 1
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden
woensdag 6 juli 2016
FT
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
2 - 0
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
Wedden
Lincoln Red Imps wint na verlening met 3 - 2
dinsdag 5 juli 2016
FT
Alashkert FC Alashkert
3 - 0
Don Denis FC Santa Coloma Santa Coloma
Wedden
Alashkert wint na verlening met 3 - 0
FT
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
2 - 1
Valletta FC FC Valletta
Wedden
Verlenging 2 - 2 FC Valletta wint op basis van uitdoelpunten
FT
SP Tre Penne Tre Penne
0 - 3
The New Saints FC The New Saints
Wedden
The New Saints wint na verlening met 5 - 1
dinsdag 28 juni 2016
FT
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
2 - 1
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
Wedden
FT
Valletta FC FC Valletta
1 - 0
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Wedden
FT
Don Denis FC Santa Coloma Santa Coloma
0 - 0
Alashkert FC Alashkert
Wedden
FT
The New Saints FC The New Saints
2 - 1
SP Tre Penne Tre Penne
Wedden