thumbnail Hallo,

Programma Jupiler League

Laat wedstrijden zien van

vrijdag 20 oktober 2017
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
maandag 23 oktober 2017
20:00
FC Oss FC Oss
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
vrijdag 27 oktober 2017
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
zondag 29 oktober 2017
14:30
MVV MVV Maastricht
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
14:30
SC Telstar Telstar
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
vrijdag 3 november 2017
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
vrijdag 17 november 2017
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
maandag 20 november 2017
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
vrijdag 24 november 2017
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
maandag 27 november 2017
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
vrijdag 1 december 2017
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
maandag 4 december 2017
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
vrijdag 8 december 2017
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
maandag 11 december 2017
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
vrijdag 15 december 2017
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
vrijdag 22 december 2017
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
vrijdag 12 januari 2018
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
vrijdag 19 januari 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
maandag 22 januari 2018
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
vrijdag 26 januari 2018
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
zondag 28 januari 2018
14:30
FC Volendam FC Volendam
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
maandag 29 januari 2018
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
vrijdag 2 februari 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
maandag 5 februari 2018
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
donderdag 8 februari 2018
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
vrijdag 9 februari 2018
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
maandag 12 februari 2018
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
vrijdag 16 februari 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
maandag 19 februari 2018
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
vrijdag 23 februari 2018
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
maandag 26 februari 2018
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
vrijdag 2 maart 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
zondag 4 maart 2018
14:30
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
maandag 5 maart 2018
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
vrijdag 9 maart 2018
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
maandag 12 maart 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
vrijdag 16 maart 2018
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
vrijdag 23 maart 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
zondag 25 maart 2018
14:30
FC Volendam FC Volendam
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
vrijdag 30 maart 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
maandag 2 april 2018
14:30
BV De Graafschap De Graafschap
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
14:30
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
14:30
FC Volendam FC Volendam
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
14:30
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
14:30
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
14:30
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
14:30
MVV MVV Maastricht
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
14:30
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
14:30
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
14:30
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
vrijdag 6 april 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
maandag 9 april 2018
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
20:00
FC Emmen FC Emmen
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
dinsdag 10 april 2018
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
vrijdag 13 april 2018
20:00
Almere City FC Almere City FC
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
20:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
20:00
FC Oss FC Oss
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
20:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
20:00
AFC Ajax II Jong Ajax
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
20:00
SC Telstar Telstar
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
vrijdag 20 april 2018
20:00
BV De Graafschap De Graafschap
-
SC Telstar Telstar
Wedden Kaarten
20:00
FC Den Bosch FC Den Bosch
-
FC Emmen FC Emmen
Wedden Kaarten
20:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
-
Almere City FC Almere City FC
Wedden Kaarten
20:00
FC Volendam FC Volendam
-
AFC Ajax II Jong Ajax
Wedden Kaarten
20:00
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Wedden Kaarten
20:00
PSV Eindhoven II Jong PSV
-
FC Dordrecht FC Dordrecht
Wedden Kaarten
20:00
MVV MVV Maastricht
-
FC Oss FC Oss
Wedden Kaarten
20:00
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
-
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
Wedden Kaarten
20:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
-
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Wedden Kaarten
20:00
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
-
Helmond Sport Helmond Sport
Wedden Kaarten
zaterdag 28 april 2018
19:45
Almere City FC Almere City FC
-
FC Volendam FC Volendam
Wedden Kaarten
19:45
FC Dordrecht FC Dordrecht
-
Nijmegen Eendracht Combinatie NEC
Wedden Kaarten
19:45
FC Emmen FC Emmen
-
FC Utrecht II Jong FC Utrecht
Wedden Kaarten
19:45
FC Oss FC Oss
-
FC Eindhoven FC Eindhoven
Wedden Kaarten
19:45
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
-
PSV Eindhoven II Jong PSV
Wedden Kaarten
19:45
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
FC Den Bosch FC Den Bosch
Wedden Kaarten
19:45
Helmond Sport Helmond Sport
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Wedden Kaarten
19:45
AFC Ajax II Jong Ajax
-
MVV MVV Maastricht
Wedden Kaarten
19:45
Alkmaar Zaanstreek II Jong AZ
-
BV De Graafschap De Graafschap
Wedden Kaarten
19:45
SC Telstar Telstar
-
SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur
Wedden Kaarten
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CEST