thumbnail Hallo,

Uitslagen

Laat uitslagen zien in:

donderdag 25 juli 2013Laat odds zien Show tickets
UEFA Europa League Bekijk alle uitslagen
FT
Aalborg BK Aalborg BK
0 - 0
FC Dila Gori Dila
Wedden Kaarten
Dila wint na verlening met 3 - 0
FT
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
2 - 0
HŠK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Wedden Kaarten
Botev Plovdiv wint na verlening met 3 - 1
FT
FC Chikhura Sachkhere Chikhura
1 - 3
FC Thun Thun
Wedden Kaarten
Thun wint na verlening met 5 - 1
FT
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
2 - 1
FK Chornomorets Odessa Chornomorets Odessa
Wedden Kaarten
Chornomorets Odessa wint na verlening met 3 - 2
FT
Debreceni VSC Debreceni VSC
0 - 3
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
Wedden Kaarten
Strømsgodset IF wint na verlening met 5 - 2
FT
Derry City FC Derry City
0 - 3
Trabzonspor Trabzonspor
Wedden Kaarten
Trabzonspor wint na verlening met 7 - 2
FT
FC Utrecht FC Utrecht
3 - 3
FC Differdange 03 Differdange 03
Wedden Kaarten
Differdange 03 wint na verlening met 5 - 4
FT
FK Aktobe FH Aktobe
2 - 0
IL Hødd Hødd
Wedden Kaarten
FH Aktobe wint na verlening met 2 - 1
FT
Gefle IF Gefle IF
4 - 0
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta
Wedden Kaarten
Gefle IF wint na verlening met 4 - 3
FT
Hapoel Tel Aviv FC Hapoel Tel Aviv
2 - 2
PFC Beroe Stara Zagora Beroe
Wedden Kaarten
Hapoel Tel Aviv wint na verlening met 6 - 3
FT
Hibernian FC (Edinburgh) Hibernian
0 - 7
Malmö FF Malmö FF
Wedden Kaarten
Malmö FF wint na verlening met 9 - 0
FT
Budapest Honvéd FC Honved Boedapest
1 - 3
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
Wedden Kaarten
Vojvodina Novi Sad wint na verlening met 5 - 1
FT
BK Häcken Häcken
1 - 0
AC Sparta Praha Sparta Praag
Wedden Kaarten
Häcken wint na verlening met 3 - 2
FT
FC İnter Bakı Inter Baku
1 - 0
Tromsø IL Tromsø IL
Wedden Kaarten
Tromsø IL wint na verlening met 2 - 1
FT
AS la Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
1 - 4
FK Ventspils FK Ventspils
Wedden Kaarten
FK Ventspils wint na verlening met 5 - 1
FT
FK Khazar Lankaran Khazar Lenkoran
0 - 8
Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa
Wedden Kaarten
Maccabi Haifa wint na verlening met 10 - 0
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
2 - 1
FC Honka FC Honka
Wedden Kaarten
Lech Poznan wint na verlening met 5 - 2
N.V.
Linfield FC Linfield
1 - 2
Skoda Xanthi FC Xanthi
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2 Xanthi wint op basis van uitdoelpunten
FT
NK Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
2 - 3
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden Kaarten
Verlenging 4 - 4 Dinamo Minsk wint op basis van uitdoelpunten
PEN
FC Milsami Orhei Milsami
1 - 1
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2, Milsami wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
FC Minsk Minsk
2 - 0
Valletta FC FC Valletta
Wedden Kaarten
Minsk wint na verlening met 3 - 1
FT
MŠK Žilina MSK Zilina
2 - 0
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3 MSK Zilina wint op basis van uitdoelpunten
FT
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
1 - 2
AFC Astra Astra
Wedden Kaarten
Astra wint na verlening met 3 - 2
FT
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Pandurii Targu Jiu
4 - 0
MTÜ SK FC Levadia Tallinn Levadia Tallinn
Wedden Kaarten
Pandurii Targu Jiu wint na verlening met 4 - 0
N.V.
GKS Piast Gliwice Piast Gliwice
2 - 2
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
Wedden Kaarten
Qarabağ wint na verlening met 4 - 3
FT
Prestatyn Town FC Prestatyn Town
0 - 3
HNK Rijeka NK Rijeka
Wedden Kaarten
NK Rijeka wint na verlening met 8 - 0
FT
Pyunik FC Pyunik Erevan FC
1 - 1
VMFD Žalgiris Vilnius Žalgiris
Wedden Kaarten
Žalgiris wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
1 - 0
FK Jagodina FK Jagodina
Wedden Kaarten
Rubin Kazan wint na verlening met 4 - 2
FT
FK Rudar Pljevlja Rudar
2 - 2
WKS Śląsk Wrocław Slask Wroclaw
Wedden Kaarten
Slask Wroclaw wint na verlening met 6 - 2
FT
FK Sarajevo Sarajevo
0 - 0
KS Kukësi Kukësi
Wedden Kaarten
Kukësi wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Senica Senica
0 - 1
FK Mladost Podgorica Mladost
Wedden Kaarten
Mladost wint na verlening met 3 - 2
FT
NK Široki Brijeg Siroki Brijeg
2 - 0
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
Wedden Kaarten
Siroki Brijeg wint na verlening met 4 - 3
FT
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
1 - 0
Skonto FC Skonto
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2 Slovan Liberec wint op basis van uitdoelpunten
FT
Saint Johnstone FC St. Johnstone
1 - 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden Kaarten
St. Johnstone wint na verlening met 2 - 1
FT
Royal Standard de Liège Standard Liège
3 - 1
KR Reykjavík KR
Wedden Kaarten
Standard Liège wint na verlening met 6 - 2
FT
SK Sturm Graz Sturm Graz
0 - 1
Breidablik UBK Breidablik
Wedden Kaarten
Breidablik wint na verlening met 1 - 0
FT
FK AS Trenčín Trenčín
2 - 1
IFK Göteborg IFK Göteborg
Wedden Kaarten
Trenčín wint na verlening met 2 - 1
FT
FK Horizont Turnovo Turnovo
1 - 1
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden Kaarten
Hajduk Split wint na verlening met 3 - 2
FT
Víkingur Gøta Víkingur
0 - 4
SC FC Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
Wedden Kaarten
Petrolul Ploieşti wint na verlening met 7 - 0
FT
ÍB Vestmannaeyja ÍBV
0 - 0
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
Wedden Kaarten
Rode Ster Belgrado wint na verlening met 2 - 0