thumbnail Hallo,

Programma Primera División

Laat wedstrijden zien van

vrijdag 11 september 2015
20:30
Levante UD Levante
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
zaterdag 12 september 2015
16:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
18:15
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
20:30
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
22:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
zondag 13 september 2015
12:00
Granada CF Granada
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
16:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
18:15
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
20:30
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
SD Eibar Eibar
Wedden
maandag 14 september 2015
20:30
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
vrijdag 18 september 2015
20:30
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
zaterdag 19 september 2015
16:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Granada CF Granada
Wedden
18:15
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
20:30
SD Eibar Eibar
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
22:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
zondag 20 september 2015
12:00
Sevilla FC Sevilla
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
16:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
18:15
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
20:30
FC Barcelona Barcelona
-
Levante UD Levante
Wedden
20:30
UD Las Palmas Las Palmas
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
dinsdag 22 september 2015
20:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
20:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
22:00
Granada CF Granada
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
woensdag 23 september 2015
20:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
20:00
Levante UD Levante
-
SD Eibar Eibar
Wedden
20:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
21:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
22:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
22:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
donderdag 24 september 2015
22:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
vrijdag 25 september 2015
20:30
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Granada CF Granada
Wedden
zaterdag 26 september 2015
16:00
FC Barcelona Barcelona
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
18:15
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
20:30
Sevilla FC Sevilla
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
20:30
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
22:00
SD Eibar Eibar
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
zondag 27 september 2015
12:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
16:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
18:15
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Levante UD Levante
Wedden
20:30
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
zondag 4 oktober 2015
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
zondag 18 oktober 2015
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
zondag 25 oktober 2015
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
zondag 1 november 2015
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
zondag 8 november 2015
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
zondag 22 november 2015
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
SD Eibar Eibar
Wedden
zondag 29 november 2015
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
zondag 6 december 2015
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
zondag 13 december 2015
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
zondag 20 december 2015
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
woensdag 30 december 2015
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
zondag 3 januari 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
zondag 10 januari 2016
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
zondag 17 januari 2016
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
zondag 24 januari 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
zondag 31 januari 2016
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Granada CF Granada
Wedden
zondag 7 februari 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
zondag 14 februari 2016
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
zondag 21 februari 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
zondag 28 februari 2016
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Levante UD Levante
Wedden
woensdag 2 maart 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
SD Eibar Eibar
Wedden
zondag 6 maart 2016
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
zondag 13 maart 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
zondag 20 maart 2016
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
zondag 3 april 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
zondag 10 april 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
zondag 17 april 2016
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
woensdag 20 april 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
SD Eibar Eibar
Wedden
zondag 24 april 2016
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
zondag 1 mei 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
zondag 8 mei 2016
17:00
FC Barcelona Barcelona
-
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
Wedden
17:00
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
-
Málaga Club de Fútbol Málaga
Wedden
17:00
SD Eibar Eibar
-
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
Wedden
17:00
Getafe Club de Fútbol Getafe
-
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
Wedden
17:00
UD Las Palmas Las Palmas
-
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
Wedden
17:00
Levante UD Levante
-
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
Wedden
17:00
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
-
Valencia Club de Fútbol Valencia
Wedden
17:00
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
-
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Wedden
17:00
Sevilla FC Sevilla
-
Granada CF Granada
Wedden
17:00
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
-
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
Wedden
zondag 15 mei 2016
17:00
Athletic Club Bilbao Athletic de Bilbao
-
Sevilla FC Sevilla
Wedden
17:00
Club Atlético de Madrid Atlético Madrid
-
Real Club Celta de Vigo Celta de Vigo
Wedden
17:00
Real Club Deportivo de La Coruña Deportivo La Coruña
-
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
Wedden
17:00
Reial Club Deportiu Espanyol Espanyol
-
SD Eibar Eibar
Wedden
17:00
Granada CF Granada
-
FC Barcelona Barcelona
Wedden
17:00
Málaga Club de Fútbol Málaga
-
UD Las Palmas Las Palmas
Wedden
17:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
-
Levante UD Levante
Wedden
17:00
Real Betis Balompié Real Betis Sevilla
-
Getafe Club de Fútbol Getafe
Wedden
17:00
Real Sporting de Gijón Sporting Gijón
-
Villarreal Club de Fútbol Villarreal
Wedden
17:00
Valencia Club de Fútbol Valencia
-
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Wedden
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CEST