thumbnail Hallo,

Uitslagen

Laat uitslagen zien in:

donderdag 26 augustus 2010Laat odds zien Show tickets
UEFA Europa League Bekijk alle uitslagen
FT
AEK Athens FC AEK Athene
1 - 1
Dundee United FC Dundee United
Wedden Kaarten
AEK Athene wint na verlening met 2 - 1
N.V.
APOEL FC APOEL Nicosia
1 - 1
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden Kaarten
Getafe wint na verlening met 2 - 1
FT
Aston Villa FC Aston Villa
2 - 3
SK Rapid Wien Rapid Wien
Wedden Kaarten
Rapid Wien wint na verlening met 4 - 3
FT
FK Austria Wien Austria Wien
1 - 1
Aris Thessaloniki FC Aris Saloniki
Wedden Kaarten
Aris Saloniki wint na verlening met 2 - 1
FT
Brøndby IF Brøndby IF
0 - 3
Sporting Clube de Portugal Sporting Lissabon
Wedden Kaarten
Sporting Lissabon wint na verlening met 3 - 2
FT
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
2 - 3
Club Brugge KV Club Brugge
Wedden Kaarten
Club Brugge wint na verlening met 5 - 3
FT
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2 - 1
Győri ETO FC Györi ETO FC
Wedden Kaarten
Dinamo Zagreb wint na verlening met 4 - 1
FT
FC Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
1 - 2
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden Kaarten
Villarreal wint na verlening met 7 - 1
FT
FC Porto FC Porto
4 - 2
KRC Genk Genk
Wedden Kaarten
FC Porto wint na verlening met 7 - 2
FT
FC Utrecht FC Utrecht
4 - 0
Celtic FC Celtic
Wedden Kaarten
FC Utrecht wint na verlening met 4 - 2
N.V.
Fenerbahçe SK Fenerbahçe
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK Saloniki
Wedden Kaarten
PAOK Saloniki wint na verlening met 2 - 1
FT
FK Aktobe FH Aktobe
2 - 1
Alkmaar Zaanstreek AZ
Wedden Kaarten
AZ wint na verlening met 3 - 2
FT
KAA Gent Gent
2 - 0
Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Wedden Kaarten
Gent wint na verlening met 2 - 1
PEN
Grasshopper Club Zürich Grasshoppers
1 - 0
FC Steaua Bucureşti SA Steaua Boekarest
Wedden Kaarten
Verlenging 1 - 1, Steaua Boekarest wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
0 - 4
Beşiktaş JK Beşiktaş
Wedden Kaarten
Beşiktaş wint na verlening met 6 - 0
FT
IF Elfsborg IF Elfsborg
0 - 2
SSC Napoli Napoli
Wedden Kaarten
Napoli wint na verlening met 3 - 0
FT
Juventus FC Juventus
1 - 0
SK Sturm Graz Sturm Graz
Wedden Kaarten
Juventus wint na verlening met 3 - 1
FT
FC Karpaty Lviv Karpaty Lviv
1 - 1
Galatasaray SK Galatasaray
Wedden Kaarten
Verlenging 3 - 3 Karpaty Lviv wint op basis van uitdoelpunten
FT
KKS Lech Poznań Lech Poznan
0 - 0
FC Dnipro Dnipropetrovsk Dnjepr Dnjepropetrovsk
Wedden Kaarten
Lech Poznan wint na verlening met 1 - 0
FT
PFC Levski Sofia Levski Sofia
2 - 1
AIK Fotboll AIK
Wedden Kaarten
Levski Sofia wint na verlening met 2 - 1
FT
Lille OSC Métropole Lille
2 - 0
FC Vaslui FC Vaslui
Wedden Kaarten
Lille wint na verlening met 2 - 0
FT
PFK Litex Lovech Litex Lovech
1 - 2
Debreceni VSC Debreceni VSC
Wedden Kaarten
Debreceni VSC wint na verlening met 4 - 1
PEN
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskou
1 - 1
FC Lausanne Sport Lausanne Sport
Wedden Kaarten
Verlenging 2 - 2, Lausanne Sport wint na strafschoppen met {penaltyScore}}
FT
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
4 - 3
Paris Saint-Germain FC PSG
Wedden Kaarten
PSG wint na verlening met 5 - 4
FT
Manchester City FC Manchester City
2 - 0
FC Politehnica Timişoara Politechnica Timisoara
Wedden Kaarten
Manchester City wint na verlening met 3 - 0
FT
CS Marítimo Funchal Marítimo Funchal
1 - 2
FC BATE Borisov Bate Borisov
Wedden Kaarten
Bate Borisov wint na verlening met 5 - 1
FT
FK Metalist Kharkiv Metalist Kharkiv
2 - 2
AC Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Wedden Kaarten
Metalist Kharkiv wint na verlening met 3 - 2
FT
Motherwell FC Motherwell
0 - 1
Odense BK Odense BK
Wedden Kaarten
Odense BK wint na verlening met 3 - 1
FT
NK Maribor NK Maribor
3 - 2
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
Palermo wint na verlening met 5 - 3
FT
PSV Eindhoven PSV
5 - 0
FK Sibir Novosibirsk Sibir
Wedden Kaarten
PSV wint na verlening met 5 - 1
FT
Qarabağ Ağdam FK Qarabağ
0 - 1
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
Wedden Kaarten
Borussia Dortmund wint na verlening met 5 - 0
FT
SC Tavriya Simferopol' Tavria Simferopol
1 - 3
TSV Bayer 04 Leverkusen Bayer Leverkusen
Wedden Kaarten
Bayer Leverkusen wint na verlening met 6 - 1
FT
The New Saints FC The New Saints
2 - 2
PFC CSKA Sofia CSKA Sofia
Wedden Kaarten
CSKA Sofia wint na verlening met 5 - 2
FT
Trabzonspor Trabzonspor
1 - 2
Liverpool FC Liverpool
Wedden Kaarten
Liverpool wint na verlening met 3 - 1
FT
FC Unirea Valahorum Urziceni Unirea Urziceni
1 - 1
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden Kaarten
Hajduk Split wint na verlening met 5 - 2
FT
VfB Stuttgart 1893 VfB Stuttgart
2 - 2
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Wedden Kaarten
VfB Stuttgart wint na verlening met 3 - 2