thumbnail Hallo,

Programma Serie B

Laat wedstrijden zien van

vrijdag 20 oktober 2017
19:00
US Cremonese Cremonese
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
21:00
FC Bari 1908 Bari
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
zaterdag 21 oktober 2017
15:00
AC Cesena Cesena
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
maandag 23 oktober 2017
20:30
Brescia Calcio Brescia
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
dinsdag 24 oktober 2017
20:30
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
20:30
US Avellino Avellino
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
20:30
Carpi FC 1909 Carpi
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
20:30
AS Cittadella Cittadella
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
20:30
Empoli FC Empoli
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
20:30
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
20:30
Frosinone Calcio Frosinone
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
20:30
Novara Calcio Novara
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
20:30
Perugia Calcio Perugia
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
20:30
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
zaterdag 28 oktober 2017
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
zondag 29 oktober 2017
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
17:30
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
maandag 30 oktober 2017
20:30
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
vrijdag 3 november 2017
20:30
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
zaterdag 4 november 2017
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
zondag 5 november 2017
17:30
Empoli FC Empoli
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
maandag 6 november 2017
20:30
Perugia Calcio Perugia
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
zondag 12 november 2017
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
US Avellino Avellino
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
zaterdag 18 november 2017
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
zaterdag 25 november 2017
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
US Avellino Avellino
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
zaterdag 2 december 2017
15:00
US Avellino Avellino
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
zaterdag 9 december 2017
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
zaterdag 16 december 2017
15:00
US Avellino Avellino
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
zondag 24 december 2017
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
zondag 31 december 2017
15:00
US Avellino Avellino
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
zaterdag 20 januari 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
zaterdag 27 januari 2018
15:00
US Avellino Avellino
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
zaterdag 3 februari 2018
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
zaterdag 10 februari 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
US Avellino Avellino
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
zaterdag 17 februari 2018
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
zaterdag 24 februari 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
US Avellino Avellino
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
dinsdag 27 februari 2018
20:30
FC Bari 1908 Bari
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
20:30
AC Cesena Cesena
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
20:30
US Cremonese Cremonese
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
20:30
Empoli FC Empoli
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
20:30
Novara Calcio Novara
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
20:30
US Città di Palermo Palermo
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
20:30
Perugia Calcio Perugia
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
20:30
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
20:30
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
20:30
Venezia FC Venezia
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
20:30
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
zaterdag 3 maart 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
US Avellino Avellino
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
zaterdag 10 maart 2018
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
zaterdag 17 maart 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
US Avellino Avellino
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
zondag 25 maart 2018
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
donderdag 29 maart 2018
20:30
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
20:30
US Avellino Avellino
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
20:30
Brescia Calcio Brescia
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
20:30
Carpi FC 1909 Carpi
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
20:30
AS Cittadella Cittadella
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
20:30
Empoli FC Empoli
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
20:30
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
20:30
Frosinone Calcio Frosinone
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
20:30
Novara Calcio Novara
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
20:30
Perugia Calcio Perugia
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
20:30
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
zaterdag 7 april 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
US Avellino Avellino
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
zaterdag 14 april 2018
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
dinsdag 17 april 2018
20:30
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
20:30
US Avellino Avellino
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
20:30
FC Bari 1908 Bari
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
20:30
Carpi FC 1909 Carpi
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
20:30
AC Cesena Cesena
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
20:30
AS Cittadella Cittadella
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
20:30
US Cremonese Cremonese
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
20:30
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
20:30
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
20:30
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
20:30
Venezia FC Venezia
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
zaterdag 21 april 2018
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
zaterdag 28 april 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
dinsdag 1 mei 2018
20:30
US Avellino Avellino
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
20:30
Brescia Calcio Brescia
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
20:30
Carpi FC 1909 Carpi
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
20:30
US Cremonese Cremonese
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
20:30
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
20:30
US Città di Palermo Palermo
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
20:30
Parma Calcio 1913 Parma
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
20:30
Perugia Calcio Perugia
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
20:30
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
20:30
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
20:30
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
zaterdag 5 mei 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
zaterdag 12 mei 2018
15:00
US Avellino Avellino
-
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
Wedden Kaarten
15:00
Brescia Calcio Brescia
-
Empoli FC Empoli
Wedden Kaarten
15:00
Carpi FC 1909 Carpi
-
AS Cittadella Cittadella
Wedden Kaarten
15:00
US Cremonese Cremonese
-
Venezia FC Venezia
Wedden Kaarten
15:00
Foggia Calcio 1920 Foggia
-
US Salernitana 1919 Salernitana
Wedden Kaarten
15:00
US Città di Palermo Palermo
-
AC Cesena Cesena
Wedden Kaarten
15:00
Parma Calcio 1913 Parma
-
FC Bari 1908 Bari
Wedden Kaarten
15:00
Perugia Calcio Perugia
-
Novara Calcio Novara
Wedden Kaarten
15:00
Delfino Pescara 1936 Pescara
-
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
Wedden Kaarten
15:00
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
-
Unicusano Ternana Calcio Ternana
Wedden Kaarten
15:00
ACD Virtus Entella Virtus Entella
-
Frosinone Calcio Frosinone
Wedden Kaarten
vrijdag 18 mei 2018
15:00
Ascoli Picchio FC 1898 Ascoli
-
Brescia Calcio Brescia
Wedden Kaarten
15:00
FC Bari 1908 Bari
-
Carpi FC 1909 Carpi
Wedden Kaarten
15:00
AC Cesena Cesena
-
US Cremonese Cremonese
Wedden Kaarten
15:00
AS Cittadella Cittadella
-
FC Pro Vercelli Calcio Pro Vercelli
Wedden Kaarten
15:00
Empoli FC Empoli
-
Perugia Calcio Perugia
Wedden Kaarten
15:00
Frosinone Calcio Frosinone
-
Foggia Calcio 1920 Foggia
Wedden Kaarten
15:00
Novara Calcio Novara
-
ACD Virtus Entella Virtus Entella
Wedden Kaarten
15:00
US Salernitana 1919 Salernitana
-
US Città di Palermo Palermo
Wedden Kaarten
15:00
ASD Spezia Calcio 2008 Spezia
-
Parma Calcio 1913 Parma
Wedden Kaarten
15:00
Unicusano Ternana Calcio Ternana
-
US Avellino Avellino
Wedden Kaarten
15:00
Venezia FC Venezia
-
Delfino Pescara 1936 Pescara
Wedden Kaarten
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CEST