thumbnail Hallo,

Uitslagen

Laat uitslagen zien in:

donderdag 7 juli 2011Laat odds zien
UEFA Europa League Bekijk alle uitslagen
FT
Cliftonville FC Cliftonville
0 - 1
The New Saints FC The New Saints
Wedden
The New Saints wint na verlening met 2 - 1
FT
KS Flamurtari Vlorë Flamurtari Vlorë
1 - 2
FK Budućnost Podgorica Buducnost Podgorica
Wedden
Flamurtari Vlorë wint na verlening met 4 - 3
FT
CS Fola Esch Fola Esch
1 - 1
IF Elfsborg IF Elfsborg
Wedden
IF Elfsborg wint na verlening met 5 - 1
PEN
Glentoran FC Glentoran
2 - 1
FK Renova Renova
Wedden
Verlenging 3 - 3, Glentoran wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
BK Häcken Häcken
5 - 1
Uewer/Nidder Käerjéng 97 UN Käerjéng
Wedden
Häcken wint na verlening met 6 - 2
FT
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
2 - 0
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok
Wedden
Irtysh wint na verlening met 2 - 1
FT
KR Reykjavík KR
5 - 1
ÍF Fuglafjørdur ÍF
Wedden
KR wint na verlening met 8 - 2
FT
FC Lusitanos Lusitanos
0 - 1
NK Varaždin Varteks Varazdin
Wedden
Varteks Varazdin wint na verlening met 6 - 1
FT
FC Metalurgi Rustavi Metalurgi Rustavi
1 - 1
FC Banants Banants Erevan
Wedden
Metalurgi Rustavi wint na verlening met 2 - 1
FT
FC Milsami Orhei Milsami
1 - 3
FC Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Wedden
Dinamo Tbilisi wint na verlening met 5 - 1
FT
FC Minsk Minsk
2 - 1
AZAL PFK Olimpik Baku
Wedden
Minsk wint na verlening met 3 - 2
FT
Neath FC Neath
0 - 2
Aalesunds FK Aalesund FK
Wedden
Aalesund FK wint na verlening met 6 - 1
FT
NSÍ Runavík NSÍ Runavik
0 - 0
Fulham FC Fulham
Wedden
Fulham wint na verlening met 3 - 0
FT
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
0 - 2
FC Honka FC Honka
Wedden
FC Honka wint na verlening met 2 - 0
FT
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
3 - 0
NK Široki Brijeg Siroki Brijeg
Wedden
Olimpija wint na verlening met 3 - 0
FT
Paksi SE Paksi SE
4 - 0
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
Wedden
Paksi SE wint na verlening met 5 - 0
FT
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
3 - 0
FK Banga Gargždai Banga
Wedden
Qarabağ wint na verlening met 7 - 0
FT
FK Rabotnički Skopje Rabotnicki Skopje
3 - 0
JK Narva Trans Trans
Wedden
Rabotnicki Skopje wint na verlening met 7 - 1
FT
FK Shakhter Karagandy Shakhtyor Karaganda
2 - 1
FC Koper NK Koper
Wedden
Shakhtyor Karaganda wint na verlening met 3 - 2
FT
St Patrick's Athletic FC St. Patrick's Athletic
2 - 0
ÍB Vestmannaeyja ÍBV
Wedden
St. Patrick's Athletic wint na verlening met 2 - 1
FT
SP Tre Penne Tre Penne
1 - 3
FK Rad Beograd RAD Belgrado
Wedden
RAD Belgrado wint na verlening met 9 - 1
FT
Tromsø IL Tromsø IL
2 - 1
FC Daugava Daugavpils Daugava Daugavpils
Wedden
Tromsø IL wint na verlening met 7 - 1
FT
Ulisses FC Ulisses
0 - 2
Ferencvárosi TC Ferencváros
Wedden
Ferencváros wint na verlening met 5 - 0
FT
KS Vllaznia Shkodër Vllaznia Shkodër
1 - 1
Birkirkara FC Birkirkara
Wedden
Vllaznia Shkodër wint na verlening met 2 - 1
FT
FK Zeta Golubovci Zeta Golubovci
2 - 1
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
Wedden
Spartak Trnava wint na verlening met 4 - 2