thumbnail Hallo,

Uitslagen UEFA Europa League

Laat uitslagen zien in:

donderdag 19 oktober 2017
FT
TSG 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
3 - 1
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
Wedden Kaarten
FT
AC Milan AC Milan
0 - 0
AEK Athens FC AEK Athene
Wedden Kaarten
FT
FK Astana Astana
4 - 0
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Wedden Kaarten
FT
Atalanta Bergamasca Calcio Atalanta Bergamo
3 - 1
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden Kaarten
FT
FK Austria Wien Austria Wien
1 - 3
HNK Rijeka NK Rijeka
Wedden Kaarten
FT
FC BATE Borisov Bate Borisov
1 - 0
1. FC Köln 1. FC Köln
Wedden Kaarten
FT
FC Dynamo Kyiv Dinamo Kiev
2 - 2
BSC Young Boys BSC Young Boys
Wedden Kaarten
FT
Everton FC Everton
1 - 2
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
Wedden Kaarten
FT
FC FASTAV Zlín FC Tescoma Zlin
1 - 1
FC København FC Kopenhagen
Wedden Kaarten
FT
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
1 - 2
SC Fotbal Club FCSB SA Steaua Boekarest
Wedden Kaarten
FT
Atiker Konyaspor Kulübü Konyaspor
0 - 2
FC Salzburg Red Bull Salzburg
Wedden Kaarten
FT
FC Lugano Lugano
3 - 2
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
Wedden Kaarten
FT
OGC Nice Côte d'Azur Nice
1 - 3
SS Lazio Lazio
Wedden Kaarten
FT
Olympique de Marseille Olympique Marseille
2 - 1
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
Wedden Kaarten
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
0 - 1
Arsenal FC Arsenal
Wedden Kaarten
FT
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
1 - 1
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
Wedden Kaarten
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
0 - 0
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
Wedden Kaarten
FT
Sporting Braga Sporting Braga
0 - 2
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
Wedden Kaarten
FT
FK Vardar Skopje Vardar
0 - 6
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden Kaarten
FT
Villarreal CF Villarreal
2 - 2
SK Slavia Praha Slavia Praag
Wedden Kaarten
FT
FC Zorya Luhansk Zarja Loegansk
2 - 1
Hertha BSC Hertha BSC
Wedden Kaarten
FT
FK Zenit St. Petersburg Zenit Sint-Petersburg
3 - 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden Kaarten
FT
SV Zulte-Waregem Zulte-Waregem
1 - 1
SBV Vitesse Vitesse
Wedden Kaarten
FT
Östersunds FK Östersunds FK
2 - 2
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden Kaarten
donderdag 28 september 2017
FT
1. FC Köln 1. FC Köln
0 - 1
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden Kaarten
FT
AC Milan AC Milan
3 - 2
HNK Rijeka NK Rijeka
Wedden Kaarten
FT
AEK Athens FC AEK Athene
2 - 2
FK Austria Wien Austria Wien
Wedden Kaarten
FT
FK Astana Astana
1 - 1
SK Slavia Praha Slavia Praag
Wedden Kaarten
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
0 - 1
FC Zorya Luhansk Zarja Loegansk
Wedden Kaarten
FT
FC BATE Borisov Bate Borisov
2 - 4
Arsenal FC Arsenal
Wedden Kaarten
FT
Everton FC Everton
2 - 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden Kaarten
FT
Atiker Konyaspor Kulübü Konyaspor
2 - 1
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
Wedden Kaarten
FT
SS Lazio Lazio
2 - 0
SV Zulte-Waregem Zulte-Waregem
Wedden Kaarten
FT
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
3 - 0
FC FASTAV Zlín FC Tescoma Zlin
Wedden Kaarten
FT
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
2 - 1
TSG 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
Wedden Kaarten
FT
FC Lugano Lugano
1 - 2
SC Fotbal Club FCSB SA Steaua Boekarest
Wedden Kaarten
FT
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
0 - 0
Villarreal CF Villarreal
Wedden Kaarten
FT
OGC Nice Côte d'Azur Nice
3 - 0
SBV Vitesse Vitesse
Wedden Kaarten
FT
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
1 - 1
Atalanta Bergamasca Calcio Atalanta Bergamo
Wedden Kaarten
FT
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
2 - 3
FC Dynamo Kyiv Dinamo Kiev
Wedden Kaarten
FT
FC Salzburg Red Bull Salzburg
1 - 0
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Wedden Kaarten
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 - 1
FK Vardar Skopje Vardar
Wedden Kaarten
FT
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
0 - 0
FC København FC Kopenhagen
Wedden Kaarten
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
1 - 1
BSC Young Boys BSC Young Boys
Wedden Kaarten
FT
Sporting Braga Sporting Braga
2 - 1
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
Wedden Kaarten
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
3 - 1
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
Wedden Kaarten
FT
FK Zenit St. Petersburg Zenit Sint-Petersburg
3 - 1
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden Kaarten
FT
Östersunds FK Östersunds FK
1 - 0
Hertha BSC Hertha BSC
Wedden Kaarten
donderdag 14 september 2017
FT
TSG 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
1 - 2
Sporting Braga Sporting Braga
Wedden Kaarten
FT
Apollon Limassol Apollon Limassol
1 - 1
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
Wedden Kaarten
FT
Arsenal FC Arsenal
3 - 1
1. FC Köln 1. FC Köln
Wedden Kaarten
FT
Atalanta Bergamasca Calcio Atalanta Bergamo
3 - 0
Everton FC Everton
Wedden Kaarten
FT
FK Austria Wien Austria Wien
1 - 5
AC Milan AC Milan
Wedden Kaarten
FT
BSC Young Boys BSC Young Boys
1 - 1
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
Wedden Kaarten
FT
FC Dynamo Kyiv Dinamo Kiev
3 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden Kaarten
FT
FC København FC Kopenhagen
0 - 0
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
Wedden Kaarten
FT
FC FASTAV Zlín FC Tescoma Zlin
0 - 0
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
Wedden Kaarten
FT
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
2 - 1
FC Lugano Lugano
Wedden Kaarten
FT
Hertha BSC Hertha BSC
0 - 0
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden Kaarten
FT
HNK Rijeka NK Rijeka
1 - 2
AEK Athens FC AEK Athene
Wedden Kaarten
FT
Olympique de Marseille Olympique Marseille
1 - 0
Atiker Konyaspor Kulübü Konyaspor
Wedden Kaarten
FT
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
4 - 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden Kaarten
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
1 - 1
FC BATE Borisov Bate Borisov
Wedden Kaarten
FT
SK Slavia Praha Slavia Praag
1 - 0
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Wedden Kaarten
FT
SC Fotbal Club FCSB SA Steaua Boekarest
3 - 0
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
Wedden Kaarten
FT
FK Vardar Skopje Vardar
0 - 5
FK Zenit St. Petersburg Zenit Sint-Petersburg
Wedden Kaarten
FT
Villarreal CF Villarreal
3 - 1
FK Astana Astana
Wedden Kaarten
FT
SBV Vitesse Vitesse
2 - 3
SS Lazio Lazio
Wedden Kaarten
FT
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
1 - 1
FC Salzburg Red Bull Salzburg
Wedden Kaarten
FT
FC Zorya Luhansk Zarja Loegansk
0 - 2
Östersunds FK Östersunds FK
Wedden Kaarten
FT
SV Zulte-Waregem Zulte-Waregem
1 - 5
OGC Nice Côte d'Azur Nice
Wedden Kaarten
FT
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
0 - 0
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
Wedden Kaarten
donderdag 24 augustus 2017
FT
AEK Athens FC AEK Athene
3 - 0
Club Brugge KV Club Brugge
Wedden Kaarten
AEK Athene wint na verlening met 3 - 0
FT
AEK Larnaca AEK Larnaca
0 - 0
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
Wedden Kaarten
Viktoria Plzen wint na verlening met 3 - 1
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
1 - 0
Panathinaikos FC Panathinaikos
Wedden Kaarten
Athletic de Bilbao wint na verlening met 4 - 2
FT
FK Austria Wien Austria Wien
0 - 1
NK Osijek NK Osijek
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2 Austria Wien wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Dynamo Kyiv Dinamo Kiev
3 - 1
CS Marítimo Funchal Marítimo Funchal
Wedden Kaarten
Dinamo Kiev wint na verlening met 3 - 1
FT
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
0 - 4
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
Wedden Kaarten
Partizan Belgrado wint na verlening met 4 - 0
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
1 - 1
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden Kaarten
Apollon Limassol wint na verlening met 4 - 3
FT
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
1 - 2
FK Vardar Skopje Vardar
Wedden Kaarten
Vardar wint na verlening met 4 - 1
FT
HNK Hajduk Split Hajduk Split
1 - 1
Everton FC Everton
Wedden Kaarten
Everton wint na verlening met 3 - 1
FT
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
2 - 2
SC Rheindorf Altach SCR Altach
Wedden Kaarten
Maccabi Tel Aviv wint na verlening met 3 - 2
FT
FC Oleksandria Oleksandria
1 - 2
FC BATE Borisov Bate Borisov
Wedden Kaarten
Bate Borisov wint na verlening met 3 - 2
FT
Olympique de Marseille Olympique Marseille
3 - 0
NK Domžale NK Domzale
Wedden Kaarten
Olympique Marseille wint na verlening met 4 - 1
FT
FC Salzburg Red Bull Salzburg
4 - 0
FC Viitorul Viitorul
Wedden Kaarten
Red Bull Salzburg wint na verlening met 7 - 1
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
2 - 1
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden Kaarten
Verlenging 4 - 4 Rode Ster Belgrado wint op basis van uitdoelpunten
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 - 2
AFC Ajax Ajax
Wedden Kaarten
Rosenborg BK wint na verlening met 4 - 2
FT
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
0 - 0
KP Legia Warszawa Legia Warschau
Wedden Kaarten
Verlenging 1 - 1 Sheriff Tiraspol wint op basis van uitdoelpunten
FT
KF Shkendija Shkendija
0 - 1
AC Milan AC Milan
Wedden Kaarten
AC Milan wint na verlening met 7 - 0
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
0 - 0
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Wedden Kaarten
Verlenging 1 - 1 Skënderbeu Korçë wint op basis van uitdoelpunten
FT
Sporting Braga Sporting Braga
3 - 2
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
Wedden Kaarten
Sporting Braga wint na verlening met 5 - 3
FT
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
0 - 0
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
Wedden Kaarten
Ludogorets wint na verlening met 2 - 0
N.V.
FK Zenit St. Petersburg Zenit Sint-Petersburg
2 - 0
FC Utrecht FC Utrecht
Wedden Kaarten
Zenit Sint-Petersburg wint na verlening met 2 - 1
FT
Östersunds FK Östersunds FK
2 - 0
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3 Östersunds FK wint op basis van uitdoelpunten
donderdag 17 augustus 2017
FT
AC Milan AC Milan
6 - 0
KF Shkendija Shkendija
Wedden Kaarten
FT
AFC Ajax Ajax
0 - 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden Kaarten
FT
Apollon Limassol Apollon Limassol
3 - 2
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden Kaarten
FT
FC BATE Borisov Bate Borisov
1 - 1
FC Oleksandria Oleksandria
Wedden Kaarten
FT
Club Brugge KV Club Brugge
0 - 0
AEK Athens FC AEK Athene
Wedden Kaarten
FT
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
1 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden Kaarten
FT
Everton FC Everton
2 - 0
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden Kaarten
FT
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
1 - 2
Sporting Braga Sporting Braga
Wedden Kaarten
FT
FK Krasnodar Krasnodar
3 - 2
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden Kaarten
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
1 - 1
FK Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
Wedden Kaarten
FT
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
2 - 0
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
Wedden Kaarten
FT
CS Marítimo Funchal Marítimo Funchal
0 - 0
FC Dynamo Kyiv Dinamo Kiev
Wedden Kaarten
FT
NK Domžale NK Domzale
1 - 1
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Wedden Kaarten
FT
NK Osijek NK Osijek
1 - 2
FK Austria Wien Austria Wien
Wedden Kaarten
FT
Panathinaikos FC Panathinaikos
2 - 3
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden Kaarten
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
3 - 1
Östersunds FK Östersunds FK
Wedden Kaarten
FT
FK Partizan Beograd Partizan Belgrado
0 - 0
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
Wedden Kaarten
FT
SC Rheindorf Altach SCR Altach
0 - 1
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Wedden Kaarten
FT
FK Vardar Skopje Vardar
2 - 0
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
Wedden Kaarten
FT
FC Viitorul Viitorul
1 - 3
FC Salzburg Red Bull Salzburg
Wedden Kaarten
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
3 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Wedden Kaarten
woensdag 16 augustus 2017
FT
FC Utrecht FC Utrecht
1 - 0
FK Zenit St. Petersburg Zenit Sint-Petersburg
Wedden Kaarten
donderdag 3 augustus 2017
FT
AC Milan AC Milan
2 - 0
CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Wedden Kaarten
AC Milan wint na verlening met 3 - 0
FT
Apollon Limassol Apollon Limassol
2 - 0
Aberdeen FC Aberdeen
Wedden Kaarten
Apollon Limassol wint na verlening met 3 - 2
FT
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
3 - 0
FC Dinamo 1948 Bucureşti Dinamo Boekarest
Wedden Kaarten
Athletic de Bilbao wint na verlening met 4 - 1
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Wedden Kaarten
AEK Larnaca wint na verlening met 3 - 1
FT
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
1 - 0
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2 FC Fehérvár wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
2 - 1
Arka Gdynia 1929 Arka Gdynia
Wedden Kaarten
Verlenging 4 - 4 FC Midtjylland wint op basis van uitdoelpunten
FT
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
1 - 1
SK Sturm Graz Sturm Graz
Wedden Kaarten
Fenerbahçe wint na verlening met 3 - 2
FT
CS Fola Esch Fola Esch
1 - 2
Östersunds FK Östersunds FK
Wedden Kaarten
Östersunds FK wint na verlening met 3 - 1
FT
HNK Hajduk Split Hajduk Split
2 - 0
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden Kaarten
Hajduk Split wint na verlening met 2 - 0
FT
KV Oostende KV Oostende
0 - 0
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Wedden Kaarten
Olympique Marseille wint na verlening met 4 - 2
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
2 - 2
FC Utrecht FC Utrecht
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2 FC Utrecht wint op basis van uitdoelpunten
FT
Lyngby Boldklub Lyngby
1 - 3
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden Kaarten
Krasnodar wint na verlening met 5 - 2
FT
CS Marítimo Funchal Marítimo Funchal
2 - 0
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Wedden Kaarten
Marítimo Funchal wint na verlening met 2 - 0
FT
MFK Ružomberok MFK Ruzomberok
0 - 1
Everton FC Everton
Wedden Kaarten
Everton wint na verlening met 2 - 0
FT
NK Domžale NK Domzale
2 - 0
SC Freiburg SC Freiburg
Wedden Kaarten
NK Domzale wint na verlening met 2 - 1
FT
NK Osijek NK Osijek
1 - 0
PSV Eindhoven PSV
Wedden Kaarten
NK Osijek wint na verlening met 2 - 0
FT
Odds BK Odd
0 - 0
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Wedden Kaarten
Dinamo Zagreb wint na verlening met 2 - 1
FT
FC Oleksandria Oleksandria
1 - 0
AFC Astra Astra
Wedden Kaarten
Oleksandria wint na verlening met 1 - 0
FT
Panionios FC Panionios
0 - 1
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Wedden Kaarten
Maccabi Tel Aviv wint na verlening met 2 - 0
FT
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
2 - 0
FC Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Wedden Kaarten
PAOK Saloniki wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Qabala Qabala
1 - 2
Panathinaikos FC Panathinaikos
Wedden Kaarten
Panathinaikos wint na verlening met 3 - 1
FT
SC Rheindorf Altach SCR Altach
3 - 1
KAA Gent Gent
Wedden Kaarten
SCR Altach wint na verlening met 4 - 2
FT
KF Shkendija Shkendija
3 - 0
FK Trakai Trakai
Wedden Kaarten
Shkendija wint na verlening met 4 - 2
PEN
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
2 - 1
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3, Skënderbeu Korçë wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
AC Sparta Praha Sparta Praag
0 - 1
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden Kaarten
Rode Ster Belgrado wint na verlening met 3 - 0
N.V.
Sporting Braga Sporting Braga
2 - 1
AIK Fotboll AIK
Wedden Kaarten
Sporting Braga wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Zenit St. Petersburg Zenit Sint-Petersburg
0 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
Wedden Kaarten
Zenit Sint-Petersburg wint na verlening met 2 - 1
woensdag 2 augustus 2017
FT
AEL Limassol AEL Limassol
1 - 2
FK Austria Wien Austria Wien
Wedden Kaarten
Austria Wien wint na verlening met 2 - 1
FT
FC Sion FC Sion
1 - 1
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
Wedden Kaarten
Sudova Marijampole wint na verlening met 4 - 1
donderdag 27 juli 2017
FT
Aberdeen FC Aberdeen
2 - 1
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden Kaarten
FT
AEK Larnaca AEK Larnaca
2 - 0
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden Kaarten
FT
AIK Fotboll AIK
1 - 1
Sporting Braga Sporting Braga
Wedden Kaarten
FT
Arka Gdynia 1929 Arka Gdynia
3 - 2
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden Kaarten
FT
AFC Astra Astra
0 - 0
FC Oleksandria Oleksandria
Wedden Kaarten
FT
FK Austria Wien Austria Wien
0 - 0
AEL Limassol AEL Limassol
Wedden Kaarten
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
0 - 2
FK Zenit St. Petersburg Zenit Sint-Petersburg
Wedden Kaarten
FT
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
2 - 1
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
Wedden Kaarten
FT
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
0 - 0
CS Marítimo Funchal Marítimo Funchal
Wedden Kaarten
FT
Brøndby IF Brøndby IF
0 - 0
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden Kaarten
FT
CS Universitatea Craiova CS U Craiova
0 - 1
AC Milan AC Milan
Wedden Kaarten
FT
FC Dinamo 1948 Bucureşti Dinamo Boekarest
1 - 1
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden Kaarten
FT
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2 - 1
Odds BK Odd
Wedden Kaarten
FT
Everton FC Everton
1 - 0
MFK Ružomberok MFK Ruzomberok
Wedden Kaarten
FT
FC Utrecht FC Utrecht
0 - 0
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden Kaarten
FT
KAA Gent Gent
1 - 1
SC Rheindorf Altach SCR Altach
Wedden Kaarten
FT
FK Krasnodar Krasnodar
2 - 1
Lyngby Boldklub Lyngby
Wedden Kaarten
FT
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
1 - 0
Panionios FC Panionios
Wedden Kaarten
FT
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
2 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden Kaarten
FT
FC Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden Kaarten
FT
Olympique de Marseille Olympique Marseille
4 - 2
KV Oostende KV Oostende
Wedden Kaarten
FT
Panathinaikos FC Panathinaikos
1 - 0
FK Qabala Qabala
Wedden Kaarten
FT
PSV Eindhoven PSV
0 - 1
NK Osijek NK Osijek
Wedden Kaarten
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
2 - 0
AC Sparta Praha Sparta Praag
Wedden Kaarten
FT
SC Freiburg SC Freiburg
1 - 0
NK Domžale NK Domzale
Wedden Kaarten
FT
SK Sturm Graz Sturm Graz
1 - 2
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
Wedden Kaarten
FT
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
3 - 0
FC Sion FC Sion
Wedden Kaarten
FT
FK Trakai Trakai
2 - 1
KF Shkendija Shkendija
Wedden Kaarten
FT
Östersunds FK Östersunds FK
1 - 0
CS Fola Esch Fola Esch
Wedden Kaarten
donderdag 20 juli 2017
FT
AEK Larnaca AEK Larnaca
1 - 0
Cork City FC Cork City
Wedden Kaarten
AEK Larnaca wint na verlening met 2 - 0
FT
AEL Limassol AEL Limassol
2 - 1
FC Progrès Niederkorn Progrès Niedercorn
Wedden Kaarten
AEL Limassol wint na verlening met 3 - 1
FT
AIK Fotboll AIK
2 - 0
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
Wedden Kaarten
AIK wint na verlening met 2 - 0
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
2 - 0
FK AS Trenčín Trenčín
Wedden Kaarten
Bnei Yehuda wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
4 - 0
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
Wedden Kaarten
Botev Plovdiv wint na verlening met 5 - 1
FT
FC Dinamo Brest Brest
0 - 3
SC Rheindorf Altach SCR Altach
Wedden Kaarten
SCR Altach wint na verlening met 4 - 1
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
3 - 0
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
Wedden Kaarten
Dinamo Minsk wint na verlening met 4 - 1
FT
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
1 - 1
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
Wedden Kaarten
FC Fehérvár wint na verlening met 4 - 1
FT
FC Luzern FC Luzern
2 - 1
NK Osijek NK Osijek
Wedden Kaarten
NK Osijek wint na verlening met 3 - 2
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
3 - 1
Ferencvárosi TC Ferencváros
Wedden Kaarten
FC Midtjylland wint na verlening met 7 - 3
FT
FC Utrecht FC Utrecht
3 - 1
Valletta FC FC Valletta
Wedden Kaarten
FC Utrecht wint na verlening met 3 - 1
FT
CS Fola Esch Fola Esch
4 - 1
FC İnter Bakı Inter Baku
Wedden Kaarten
Fola Esch wint na verlening met 4 - 2
FT
Galatasaray Spor Kulübü Galatasaray
1 - 1
Östersunds FK Östersunds FK
Wedden Kaarten
Östersunds FK wint na verlening met 3 - 1
FT
ND Gorica HIT Gorica
2 - 3
Panionios FC Panionios
Wedden Kaarten
Panionios wint na verlening met 5 - 2
FT
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
1 - 1
KF Shkendija Shkendija
Wedden Kaarten
Shkendija wint na verlening met 4 - 2
FT
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
0 - 2
FK Qabala Qabala
Wedden Kaarten
Qabala wint na verlening met 3 - 1
FT
KR Reykjavík KR
0 - 2
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Wedden Kaarten
Maccabi Tel Aviv wint na verlening met 5 - 1
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
2 - 0
FK Haugesund Haugesund
Wedden Kaarten
Lech Poznan wint na verlening met 4 - 3
FT
PFC Levski Sofia Levski Sofia
1 - 2
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden Kaarten
Hajduk Split wint na verlening met 3 - 1
FT
Lyngby Boldklub Lyngby
2 - 1
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Wedden Kaarten
Lyngby wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
2 - 0
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
Wedden Kaarten
Mlada Boleslav wint na verlening met 5 - 2
FT
FK Mladost Podgorica Mladost
0 - 3
SK Sturm Graz Sturm Graz
Wedden Kaarten
Sturm Graz wint na verlening met 3 - 1
FT
NK Domžale NK Domzale
3 - 2
Valur Reykjavík Valur Reykjavik
Wedden Kaarten
NK Domzale wint na verlening met 5 - 3
FT
Odds BK Odd
1 - 0
FC Vaduz FC Vaduz
Wedden Kaarten
Odd wint na verlening met 2 - 0
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
2 - 0
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
Wedden Kaarten
Rode Ster Belgrado wint na verlening met 3 - 1
FT
NK Široki Brijeg Siroki Brijeg
0 - 2
Aberdeen FC Aberdeen
Wedden Kaarten
Aberdeen wint na verlening met 3 - 1
FT
SK Brann SK Brann
0 - 2
MFK Ružomberok MFK Ruzomberok
Wedden Kaarten
MFK Ruzomberok wint na verlening met 2 - 1
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
2 - 0
FK Kairat Almaty Kairat
Wedden Kaarten
Skënderbeu Korçë wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
0 - 1
FK Liepāja Liepāja
Wedden Kaarten
Sudova Marijampole wint na verlening met 2 - 1
PEN
FK Trakai Trakai
2 - 1
IFK Norrköping IFK Norrköping
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3, Trakai wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
Vaasan Palloseura VPS
2 - 1
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden Kaarten
Brøndby IF wint na verlening met 3 - 2
FT
FC Zaria Bălţi Zaria
1 - 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden Kaarten
Apollon Limassol wint na verlening met 5 - 1
FT
Zira IK Zira
0 - 0
AFC Astra Astra
Wedden Kaarten
Astra wint na verlening met 3 - 1
donderdag 13 juli 2017
FT
Aberdeen FC Aberdeen
1 - 1
NK Široki Brijeg Siroki Brijeg
Wedden Kaarten
FT
Apollon Limassol Apollon Limassol
3 - 0
FC Zaria Bălţi Zaria
Wedden Kaarten
FT
AFC Astra Astra
3 - 1
Zira IK Zira
Wedden Kaarten
FT
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
1 - 1
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Wedden Kaarten
FT
Brøndby IF Brøndby IF
2 - 0
Vaasan Palloseura VPS
Wedden Kaarten
FT
Cork City FC Cork City
0 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Wedden Kaarten
FT
FC Vaduz FC Vaduz
0 - 1
Odds BK Odd
Wedden Kaarten
FT
Valletta FC FC Valletta
0 - 0
FC Utrecht FC Utrecht
Wedden Kaarten
FT
Ferencvárosi TC Ferencváros
2 - 4
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden Kaarten
FT
HNK Hajduk Split Hajduk Split
1 - 0
PFC Levski Sofia Levski Sofia
Wedden Kaarten
FT
FK Haugesund Haugesund
3 - 2
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden Kaarten
FT
IFK Norrköping IFK Norrköping
2 - 1
FK Trakai Trakai
Wedden Kaarten
FT
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
1 - 1
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden Kaarten
FT
FK Kairat Almaty Kairat
1 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden Kaarten
FT
FK Liepāja Liepāja
0 - 2
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
Wedden Kaarten
FT
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
3 - 1
KR Reykjavík KR
Wedden Kaarten
FT
MFK Ružomberok MFK Ruzomberok
0 - 1
SK Brann SK Brann
Wedden Kaarten
FT
NK Osijek NK Osijek
2 - 0
FC Luzern FC Luzern
Wedden Kaarten
FT
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
0 - 3
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
Wedden Kaarten
FT
Panionios FC Panionios
2 - 0
ND Gorica HIT Gorica
Wedden Kaarten
FT
FC Progrès Niederkorn Progrès Niedercorn
0 - 1
AEL Limassol AEL Limassol
Wedden Kaarten
FT
FK Qabala Qabala
1 - 1
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
Wedden Kaarten
FT
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
1 - 1
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden Kaarten
FT
SC Rheindorf Altach SCR Altach
1 - 1
FC Dinamo Brest Brest
Wedden Kaarten
FT
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
2 - 3
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
Wedden Kaarten
FT
KF Shkendija Shkendija
3 - 1
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
Wedden Kaarten
FT
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
0 - 1
Lyngby Boldklub Lyngby
Wedden Kaarten
FT
SK Sturm Graz Sturm Graz
0 - 1
FK Mladost Podgorica Mladost
Wedden Kaarten
FT
FK AS Trenčín Trenčín
1 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
Wedden Kaarten
FT
Valur Reykjavík Valur Reykjavik
1 - 2
NK Domžale NK Domzale
Wedden Kaarten
FT
Östersunds FK Östersunds FK
2 - 0
Galatasaray Spor Kulübü Galatasaray
Wedden Kaarten
FT
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
0 - 0
AIK Fotboll AIK
Wedden Kaarten
woensdag 12 juli 2017
FT
FC İnter Bakı Inter Baku
1 - 0
CS Fola Esch Fola Esch
Wedden Kaarten
donderdag 6 juli 2017
FT
AEL Limassol AEL Limassol
6 - 0
St Joseph's FC St Joseph's
Wedden Kaarten
AEL Limassol wint na verlening met 10 - 0
FT
AIK Fotboll AIK
5 - 0
KÍ Klaksvík
Wedden Kaarten
AIK wint na verlening met 5 - 0
FT
FK Atlantas Klaipėda Atlantas
1 - 2
FK Kairat Almaty Kairat
Wedden Kaarten
Kairat wint na verlening met 8 - 1
FT
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
1 - 2
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
Wedden Kaarten
Nõmme Kalju wint na verlening met 4 - 2
FT
Ballymena United FC Ballymena United
0 - 2
Odds BK Odd
Wedden Kaarten
Odd wint na verlening met 5 - 0
FT
Bangor City FC Bangor City
0 - 3
Lyngby Boldklub Lyngby
Wedden Kaarten
Lyngby wint na verlening met 4 - 0
FT
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
1 - 0
KF Partizani Tirana Partizan Tirana
Wedden Kaarten
Botev Plovdiv wint na verlening met 4 - 1
FT
Coleraine FC Coleraine
0 - 0
FK Haugesund Haugesund
Wedden Kaarten
Haugesund wint na verlening met 7 - 0
FT
Cork City FC Cork City
4 - 2
MTÜ SK FC Levadia Tallinn Levadia Tallinn
Wedden Kaarten
Cork City wint na verlening met 6 - 2
FT
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
0 - 4
KF Shkendija Shkendija
Wedden Kaarten
Shkendija wint na verlening met 7 - 0
FT
Derry City FC Derry City
1 - 4
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden Kaarten
FC Midtjylland wint na verlening met 10 - 2
FT
FC Differdange 03 Differdange 03
1 - 2
Zira IK Zira
Wedden Kaarten
Zira wint na verlening met 4 - 1
FT
Dunav 2010 Ruse Dunav 2010
0 - 2
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
Wedden Kaarten
Irtysh wint na verlening met 3 - 0
FT
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
2 - 3
NK Domžale NK Domzale
Wedden Kaarten
NK Domzale wint na verlening met 5 - 2
FT
FC Vaduz FC Vaduz
3 - 0
Bala Town FC Bala Town
Wedden Kaarten
FC Vaduz wint na verlening met 5 - 1
FT
Floriana FC Floriana
3 - 3
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden Kaarten
Rode Ster Belgrado wint na verlening met 6 - 3
FT
SS Folgore / Falciano Folgore
0 - 1
Valletta FC FC Valletta
Wedden Kaarten
FC Valletta wint na verlening met 3 - 0
FT
Gandzasar FC Gandzasar
0 - 3
FK Mladost Podgorica Mladost
Wedden Kaarten
Mladost wint na verlening met 4 - 0
FT
ND Gorica HIT Gorica
2 - 2
Shirak FC Shirak
Wedden Kaarten
HIT Gorica wint na verlening met 4 - 2
FT
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
3 - 0
Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Wedden Kaarten
HJK Helsinki wint na verlening met 3 - 1
FT
FC İnter Bakı Inter Baku
2 - 0
FK Mladost Lučani Mladost Lučani
Wedden Kaarten
Inter Baku wint na verlening met 5 - 0
FT
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
4 - 0
FC Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Wedden Kaarten
Jagiellonia Bialystok wint na verlening met 5 - 0
FT
FK Jelgava Jelgava
0 - 1
Ferencvárosi TC Ferencváros
Wedden Kaarten
Ferencváros wint na verlening met 3 - 0
FT
FK Liepāja Liepāja
2 - 0
Crusaders FC Crusaders
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3 Liepāja wint op basis van uitdoelpunten
FT
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
1 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Wedden Kaarten
AEK Larnaca wint na verlening met 6 - 1
FT
MFK Ružomberok MFK Ruzomberok
2 - 0
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
Wedden Kaarten
MFK Ruzomberok wint na verlening met 3 - 2
FT
FC Milsami Orhei Milsami
1 - 1
CS Fola Esch Fola Esch
Wedden Kaarten
Fola Esch wint na verlening met 3 - 2
FT
NK Osijek NK Osijek
4 - 0
Tic Tapa UE Santa Coloma UE Santa Coloma
Wedden Kaarten
NK Osijek wint na verlening met 6 - 0
FT
NSÍ Runavík NSÍ Runavik
0 - 2
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden Kaarten
Dinamo Minsk wint na verlening met 4 - 1
FT
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
0 - 1
Vaasan Palloseura VPS
Wedden Kaarten
VPS wint na verlening met 2 - 0
FT
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
0 - 0
NK Široki Brijeg Siroki Brijeg
Wedden Kaarten
Siroki Brijeg wint na verlening met 2 - 0
FT
FK Pelister Pelister Bitola
0 - 3
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden Kaarten
Lech Poznan wint na verlening met 7 - 0
FT
FC Prishtina Prishtina
0 - 1
IFK Norrköping IFK Norrköping
Wedden Kaarten
IFK Norrköping wint na verlening met 6 - 0
FT
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
6 - 0
SP Tre Penne Tre Penne
Wedden Kaarten
Rabotnicki Skopje wint na verlening met 7 - 0
PEN
FK Sarajevo Sarajevo
2 - 1
FC Zaria Bălţi Zaria
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3, Zaria wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
SC Rheindorf Altach SCR Altach
1 - 1
FC Chikhura Sachkhere Chikhura
Wedden Kaarten
SCR Altach wint na verlening met 2 - 1
FT
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
1 - 0
UMF Stjarnan Stjarnan
Wedden Kaarten
Shamrock Rovers wint na verlening met 2 - 0
FT
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
0 - 2
KR Reykjavík KR
Wedden Kaarten
KR wint na verlening met 2 - 0
FT
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
5 - 0
Pyunik FC Pyunik Erevan FC
Wedden Kaarten
Slovan Bratislava wint na verlening met 9 - 1
FT
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
2 - 1
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
Wedden Kaarten
Sudova Marijampole wint na verlening met 2 - 1
FT
FK Sutjeska Nikšić Sutjeska
0 - 0
PFC Levski Sofia Levski Sofia
Wedden Kaarten
Levski Sofia wint na verlening met 3 - 1
FT
KF Tirana Tirana
0 - 3
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Wedden Kaarten
Maccabi Tel Aviv wint na verlening met 5 - 0
FT
FC Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
0 - 3
FK AS Trenčín Trenčín
Wedden Kaarten
Trenčín wint na verlening met 8 - 1
FT
FK Trakai Trakai
1 - 0
Saint Johnstone FC St. Johnstone
Wedden Kaarten
Trakai wint na verlening met 3 - 1
FT
UE Sant Julià UE Sant Julia
0 - 5
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Wedden Kaarten
Skënderbeu Korçë wint na verlening met 6 - 0
FT
Valur Reykjavík Valur Reykjavik
1 - 0
FK Ventspils FK Ventspils
Wedden Kaarten
Valur Reykjavik wint na verlening met 1 - 0
FT
Budapesti Vasas SC Vasas Boedapest
0 - 3
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
Wedden Kaarten
Beitar Jeruzalem wint na verlening met 7 - 3
FT
FK Zeta Golubovci Zeta Golubovci
2 - 2
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
Wedden Kaarten
Željezničar wint na verlening met 3 - 2
dinsdag 4 juli 2017
FT
Balzan FC Balzan
3 - 3
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
Wedden Kaarten
FC Fehérvár wint na verlening met 5 - 3
FT
FC Progrès Niederkorn Progrès Niedercorn
2 - 0
Rangers FC Glasgow Rangers
Wedden Kaarten
Progrès Niedercorn wint na verlening met 2 - 1
donderdag 29 juni 2017
FT
AEK Larnaca AEK Larnaca
5 - 0
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
Wedden Kaarten
FT
Bala Town FC Bala Town
1 - 2
FC Vaduz FC Vaduz
Wedden Kaarten
FT
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
4 - 3
Budapesti Vasas SC Vasas Boedapest
Wedden Kaarten
FT
FC Chikhura Sachkhere Chikhura
0 - 1
SC Rheindorf Altach SCR Altach
Wedden Kaarten
FT
Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
1 - 0
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
Wedden Kaarten
FT
Crusaders FC Crusaders
3 - 1
FK Liepāja Liepāja
Wedden Kaarten
FT
FC Dinamo Batumi Dinamo Batumi
0 - 1
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
Wedden Kaarten
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
2 - 1
NSÍ Runavík NSÍ Runavik
Wedden Kaarten
FT
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
2 - 0
Balzan FC Balzan
Wedden Kaarten
FT
FC Midtjylland FC Midtjylland
6 - 1
Derry City FC Derry City
Wedden Kaarten
FT
Valletta FC FC Valletta
2 - 0
SS Folgore / Falciano Folgore
Wedden Kaarten
FT
Ferencvárosi TC Ferencváros
2 - 0
FK Jelgava Jelgava
Wedden Kaarten
FT
FK Ventspils FK Ventspils
0 - 0
Valur Reykjavík Valur Reykjavik
Wedden Kaarten
FT
CS Fola Esch Fola Esch
2 - 1
FC Milsami Orhei Milsami
Wedden Kaarten
FT
Rangers FC Glasgow Rangers
1 - 0
FC Progrès Niederkorn Progrès Niedercorn
Wedden Kaarten
FT
FK Haugesund Haugesund
7 - 0
Coleraine FC Coleraine
Wedden Kaarten
FT
IFK Norrköping IFK Norrköping
5 - 0
FC Prishtina Prishtina
Wedden Kaarten
FT
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
1 - 0
Dunav 2010 Ruse Dunav 2010
Wedden Kaarten
FT
FK Kairat Almaty Kairat
6 - 0
FK Atlantas Klaipėda Atlantas
Wedden Kaarten
FT
KR Reykjavík KR
0 - 0
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
Wedden Kaarten
FT
KÍ Klaksvík
0 - 0
AIK Fotboll AIK
Wedden Kaarten
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
4 - 0
FK Pelister Pelister Bitola
Wedden Kaarten
FT
MTÜ SK FC Levadia Tallinn Levadia Tallinn
0 - 2
Cork City FC Cork City
Wedden Kaarten
FT
PFC Levski Sofia Levski Sofia
3 - 1
FK Sutjeska Nikšić Sutjeska
Wedden Kaarten
FT
Lyngby Boldklub Lyngby
1 - 0
Bangor City FC Bangor City
Wedden Kaarten
FT
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
2 - 0
KF Tirana Tirana
Wedden Kaarten
FT
FK Mladost Podgorica Mladost
1 - 0
Gandzasar FC Gandzasar
Wedden Kaarten
FT
FK Mladost Lučani Mladost Lučani
0 - 3
FC İnter Bakı Inter Baku
Wedden Kaarten
FT
NK Domžale NK Domzale
2 - 0
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
Wedden Kaarten
FT
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
2 - 1
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Wedden Kaarten
FT
Odds BK Odd
3 - 0
Ballymena United FC Ballymena United
Wedden Kaarten
FT
KF Partizani Tirana Partizan Tirana
1 - 3
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Wedden Kaarten
FT
Pyunik FC Pyunik Erevan FC
1 - 4
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Wedden Kaarten
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
3 - 0
Floriana FC Floriana
Wedden Kaarten
FT
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
0 - 0
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
Wedden Kaarten
FT
Shirak FC Shirak
0 - 2
ND Gorica HIT Gorica
Wedden Kaarten
FT
KF Shkendija Shkendija
3 - 0
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
Wedden Kaarten
FT
NK Široki Brijeg Siroki Brijeg
2 - 0
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
Wedden Kaarten
FT
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
1 - 0
UE Sant Julià UE Sant Julia
Wedden Kaarten
FT
St Joseph's FC St Joseph's
0 - 4
AEL Limassol AEL Limassol
Wedden Kaarten
FT
Saint Johnstone FC St. Johnstone
1 - 2
FK Trakai Trakai
Wedden Kaarten
FT
UMF Stjarnan Stjarnan
0 - 1
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
Wedden Kaarten
FT
SP Tre Penne Tre Penne
0 - 1
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
Wedden Kaarten
FT
FK AS Trenčín Trenčín
5 - 1
FC Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Wedden Kaarten
FT
Tic Tapa UE Santa Coloma UE Santa Coloma
0 - 2
NK Osijek NK Osijek
Wedden Kaarten
FT
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
2 - 1
MFK Ružomberok MFK Ruzomberok
Wedden Kaarten
FT
Vaasan Palloseura VPS
1 - 0
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
Wedden Kaarten
FT
FC Zaria Bălţi Zaria
2 - 1
FK Sarajevo Sarajevo
Wedden Kaarten
FT
Zira IK Zira
2 - 0
FC Differdange 03 Differdange 03
Wedden Kaarten
FT
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
1 - 0
FK Zeta Golubovci Zeta Golubovci
Wedden Kaarten