thumbnail Hallo,

Programma Derde Divisie

Laat wedstrijden zien van

zondag 29 januari 2017
14:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
14:30
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
zondag 12 februari 2017
14:00
USV Hercules USV Hercules
-
Den Bosch II Jong Brabant United
Wedden Kaarten
14:30
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
-
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
donderdag 23 februari 2017
19:00
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
De Graafschap II Jong De Graafschap
Wedden Kaarten
zaterdag 25 februari 2017
14:30
VV Capelle Capelle
-
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
Wedden Kaarten
14:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
-
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
Wedden Kaarten
14:30
SVV Scheveningen Scheveningen
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
15:00
kvv Quick Boys Quick Boys
-
FC Volendam II Jong Volendam
Wedden Kaarten
17:00
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
-
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
Wedden Kaarten
18:00
Den Bosch II Jong Brabant United
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
zondag 26 februari 2017
14:30
Be Quick 1887 Be Quick 1887
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
dinsdag 28 februari 2017
20:00
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
-
VV Capelle Capelle
Wedden Kaarten
20:00
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
-
Almere City FC II Jong Almere City
Wedden Kaarten
20:15
kvv Quick Boys Quick Boys
-
HSV ODIN '59 ODIN '59
Wedden Kaarten
zaterdag 4 maart 2017
14:30
VV Capelle Capelle
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
14:30
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
-
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
Wedden Kaarten
14:30
HSV ODIN '59 ODIN '59
-
Almere City FC II Jong Almere City
Wedden Kaarten
14:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
-
SVV Scheveningen Scheveningen
Wedden Kaarten
14:30
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
-
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
Wedden Kaarten
14:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
-
SV Huizen Huizen
Wedden Kaarten
15:00
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
-
FC Lisse Lisse
Wedden Kaarten
15:00
FC Groningen II Jong Groningen
-
FC Volendam II Jong Volendam
Wedden Kaarten
15:00
kvv Quick Boys Quick Boys
-
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
Wedden Kaarten
18:00
Den Bosch II Jong Brabant United
-
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
Wedden Kaarten
19:00
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
-
RKVV EVV Echt EVV
Wedden Kaarten
zondag 5 maart 2017
14:00
ASV De Dijk De Dijk
-
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
Wedden Kaarten
14:00
HBS Craeyenhout HBS
-
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
14:00
SV Juliana 31 Juliana '31
-
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
Wedden Kaarten
14:00
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
-
De Graafschap II Jong De Graafschap
Wedden Kaarten
14:30
vv Dongen Dongen
-
USV Hercules USV Hercules
Wedden Kaarten
14:30
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
-
RKSV UDI 1919 UDI '19
Wedden Kaarten
14:30
vv Magreb '90 Magreb '90
-
Be Quick 1887 Be Quick 1887
Wedden Kaarten
dinsdag 7 maart 2017
20:00
FC Lisse Lisse
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
woensdag 8 maart 2017
19:30
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
Wedden Kaarten
20:00
De Graafschap II Jong De Graafschap
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
20:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
RKVV EVV Echt EVV
Wedden Kaarten
zaterdag 11 maart 2017
14:30
SV Huizen Huizen
-
VV Capelle Capelle
Wedden Kaarten
14:30
FC Volendam II Jong Volendam
-
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
Wedden Kaarten
14:30
FC Lisse Lisse
-
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
14:30
SVV Scheveningen Scheveningen
-
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
Wedden Kaarten
15:00
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
-
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
15:00
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
-
HSV ODIN '59 ODIN '59
Wedden Kaarten
15:00
Almere City FC II Jong Almere City
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
15:00
FC Groningen II Jong Groningen
-
kvv Quick Boys Quick Boys
Wedden Kaarten
15:00
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
-
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
19:00
RKVV EVV Echt EVV
-
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
Wedden Kaarten
19:00
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
-
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
Wedden Kaarten
zondag 12 maart 2017
14:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
14:00
USV Hercules USV Hercules
-
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
Wedden Kaarten
14:00
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
-
vv Dongen Dongen
Wedden Kaarten
14:30
Be Quick 1887 Be Quick 1887
-
Den Bosch II Jong Brabant United
Wedden Kaarten
14:30
De Graafschap II Jong De Graafschap
-
ASV De Dijk De Dijk
Wedden Kaarten
14:30
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
14:30
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
zaterdag 18 maart 2017
14:30
VV Capelle Capelle
-
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
Wedden Kaarten
14:30
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
-
FC Groningen II Jong Groningen
Wedden Kaarten
14:30
SV Huizen Huizen
-
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
Wedden Kaarten
14:30
HSV ODIN '59 ODIN '59
-
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
14:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
-
FC Volendam II Jong Volendam
Wedden Kaarten
14:30
FC Rijnvogels Rijnvogels
-
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
Wedden Kaarten
14:30
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
-
FC Lisse Lisse
Wedden Kaarten
14:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
-
kvv Quick Boys Quick Boys
Wedden Kaarten
15:00
Almere City FC II Jong Almere City
-
SVV Scheveningen Scheveningen
Wedden Kaarten
18:00
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
-
USV Hercules USV Hercules
Wedden Kaarten
18:00
Den Bosch II Jong Brabant United
-
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
Wedden Kaarten
zondag 19 maart 2017
14:00
ASV De Dijk De Dijk
-
RKSV UDI 1919 UDI '19
Wedden Kaarten
14:00
HBS Craeyenhout HBS
-
De Graafschap II Jong De Graafschap
Wedden Kaarten
14:00
SV Juliana 31 Juliana '31
-
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
Wedden Kaarten
14:00
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
-
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
Wedden Kaarten
14:30
Be Quick 1887 Be Quick 1887
-
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
Wedden Kaarten
14:30
RKVV EVV Echt EVV
-
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
14:30
vv Magreb '90 Magreb '90
-
vv Dongen Dongen
Wedden Kaarten
zaterdag 25 maart 2017
14:30
FC Volendam II Jong Volendam
-
HSV ODIN '59 ODIN '59
Wedden Kaarten
14:30
FC Lisse Lisse
-
VV Capelle Capelle
Wedden Kaarten
14:30
SVV Scheveningen Scheveningen
-
SV Huizen Huizen
Wedden Kaarten
15:00
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
-
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
Wedden Kaarten
15:00
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
-
Almere City FC II Jong Almere City
Wedden Kaarten
15:00
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
-
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
Wedden Kaarten
15:00
FC Groningen II Jong Groningen
-
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
15:00
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
15:00
kvv Quick Boys Quick Boys
-
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
19:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
Wedden Kaarten
zondag 26 maart 2017
14:00
USV Hercules USV Hercules
-
RKVV EVV Echt EVV
Wedden Kaarten
14:00
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
14:30
vv Dongen Dongen
-
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
14:30
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
-
ASV De Dijk De Dijk
Wedden Kaarten
14:30
De Graafschap II Jong De Graafschap
-
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
Wedden Kaarten
14:30
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
14:30
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
-
Be Quick 1887 Be Quick 1887
Wedden Kaarten
14:30
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
Den Bosch II Jong Brabant United
Wedden Kaarten
zaterdag 1 april 2017
14:30
VV Capelle Capelle
-
kvv Quick Boys Quick Boys
Wedden Kaarten
14:30
SV Huizen Huizen
-
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
Wedden Kaarten
14:30
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
-
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
Wedden Kaarten
14:30
HSV ODIN '59 ODIN '59
-
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
Wedden Kaarten
14:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
-
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
14:30
FC Rijnvogels Rijnvogels
-
FC Groningen II Jong Groningen
Wedden Kaarten
14:30
SVV Scheveningen Scheveningen
-
FC Volendam II Jong Volendam
Wedden Kaarten
14:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
-
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
15:00
Almere City FC II Jong Almere City
-
FC Lisse Lisse
Wedden Kaarten
18:00
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
-
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
Wedden Kaarten
18:00
Den Bosch II Jong Brabant United
-
vv Dongen Dongen
Wedden Kaarten
zondag 2 april 2017
14:00
HBS Craeyenhout HBS
-
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
14:00
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
-
ASV De Dijk De Dijk
Wedden Kaarten
14:30
Be Quick 1887 Be Quick 1887
-
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
Wedden Kaarten
14:30
RKVV EVV Echt EVV
-
RKSV UDI 1919 UDI '19
Wedden Kaarten
14:30
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
-
USV Hercules USV Hercules
Wedden Kaarten
14:30
vv Magreb '90 Magreb '90
-
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
Wedden Kaarten
14:30
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
-
De Graafschap II Jong De Graafschap
Wedden Kaarten
zaterdag 8 april 2017
14:30
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
-
HSV ODIN '59 ODIN '59
Wedden Kaarten
14:30
FC Volendam II Jong Volendam
-
Almere City FC II Jong Almere City
Wedden Kaarten
14:30
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
15:00
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
-
SV Huizen Huizen
Wedden Kaarten
15:00
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
-
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
Wedden Kaarten
15:00
FC Groningen II Jong Groningen
-
VV Capelle Capelle
Wedden Kaarten
15:00
FC Lisse Lisse
-
SVV Scheveningen Scheveningen
Wedden Kaarten
15:00
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
-
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
Wedden Kaarten
15:00
kvv Quick Boys Quick Boys
-
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
zondag 9 april 2017
14:00
ASV De Dijk De Dijk
-
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
Wedden Kaarten
14:00
SV Juliana 31 Juliana '31
-
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
Wedden Kaarten
14:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
Wedden Kaarten
14:00
USV Hercules USV Hercules
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
14:00
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
-
Den Bosch II Jong Brabant United
Wedden Kaarten
14:30
vv Dongen Dongen
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
14:30
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
-
Be Quick 1887 Be Quick 1887
Wedden Kaarten
14:30
De Graafschap II Jong De Graafschap
-
RKVV EVV Echt EVV
Wedden Kaarten
14:30
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
zaterdag 15 april 2017
14:00
ASV De Dijk De Dijk
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
14:00
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
-
Be Quick 1887 Be Quick 1887
Wedden Kaarten
14:30
VV Capelle Capelle
-
Almere City FC II Jong Almere City
Wedden Kaarten
14:30
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
-
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
14:30
FC Lisse Lisse
-
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
15:00
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
-
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
15:00
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
-
SVV Scheveningen Scheveningen
Wedden Kaarten
15:00
kvv Quick Boys Quick Boys
-
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
Wedden Kaarten
maandag 17 april 2017
14:00
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
-
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
14:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
vv Dongen Dongen
Wedden Kaarten
14:30
RKVV EVV Echt EVV
-
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
14:30
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
-
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
Wedden Kaarten
14:30
vv Magreb '90 Magreb '90
-
RKSV UDI 1919 UDI '19
Wedden Kaarten
14:30
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
-
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
zaterdag 22 april 2017
14:30
VV Capelle Capelle
-
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
Wedden Kaarten
14:30
SV Huizen Huizen
-
FC Volendam II Jong Volendam
Wedden Kaarten
14:30
HSV ODIN '59 ODIN '59
-
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
14:30
FC Rijnvogels Rijnvogels
-
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
14:30
SVV Scheveningen Scheveningen
-
kvv Quick Boys Quick Boys
Wedden Kaarten
14:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
-
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
15:00
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
-
FC Lisse Lisse
Wedden Kaarten
15:00
Almere City FC II Jong Almere City
-
FC Groningen II Jong Groningen
Wedden Kaarten
15:00
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
-
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
Wedden Kaarten
18:00
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
-
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
Wedden Kaarten
18:00
Den Bosch II Jong Brabant United
-
ASV De Dijk De Dijk
Wedden Kaarten
zondag 23 april 2017
14:00
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
14:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
USV Hercules USV Hercules
Wedden Kaarten
14:30
Be Quick 1887 Be Quick 1887
-
De Graafschap II Jong De Graafschap
Wedden Kaarten
14:30
RKVV EVV Echt EVV
-
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
Wedden Kaarten
14:30
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
-
RKSV UDI 1919 UDI '19
Wedden Kaarten
14:30
vv Magreb '90 Magreb '90
-
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
14:30
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
-
vv Dongen Dongen
Wedden Kaarten
zaterdag 29 april 2017
14:30
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
-
SVV Scheveningen Scheveningen
Wedden Kaarten
14:30
FC Volendam II Jong Volendam
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
14:30
FC Lisse Lisse
-
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
Wedden Kaarten
14:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
-
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
Wedden Kaarten
14:30
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
-
SV Huizen Huizen
Wedden Kaarten
15:00
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
-
VV Capelle Capelle
Wedden Kaarten
15:00
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
-
HSV ODIN '59 ODIN '59
Wedden Kaarten
15:00
FC Groningen II Jong Groningen
-
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
Wedden Kaarten
15:00
kvv Quick Boys Quick Boys
-
Almere City FC II Jong Almere City
Wedden Kaarten
zondag 30 april 2017
14:00
ASV De Dijk De Dijk
-
Be Quick 1887 Be Quick 1887
Wedden Kaarten
14:00
HBS Craeyenhout HBS
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
14:00
SV Juliana 31 Juliana '31
-
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
14:00
USV Hercules USV Hercules
-
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
Wedden Kaarten
14:00
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
-
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
Wedden Kaarten
14:30
vv Dongen Dongen
-
RKVV EVV Echt EVV
Wedden Kaarten
14:30
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
-
Den Bosch II Jong Brabant United
Wedden Kaarten
14:30
De Graafschap II Jong De Graafschap
-
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
Wedden Kaarten
14:30
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
Wedden Kaarten
zaterdag 6 mei 2017
14:30
VV Capelle Capelle
-
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
Wedden Kaarten
14:30
SV Huizen Huizen
-
kvv Quick Boys Quick Boys
Wedden Kaarten
14:30
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
-
FC Volendam II Jong Volendam
Wedden Kaarten
14:30
Almere City FC II Jong Almere City
-
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
Wedden Kaarten
14:30
FC Lisse Lisse
-
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
Wedden Kaarten
14:30
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
-
FC Groningen II Jong Groningen
Wedden Kaarten
14:30
FC Rijnvogels Rijnvogels
-
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Wedden Kaarten
14:30
SVV Scheveningen Scheveningen
-
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
Wedden Kaarten
14:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
-
HSV ODIN '59 ODIN '59
Wedden Kaarten
zondag 7 mei 2017
14:30
Be Quick 1887 Be Quick 1887
-
vv Dongen Dongen
Wedden Kaarten
14:30
RKVV EVV Echt EVV
-
ASV De Dijk De Dijk
Wedden Kaarten
14:30
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
-
HBS Craeyenhout HBS
Wedden Kaarten
14:30
Den Bosch II Jong Brabant United
-
SV Juliana 31 Juliana '31
Wedden Kaarten
14:30
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
-
De Graafschap II Jong De Graafschap
Wedden Kaarten
14:30
vv Magreb '90 Magreb '90
-
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
Wedden Kaarten
14:30
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
-
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
Wedden Kaarten
14:30
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
-
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
Wedden Kaarten
14:30
RKSV UDI 1919 UDI '19
-
USV Hercules USV Hercules
Wedden Kaarten
zaterdag 13 mei 2017
15:00
Altijd Sterker Wordend Hendrik-Ido-Ambacht ASWH
-
Almere City FC II Jong Almere City
Wedden Kaarten
15:00
Door Vereniging Sterk '33 Ermelo DVS '33
-
SVV Scheveningen Scheveningen
Wedden Kaarten
15:00
vv Harkemase Boys Harkemase Boys
-
FC Rijnvogels Rijnvogels
Wedden Kaarten
15:00
FC Groningen II Jong Groningen
-
FC Lisse Lisse
Wedden Kaarten
15:00
FC Volendam II Jong Volendam
-
Oranje Nassau Sneek ONS Sneek
Wedden Kaarten
15:00
HSV ODIN '59 ODIN '59
-
SV Huizen Huizen
Wedden Kaarten
15:00
kvv Quick Boys Quick Boys
-
IJsselmeervogels Spakenburg IJsselmeervogels
Wedden Kaarten
15:00
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
-
VV Capelle Capelle
Wedden Kaarten
15:00
vv Sterk Door Combinatie SteDoCo
-
Voetbal Vereniging Ons Genoegen VVOG
Wedden Kaarten
zondag 14 mei 2017
14:00
ASV De Dijk De Dijk
-
vv Magreb '90 Magreb '90
Wedden Kaarten
14:00
vv Dongen Dongen
-
Jan Van Cuijk JVC Cuijk
Wedden Kaarten
14:00
HBS Craeyenhout HBS
-
Den Bosch II Jong Brabant United
Wedden Kaarten
14:00
Haaksbergse Sport Club 1921 HSC '21
-
RKVV EVV Echt EVV
Wedden Kaarten
14:00
De Graafschap II Jong De Graafschap
-
KVV Quick 1920 Oldenzaal Quick '20
Wedden Kaarten
14:00
SV Juliana 31 Juliana '31
-
Achilles 1929 II Jong Achilles '29
Wedden Kaarten
14:00
vv ODI Juliana Combinatie Rosmalen OJC Rosmalen
-
Be Quick 1887 Be Quick 1887
Wedden Kaarten
14:00
USV Hercules USV Hercules
-
Oostzaanse Football Club OFC Oostzaan
Wedden Kaarten
14:00
RKVV Westlandia (Zon) Westlandia
-
RKSV UDI 1919 UDI '19
Wedden Kaarten
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CET