thumbnail Hallo,

Uitslagen

Laat uitslagen zien in:

donderdag 12 juli 2012Laat odds zien
UEFA Europa League Bekijk alle uitslagen
FT
FC Daugava Daugavpils Daugava Daugavpils
2 - 3
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
Wedden
Verlenging 3 - 3 Sudova Marijampole wint op basis van uitdoelpunten
FT
USV Eschen / Mauren Eschen / Mauren
0 - 1
FH Hafnarfjörður FH Hafnarfjördur
Wedden
FH Hafnarfjördur wint na verlening met 3 - 1
FT
FK Gomel FC Gomel
4 - 0
Víkingur Gøta Víkingur
Wedden
FC Gomel wint na verlening met 10 - 0
FT
Llanelli AFC FC Llanelli
1 - 1
Kuopion Palloseura KuPS
Wedden
KuPS wint na verlening met 3 - 2
FT
FK Aktobe FH Aktobe
1 - 0
FC Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Wedden
FH Aktobe wint na verlening met 2 - 1
FT
Gandzasar FC Gandzasar
2 - 0
EB / Streymur EB/Streymur
Wedden
Verlenging 3 - 3 Gandzasar wint op basis van uitdoelpunten
FT
Paola Hibernians FC Hibernians
4 - 4
FK Sarajevo Sarajevo
Wedden
Sarajevo wint na verlening met 9 - 6
FT
Budapest Honvéd FC Honved Boedapest
2 - 0
KS Flamurtari Vlorë Flamurtari Vlorë
Wedden
Honved Boedapest wint na verlening met 3 - 0
FT
FC İnter Bakı Inter Baku
2 - 0
JK Narva Trans Trans
Wedden
Inter Baku wint na verlening met 7 - 0
FT
AS la Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
0 - 3
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
Wedden
Olimpija wint na verlening met 6 - 0
FT
Kalmar FF Kalmar FF
4 - 0
Cliftonville FC Cliftonville
Wedden
Kalmar FF wint na verlening met 4 - 1
FT
AC Libertas Libertas
0 - 4
FK Renova Renova
Wedden
Renova wint na verlening met 8 - 0
FT
FK Metalurg Skopje Metalurg
0 - 0
Birkirkara FC Birkirkara
Wedden
Verlenging 2 - 2 Metalurg wint op basis van uitdoelpunten
FT
FC Metalurgi Rustavi Metalurgi Rustavi
6 - 1
KS Teuta Durrës Teuta Durrës
Wedden
Metalurgi Rustavi wint na verlening met 9 - 1
FT
FK Liepājas Metalurgs Metalurgs Liepaja
4 - 0
SP La Fiorita La Fiorita
Wedden
Metalurgs Liepaja wint na verlening met 6 - 0
FT
ND Mura 05 Mura 05
2 - 0
FK Bakı Bakı
Wedden
Mura 05 wint na verlening met 2 - 0
FT
Myllykosken Pallo -47 MyPa 47
5 - 0
Cefn Druids AFC Cefn Druids
Wedden
MyPa 47 wint na verlening met 5 - 0
FT
NK Celje NK Celje
0 - 1
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
Wedden
Dacia Chisinau wint na verlening met 2 - 0
FT
NK Osijek NK Osijek
3 - 1
Don Denis FC Santa Coloma Santa Coloma
Wedden
NK Osijek wint na verlening met 4 - 1
FT
NSÍ Runavík NSÍ Runavik
0 - 3
FC Differdange 03 Differdange 03
Wedden
Differdange 03 wint na verlening met 6 - 0
FT
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
0 - 0
FK Jagodina FK Jagodina
Wedden
Ordabasy wint na verlening met 1 - 0
FT
Rosenborg BK Rosenborg BK
1 - 0
Crusaders FC Crusaders
Wedden
Rosenborg BK wint na verlening met 4 - 0
FT
FK Senica Senica
2 - 1
MTK Budapest FC MTK Boedapest
Wedden
Senica wint na verlening met 3 - 2
FT
Shirak FC Shirak
1 - 1
FK Rudar Pljevlja Rudar
Wedden
Shirak wint na verlening met 2 - 1
FT
Stabæk Fotball Stabæk IF
3 - 2
Jyväskylän Jalkapalloklubi JJK
Wedden
JJK wint na verlening met 4 - 3
FT
Thór Akureyri Thór
5 - 1
Bohemian FC Bohemians
Wedden
Thór wint na verlening met 5 - 1
FT
Tic Tapa UE Santa Coloma UE Santa Coloma
0 - 3
FC Twente FC Twente
Wedden
FC Twente wint na verlening met 9 - 0
FT
FK Zeta Golubovci Zeta Golubovci
1 - 2
Pyunik FC Pyunik Erevan FC
Wedden
Zeta Golubovci wint na verlening met 4 - 2
FT
FK Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
1 - 1
KKS Lech Poznań Lech Poznan
Wedden
Lech Poznan wint na verlening met 3 - 1
FT
FC Zimbru Chişinău Zimbru
2 - 1
Bangor City FC Bangor City
Wedden
Zimbru wint na verlening met 2 - 1
N.V.
ÍB Vestmannaeyja ÍBV
2 - 1
St Patrick's Athletic FC St. Patrick's Athletic
Wedden
Verlenging 2 - 2 St. Patrick's Athletic wint op basis van uitdoelpunten
FT
FK Čelik Nikšić Čelik
1 - 1
FK Borac Banja Luka Borac Banja Luka
Wedden
Verlenging 3 - 3 Čelik wint op basis van uitdoelpunten
FT
FK Šiauliai Šiauliai
2 - 1
MTÜ SK FC Levadia Tallinn Levadia Tallinn
Wedden
Verlenging 2 - 2 Levadia Tallinn wint op basis van uitdoelpunten
Vriendschappelijk Bekijk alle uitslagen
FT
Botswana Botswana
1 - 3
Kenya Kenia
Wedden