thumbnail Hallo,

Uitslagen KNVB Beker

Laat uitslagen zien in:

zondag 30 april 2017
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
0 - 2
SBV Vitesse Vitesse
Wedden Kaarten
donderdag 2 maart 2017
PEN
Alkmaar Zaanstreek AZ
0 - 0
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
AZ won met 3 - 2 na strafschoppen
woensdag 1 maart 2017
FT
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
1 - 2
SBV Vitesse Vitesse
Wedden Kaarten
donderdag 26 januari 2017
FT
SBV Vitesse Vitesse
2 - 0
Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Wedden Kaarten
woensdag 25 januari 2017
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
1 - 0
SC Heerenveen SC Heerenveen
Wedden Kaarten
PEN
FC Utrecht FC Utrecht
2 - 2
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
SC Cambuur won met 7 - 6 na strafschoppen
dinsdag 24 januari 2017
PEN
FC Volendam FC Volendam
1 - 1
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Wedden Kaarten
Sparta Rotterdam won met 6 - 5 na strafschoppen
donderdag 15 december 2016
FT
Heracles Almelo Heracles Almelo
0 - 3
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Wedden Kaarten
FT
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
2 - 1
AFC Ajax Ajax
Wedden Kaarten
woensdag 14 december 2016
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
2 - 0
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
FT
Feyenoord Rotterdam Feyenoord
5 - 1
HFC ADO Den Haag ADO Den Haag
Wedden Kaarten
FT
PEC Zwolle PEC Zwolle
1 - 2
FC Utrecht FC Utrecht
Wedden Kaarten
FT
SBV Vitesse Vitesse
4 - 0
CVV De Jodan Boys Jodan Boys
Wedden Kaarten
dinsdag 13 december 2016
FT
FC Volendam FC Volendam
4 - 1
Voetbal Vereniging Sint Bavo VVSB
Wedden Kaarten
FT
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
0 - 1
SC Heerenveen SC Heerenveen
Wedden Kaarten
donderdag 27 oktober 2016
FT
FC Eindhoven FC Eindhoven
1 - 2
SC Heerenveen SC Heerenveen
Wedden Kaarten
FT
PEC Zwolle PEC Zwolle
2 - 1
VVV Venlo VVV-Venlo
Wedden Kaarten
woensdag 26 oktober 2016
FT
Alkmaar Zaanstreek AZ
1 - 0
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
FT
FC Utrecht FC Utrecht
1 - 0
FC Groningen FC Groningen
Wedden Kaarten
FT
Feyenoord Rotterdam Feyenoord
4 - 0
SBV Excelsior Excelsior
Wedden Kaarten
FT
Heracles Almelo Heracles Almelo
5 - 0
Uitspanning Na Arbeid / Brinvast UNA
Wedden Kaarten
FT
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
3 - 1
Koninklijke Haarlemsche FC Koninklijke HFC
Wedden Kaarten
FT
Kozakken Boys Kozakken Boys
1 - 6
AFC Ajax Ajax
Wedden Kaarten
FT
SBV Vitesse Vitesse
4 - 1
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
dinsdag 25 oktober 2016
FT
HFC ADO Den Haag ADO Den Haag
2 - 1
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
N.V.
FC Volendam FC Volendam
2 - 1
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
FT
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
1 - 2
CVV De Jodan Boys Jodan Boys
Wedden Kaarten
N.V.
SV Spakenburg Spakenburg
2 - 3
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
FT
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
3 - 1
PSV Eindhoven PSV
Wedden Kaarten
FT
sv Tielse Eendracht Combinatie TEC
0 - 4
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
FT
Voetbal Vereniging Sint Bavo VVSB
3 - 0
vv Katwijk Katwijk
Wedden Kaarten
donderdag 22 september 2016
FT
ASV De Dijk De Dijk
2 - 7
SBV Vitesse Vitesse
Wedden Kaarten
FT
FC Twente FC Twente
1 - 3
FC Utrecht FC Utrecht
Wedden Kaarten
FT
Feyenoord Rotterdam Feyenoord
4 - 1
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
FT
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
1 - 5
sv Tielse Eendracht Combinatie TEC
Wedden Kaarten
woensdag 21 september 2016
FT
vv Achilles Veen Achilles Veen
1 - 4
Voetbal Vereniging Sint Bavo VVSB
Wedden Kaarten
FT
AFC Ajax Ajax
5 - 0
Willem II Willem II
Wedden Kaarten
FT
De Treffers De Treffers
0 - 3
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
FT
vv Dongen Dongen
1 - 3
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
FT
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
1 - 4
PEC Zwolle PEC Zwolle
Wedden Kaarten
N.V.
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
1 - 3
Heracles Almelo Heracles Almelo
Wedden Kaarten
FT
vv Katwijk Katwijk
2 - 1
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
FT
Koninklijke Haarlemsche FC Koninklijke HFC
6 - 1
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
Wedden Kaarten
FT
FC Lienden Lienden
1 - 4
Alkmaar Zaanstreek AZ
Wedden Kaarten
PEN
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
1 - 1
HFC ADO Den Haag ADO Den Haag
Wedden Kaarten
ADO Den Haag won met 5 - 3 na strafschoppen
FT
PSV Eindhoven PSV
4 - 0
SV Roda JC Roda JC Kerkrade
Wedden Kaarten
FT
SV Spakenburg Spakenburg
2 - 1
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
FT
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
3 - 1
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
FT
Uitspanning Na Arbeid / Brinvast UNA
1 - 0
SV Huizen Huizen
Wedden Kaarten
dinsdag 20 september 2016
FT
BVV Barendrecht Barendrecht
0 - 1
SBV Excelsior Excelsior
Wedden Kaarten
FT
VV Capelle Capelle
0 - 4
FC Groningen FC Groningen
Wedden Kaarten
FT
RKVV EVV Echt EVV
0 - 3
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
FT
FC Den Bosch FC Den Bosch
2 - 3
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
PEN
FC Volendam FC Volendam
3 - 3
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
FC Volendam won met 5 - 4 na strafschoppen
PEN
Hardenberg Heemse Combinatie HHC
2 - 2
CVV De Jodan Boys Jodan Boys
Wedden Kaarten
Jodan Boys won met 7 - 6 na strafschoppen
FT
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
3 - 1
Achilles 1929 Achilles '29
Wedden Kaarten
FT
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
1 - 3
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
FT
Kozakken Boys Kozakken Boys
3 - 0
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
FT
NAC Breda NAC Breda
0 - 2
VVV Venlo VVV-Venlo
Wedden Kaarten
FT
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
0 - 2
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
FT
FC Rijnvogels Rijnvogels
0 - 1
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
N.V.
SC Heerenveen SC Heerenveen
5 - 1
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
FT
SVV Scheveningen Scheveningen
1 - 2
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
woensdag 24 augustus 2016
FT
Amsterdamsche FC AFC
1 - 5
Kozakken Boys Kozakken Boys
Wedden Kaarten
FT
Alkmaarse FC 1934 AFC '34
2 - 6
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
FT
BVV Barendrecht Barendrecht
3 - 1
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
FT
vv Dongen Dongen
2 - 1
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
FT
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
4 - 2
vv AZSV AZSV
Wedden Kaarten
FT
RKSV Halsteren Halsteren
0 - 3
VV Capelle Capelle
Wedden Kaarten
FT
HBS Craeyenhout HBS
2 - 3
vv Achilles Veen Achilles Veen
Wedden Kaarten
PEN
SV Huizen Huizen
3 - 3
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
Wedden Kaarten
Huizen won met 4 - 3 na strafschoppen
N.V.
Haagsche Voetbal en Cricket Vereniging Quick HV & CV Quick
0 - 1
RKVV EVV Echt EVV
Wedden Kaarten
FT
CVV De Jodan Boys Jodan Boys
3 - 0
Sport Vereniging Zwaluwen Wierden SVZW
Wedden Kaarten
PEN
vv Magreb '90 Magreb '90
5 - 5
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
Harkemase Boys won met 4 - 3 na strafschoppen
FT
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
5 - 1
Voetbalvereniging Groningen VV Groningen
Wedden Kaarten
FT
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
1 - 2
ASV De Dijk De Dijk
Wedden Kaarten
FT
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
1 - 3
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
Wedden Kaarten
FT
Ridderkerkse Voetbalvereniging Hercules RVVH
0 - 2
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
FT
Schaesberg Schaesberg
2 - 3
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
Wedden Kaarten
FT
SVV Scheveningen Scheveningen
5 - 2
Gelders Veenendaalse Voetbal Vereniging GVVV
Wedden Kaarten
FT
RKSV UDI 1919 UDI '19
0 - 1
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
FT
Uitspanning Na Arbeid / Brinvast UNA
3 - 2
HSV ODIN '59 ODIN '59
Wedden Kaarten
FT
Voetbal Vereniging Sint Bavo VVSB
2 - 0
USV Hercules USV Hercules
Wedden Kaarten
dinsdag 23 augustus 2016
FT
kvv Quick Boys Quick Boys
0 - 2
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
Wedden Kaarten
woensdag 17 augustus 2016
FT
Alkmaarse FC 1934 AFC '34
4 - 1
vv Bennekom Bennekom
Wedden Kaarten
FT
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
2 - 1
vv Chevremont Chevremont
Wedden Kaarten
FT
SV Avanti 1931 Avanti '31
0 - 2
Sport Vereniging Zwaluwen Wierden SVZW
Wedden Kaarten
FT
Be Quick 1887 Be Quick 1887
0 - 2
Ridderkerkse Voetbalvereniging Hercules RVVH
Wedden Kaarten
N.V.
RKSV Groene Ster Heerlerheide Groene Ster
0 - 2
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
FT
Haagsche Voetbal en Cricket Vereniging Quick HV & CV Quick
2 - 0
sv Oranje Wit Oranje Wit
Wedden Kaarten
PEN
CVV De Jodan Boys Jodan Boys
1 - 1
Swift Swift
Wedden Kaarten
Jodan Boys won met 4 - 2 na strafschoppen
FT
FC Lisse Lisse
1 - 3
ASV De Dijk De Dijk
Wedden Kaarten
N.V.
vv Noordwijk Noordwijk
4 - 5
RKSV UDI 1919 UDI '19
Wedden Kaarten
FT
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
2 - 1
vv Flevo Boys Flevo Boys
Wedden Kaarten
FT
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
3 - 0
CVV Oranje Nassau Oranje Nassau
Wedden Kaarten
FT
Rooms-Katholieke Voetbalvereniging Velsen RKVV Velsen
0 - 1
Voetbalvereniging Groningen VV Groningen
Wedden Kaarten
FT
Rooms-Katholieke Zieuwentse Voetbalclub RKZVC
0 - 4
vv Achilles Veen Achilles Veen
Wedden Kaarten
N.V.
Schaesberg Schaesberg
3 - 1
vv Kloetinge Kloetinge
Wedden Kaarten
FT
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
0 - 2
SV Huizen Huizen
Wedden Kaarten
PEN
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
1 - 1
RKSV Halsteren Halsteren
Wedden Kaarten
Halsteren won met 5 - 3 na strafschoppen
FT
AVV Wilhelmina Vooruit Hortus Eendracht Doet Winnen WV-HEDW
0 - 3
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
Wedden Kaarten
dinsdag 16 augustus 2016
FT
Staphorst Staphorst
1 - 2
vv AZSV AZSV
Wedden Kaarten