thumbnail Hallo,

Programma Primera División

Laat wedstrijden zien van

zaterdag 28 oktober 2017
00:05
CA Banfield Banfield
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
02:05
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
19:05
CA Huracán Huracán
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
19:05
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
21:15
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
23:05
CA Independiente Independiente
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
zondag 29 oktober 2017
01:05
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
15:05
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
18:05
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
20:05
CA Temperley Temperley
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
22:05
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
maandag 30 oktober 2017
00:05
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
dinsdag 31 oktober 2017
23:05
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
01:05
CA Tigre Tigre
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
zaterdag 4 november 2017
23:05
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
01:05
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
18:05
Colón de Santa Fe Colón
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
18:05
CA Lanús Lanús
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
20:15
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
22:05
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
zondag 5 november 2017
00:05
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
15:05
CA Temperley Temperley
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
18:05
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
18:05
CA Rosario Central Rosario Central
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
22:05
CA River Plate River Plate
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
maandag 6 november 2017
21:05
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
dinsdag 7 november 2017
23:05
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
01:05
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
vrijdag 17 november 2017
21:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
zaterdag 18 november 2017
23:15
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
01:30
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
21:00
CA Banfield Banfield
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
21:00
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
zondag 19 november 2017
23:15
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
01:30
CA Huracán Huracán
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
21:00
CA Tigre Tigre
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
21:00
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
maandag 20 november 2017
23:15
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
01:30
CA Independiente Independiente
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
21:00
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
dinsdag 21 november 2017
23:15
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
01:30
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
vrijdag 24 november 2017
21:00
CA Banfield Banfield
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
zaterdag 25 november 2017
23:15
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
01:30
Colón de Santa Fe Colón
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
21:00
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
21:00
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
zondag 26 november 2017
23:15
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
01:30
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
21:00
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
21:00
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
maandag 27 november 2017
23:15
CA River Plate River Plate
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
01:30
CA Rosario Central Rosario Central
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
21:00
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
dinsdag 28 november 2017
23:15
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
01:30
CA Temperley Temperley
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
vrijdag 1 december 2017
21:00
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
zaterdag 2 december 2017
23:15
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
01:30
CA Huracán Huracán
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
21:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
21:00
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
zondag 3 december 2017
23:15
CA Independiente Independiente
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
01:30
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
21:00
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
21:00
CA Tigre Tigre
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
maandag 4 december 2017
23:15
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
01:30
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
21:00
CA Lanús Lanús
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
dinsdag 5 december 2017
23:15
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
01:30
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
vrijdag 8 december 2017
21:00
CA Temperley Temperley
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
zaterdag 9 december 2017
23:15
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
01:30
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
21:00
CA Banfield Banfield
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
21:00
CA Rosario Central Rosario Central
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
zondag 10 december 2017
23:15
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
01:30
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
21:00
Colón de Santa Fe Colón
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
21:00
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
maandag 11 december 2017
23:15
CA River Plate River Plate
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
01:30
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
21:00
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
dinsdag 12 december 2017
23:15
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
01:30
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
zondag 28 januari 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
zondag 4 februari 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
CA Banfield Banfield
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
Colón de Santa Fe Colón
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
CA River Plate River Plate
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
CA Rosario Central Rosario Central
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
CA Temperley Temperley
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
zondag 11 februari 2018
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
zondag 18 februari 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
CA Banfield Banfield
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
Colón de Santa Fe Colón
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
CA River Plate River Plate
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
CA Rosario Central Rosario Central
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
CA Temperley Temperley
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
zondag 25 februari 2018
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
zondag 4 maart 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
CA Banfield Banfield
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
Colón de Santa Fe Colón
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
CA River Plate River Plate
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
CA Rosario Central Rosario Central
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
CA Temperley Temperley
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
zondag 11 maart 2018
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
zondag 18 maart 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
CA Banfield Banfield
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
Colón de Santa Fe Colón
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
CA River Plate River Plate
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
CA Rosario Central Rosario Central
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
CA Temperley Temperley
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
zondag 1 april 2018
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
zondag 8 april 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
CA Banfield Banfield
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
Colón de Santa Fe Colón
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
CA Rosario Central Rosario Central
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
CA Temperley Temperley
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
zondag 15 april 2018
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
CA River Plate River Plate
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
zondag 22 april 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
CA Banfield Banfield
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
Colón de Santa Fe Colón
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
CA Rosario Central Rosario Central
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
CA Temperley Temperley
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
zondag 29 april 2018
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
CA River Plate River Plate
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
zondag 6 mei 2018
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
-
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Wedden Kaarten
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
-
CA Rosario Central Rosario Central
Wedden Kaarten
CA Tucuman Atlético Tucumán
-
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
Wedden Kaarten
CA Banfield Banfield
-
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Wedden Kaarten
CA Boca Juniors Boca Juniors
-
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
Wedden Kaarten
Colón de Santa Fe Colón
-
CA River Plate River Plate
Wedden Kaarten
Estudiantes de La Plata Estudiantes
-
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden Kaarten
CA Independiente Independiente
-
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
Wedden Kaarten
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Wedden Kaarten
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
-
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
Wedden Kaarten
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
-
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Wedden Kaarten
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
-
CA Huracán Huracán
Wedden Kaarten
CA Temperley Temperley
-
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
Wedden Kaarten
CA Tigre Tigre
-
CA Lanús Lanús
Wedden Kaarten
zondag 13 mei 2018
CA Belgrano de Córdoba Belgrano
-
CA Temperley Temperley
Wedden Kaarten
CA Chacarita Juniors Chacarita Juniors
-
CA San Martín de San Juan San Martín San Juan
Wedden Kaarten
CSD Defensa y Justicia Defensa y Justicia
-
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
Wedden Kaarten
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia La Plata
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Wedden Kaarten
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
-
CA Tigre Tigre
Wedden Kaarten
CA Huracán Huracán
-
CA Boca Juniors Boca Juniors
Wedden Kaarten
CA Lanús Lanús
-
CA Tucuman Atlético Tucumán
Wedden Kaarten
Club Olimpo de Bahía Blanca Olimpo
-
CA Talleres de Córdoba Talleres Córdoba
Wedden Kaarten
CA Patronato de la Juventud Católica Patronato
-
CA Banfield Banfield
Wedden Kaarten
Racing Club de Avellaneda Racing Club
-
Colón de Santa Fe Colón
Wedden Kaarten
CA River Plate River Plate
-
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden Kaarten
CA Rosario Central Rosario Central
-
Estudiantes de La Plata Estudiantes
Wedden Kaarten
CA Unión de Santa Fe Unión Santa Fe
-
CA Independiente Independiente
Wedden Kaarten
Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
-
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Wedden Kaarten
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CEST