thumbnail Hallo,

Uitslagen

Laat uitslagen zien in:

donderdag 26 juli 2012Laat odds zien
UEFA Europa League Bekijk alle uitslagen
FT
Aalesunds FK Aalesund FK
5 - 0
KF Tirana Tirana
Wedden Kaarten
Aalesund FK wint na verlening met 6 - 1
FT
FC Admira Wacker Mödling Admira
5 - 1
VMFD Žalgiris Vilnius Žalgiris
Wedden Kaarten
Admira wint na verlening met 6 - 2
FT
Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta
3 - 0
MTÜ SK FC Levadia Tallinn Levadia Tallinn
Wedden Kaarten
Anorthosis Famagusta wint na verlening met 6 - 1
PEN
Asteras Tripolis FC Asteras Tripolis
1 - 1
FC İnter Bakı Inter Baku
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2, Asteras Tripolis wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
PFC CSKA Sofia CSKA Sofia
1 - 1
ND Mura 05 Mura 05
Wedden Kaarten
Verlenging 1 - 1 Mura 05 wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Dila Gori Dila
3 - 1
Aarhus Gymnastikforening AGF Aarhus
Wedden Kaarten
Dila wint na verlening met 5 - 2
FT
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
0 - 0
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Wedden Kaarten
Verlenging 1 - 1 FC Fehérvár wint op basis van uitdoelpunten
FT
FK Gomel FC Gomel
0 - 1
FK Renova Renova
Wedden Kaarten
FC Gomel wint na verlening met 2 - 1
FT
FC Inter Turku FC Inter
0 - 5
FC Twente FC Twente
Wedden Kaarten
FC Twente wint na verlening met 6 - 1
FT
FK Aktobe FH Aktobe
3 - 0
FC Milsami Orhei Milsami
Wedden Kaarten
FH Aktobe wint na verlening met 5 - 4
FT
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
0 - 1
AIK Fotboll AIK
Wedden Kaarten
AIK wint na verlening met 2 - 1
FT
Gandzasar FC Gandzasar
1 - 3
Servette FC Servette
Wedden Kaarten
Servette wint na verlening met 5 - 1
FT
KAA Gent Gent
3 - 2
FC Differdange 03 Differdange 03
Wedden Kaarten
Gent wint na verlening met 4 - 2
FT
Budapest Honvéd FC Honved Boedapest
0 - 4
FK Anzhi Makhachkala Anzhi
Wedden Kaarten
Anzhi wint na verlening met 5 - 0
FT
IF Elfsborg IF Elfsborg
2 - 0
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
Wedden Kaarten
IF Elfsborg wint na verlening met 2 - 1
FT
Kalmar FF Kalmar FF
3 - 0
NK Osijek NK Osijek
Wedden Kaarten
Kalmar FF wint na verlening met 6 - 1
FT
Kuopion Palloseura KuPS
0 - 1
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2 KuPS wint op basis van uitdoelpunten
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
1 - 0
FK Khazar Lankaran Khazar Lenkoran
Wedden Kaarten
Lech Poznan wint na verlening met 2 - 1
FT
KP Legia Warszawa Legia Warschau
5 - 1
FK Liepājas Metalurgs Metalurgs Liepaja
Wedden Kaarten
Legia Warschau wint na verlening met 7 - 3
FT
FK Metalurg Skopje Metalurg
0 - 3
KS Ruch Chorzów Ruch Chorzów
Wedden Kaarten
Ruch Chorzów wint na verlening met 6 - 1
FT
Myllykosken Pallo -47 MyPa 47
0 - 2
FC Rapid Bucureşti Rapid Boekarest
Wedden Kaarten
Rapid Boekarest wint na verlening met 5 - 1
FT
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
1 - 2
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden Kaarten
Rosenborg BK wint na verlening met 4 - 3
FT
Portadown FC Portadown
2 - 4
NK Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo Koprivnica
Wedden Kaarten
Slaven Belupo Koprivnica wint na verlening met 10 - 2
FT
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
3 - 3
FC Naftan Novopolotsk Naftan
Wedden Kaarten
Rode Ster Belgrado wint na verlening met 7 - 6
FT
FK Sarajevo Sarajevo
3 - 1
PFC Levski Sofia Levski Sofia
Wedden Kaarten
Sarajevo wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Senica Senica
0 - 1
APOEL FC APOEL Nicosia
Wedden Kaarten
APOEL Nicosia wint na verlening met 3 - 0
FT
Shirak FC Shirak
0 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
Wedden Kaarten
Bnei Yehuda wint na verlening met 3 - 0
FT
Skonto FC Skonto
1 - 0
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden Kaarten
Hajduk Split wint na verlening met 2 - 1
FT
Sligo Rovers FC Sligo Rovers
1 - 1
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
Wedden Kaarten
Spartak Trnava wint na verlening met 4 - 2
FT
Saint Johnstone FC St. Johnstone
1 - 1
Eskişehirspor Kulübü Eskisehirspor
Wedden Kaarten
Eskisehirspor wint na verlening met 3 - 1
N.V.
St Patrick's Athletic FC St. Patrick's Athletic
2 - 1
NK Široki Brijeg Siroki Brijeg
Wedden Kaarten
St. Patrick's Athletic wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
0 - 4
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
Wedden Kaarten
Vojvodina Novi Sad wint na verlening met 5 - 1
FT
SV Ried SV Ried
0 - 0
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
Wedden Kaarten
Verlenging 1 - 1 SV Ried wint op basis van uitdoelpunten
FT
Thór Akureyri Thór
0 - 1
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
Wedden Kaarten
Mlada Boleslav wint na verlening met 4 - 0
N.V.
Tromsø IL Tromsø IL
1 - 0
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
Wedden Kaarten
Tromsø IL wint na verlening met 1 - 0
FT
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzen
2 - 0
FC Metalurgi Rustavi Metalurgi Rustavi
Wedden Kaarten
Viktoria Plzen wint na verlening met 5 - 1
FT
SBV Vitesse Vitesse
3 - 1
PFC Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Wedden Kaarten
Vitesse wint na verlening met 7 - 5
FT
FK Zeta Golubovci Zeta Golubovci
1 - 0
Jyväskylän Jalkapalloklubi JJK
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3 JJK wint op basis van uitdoelpunten
PEN
FC Zimbru Chişinău Zimbru
1 - 0
BSC Young Boys BSC Young Boys
Wedden Kaarten
Verlenging 1 - 1, BSC Young Boys wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
FK Čelik Nikšić Čelik
2 - 4
FC Metalurh Donetsk Metallurg Donetsk
Wedden Kaarten
Metallurg Donetsk wint na verlening met 11 - 2