thumbnail Hallo,

Programma FA Cup

Laat wedstrijden zien van

vrijdag 28 augustus 2015
20:45
AFC Liverpool AFC Liverpool
-
Radcliffe Borough FC Radcliffe Borough
Wedden
20:45
Seven Acre & Sidcup FC Seven Acre & Sidcup
-
Sittingbourne FC Sittingbourne
Wedden
20:45
Sholing FC Sholing
-
Swindon Supermarine FC Swindon Supermarine
Wedden
20:45
St Ives Town FC St Ives Town
-
Norwich United Norwich United
Wedden
20:45
Wantage Town FC Wantage Town
-
Didcot Town FC Didcot Town
Wedden
zaterdag 29 augustus 2015
15:00
Phoenix Sports FC Phoenix Sports
-
Guernsey FC Guernsey
Wedden
16:00
1874 Northwich 1874 Northwich
-
Maltby Main Maltby Main
Wedden
16:00
Abbey Hey Abbey Hey
-
Warrington Town FC Warrington Town
Wedden
16:00
AFC Blackpool AFC Blackpool
-
Ossett Town FC Ossett Town
Wedden
16:00
AFC Portchester AFC Portchester
-
AFC Totton AFC Totton
Wedden
16:00
AFC Sudbury AFC Sudbury
-
Ware FC Ware
Wedden
16:00
AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians
-
Romulus FC Romulus
Wedden
16:00
Almondsbury UWE FC Almondsbury UWE
-
Verwood Town Verwood Town
Wedden
16:00
Alsager Town Alsager Town
-
Shaw Lane Aquaforce FC SL Aquaforce
Wedden
16:00
Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare
-
New Mills AFC New Mills
Wedden
16:00
Ashford Town FC (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
-
Association Football Club Kempston Rovers Kempston Rovers
Wedden
16:00
Ashington AFC Ashington AFC
-
Thackley Football Club Thackley
Wedden
16:00
Aylesbury United FC Aylesbury United
-
Northwood FC Northwood
Wedden
16:00
Badshot Lea Badshot Lea
-
Fleet Town FC Fleet Town
Wedden
16:00
Barking FC Barking
-
Haringey Borough FC Haringey Borough
Wedden
16:00
Barnstaple Town Barnstaple Town
-
Bridgwater Town FC 1984 Bridgwater Town
Wedden
16:00
Barton Rovers FC Barton Rovers
-
Berkhamsted FC Berkhamsted
Wedden
16:00
Barton Town Old Boys FC Barton Town Old Boys
-
Droylsden FC Droylsden
Wedden
16:00
Bashley FC Bashley
-
Mangotsfield United FC Mangotsfield United
Wedden
16:00
Basildon United FC Basildon United
-
Long Melford Long Melford
Wedden
16:00
Beckenham Town Football Club Beckenham Town
-
Greenwich Borough Greenwich Borough
Wedden
16:00
Bedfont & Feltham FC Bedfont & Feltham
-
AFC Hayes AFC Hayes
Wedden
16:00
Bedfont Sports FC Bedfont Sports
-
Hanwell Town FC Hanwell Town
Wedden
16:00
Bedford Town FC Bedford Town
-
Thrapston Town Thrapston Town
Wedden
16:00
Bexhill United FC Bexhill United
-
Faversham Town FC Faversham Town
Wedden
16:00
Biggleswade United FC Biggleswade United
-
Chalfont St Peter AFC Chalfont St Peter
Wedden
16:00
Binfield Football Club Binfield
-
Shortwood United FC Shortwood United
Wedden
16:00
Bishop Auckland FC Bishop Auckland
-
Jarrow Roofing Boldon CA Jarrow Roofing Boldon
Wedden
16:00
Blackfield & Langley FC Blackfield & Langley
-
Bemerton Heath Harlequins FC Bemerton Heath Harleq.
Wedden
16:00
Bradford Town Bradford Town
-
Christchurch FC Christchurch
Wedden
16:00
Bridport FC Bridport
-
Sherborne Town FC Sherborne Town
Wedden
16:00
Brighouse Town Brighouse Town
-
Atherton Collieries Atherton Collieries
Wedden
16:00
Brimscombe & Thrupp FC Brimscombe & Thrupp
-
Bracknell Town FC Bracknell Town
Wedden
16:00
Bristol Manor Farm FC Bristol Manor Farm
-
Bitton AFC Bitton
Wedden
16:00
Brockenhurst FC Brockenhurst
-
Yate Town FC Yate Town
Wedden
16:00
Bromsgrove Sporting FC Bromsgrove Sporting
-
Atletico Hinckley AFC Hinckley AFC
Wedden
16:00
Burscough FC Burscough
-
AFC Emley AFC Emley
Wedden
16:00
Carlton Town FC Carlton Town
-
Shepshed Dynamo FC Shepshed Dynamo
Wedden
16:00
Chasetown FC Chasetown
-
Evesham United FC Evesham United
Wedden
16:00
Cheltenham Saracens FC Cheltenham Saracens
-
Milton United FC Milton United
Wedden
16:00
Chertsey Town FC Chertsey Town
-
Kidlington FC Kidlington
Wedden
16:00
Chichester City FC Chichester City
-
Chatham Town FC Chatham Town
Wedden
16:00
Chipstead FC Chipstead
-
Rochester United FC Rochester United
Wedden
16:00
FC Clacton Clacton
-
Aveley FC Aveley
Wedden
16:00
Clipstone FC Clipstone
-
Cleethorpes Town FC Cleethorpes Town
Wedden
16:00
Cockfosters Cockfosters
-
Tower Hamlets FC Tower Hamlets
Wedden
16:00
Cogenhoe United FC Cogenhoe United
-
Spelthorne Sports FC Spelthorne Sports
Wedden
16:00
Coleshill Town FC Coleshill Town
-
Stafford Rangers FC Stafford Rangers
Wedden
16:00
Congleton Town FC Congleton Town FC
-
Handsworth Parramore FC Handsworth Parramore
Wedden
16:00
Consett AFC Consett
-
Scarborough Athletic FC Scarborough Athletic
Wedden
16:00
Cove FC Cove
-
North Leigh FC North Leigh
Wedden
16:00
Cowes Sports FC Cowes Sports
-
Wimborne Town FC Wimborne Town
Wedden
16:00
Cray Valley Paper Mills FC Cray Valley PM
-
Hastings United FC Hastings United
Wedden
16:00
Deal Town FC Deal Town
-
Horsham FC Horsham
Wedden
16:00
Deeping Rangers FC Deeping Rangers
-
Dereham Town FC Dereham Town
Wedden
16:00
Dorking Wanderers FC Dorking Wanderers
-
Canterbury City FC Canterbury City
Wedden
16:00
Dunkirk Football Club Dunkirk
-
Bottesford Town Football Club Bottesford Town
Wedden
16:00
Eastbourne Town FC Eastbourne Town
-
Whyteleafe FC Whyteleafe
Wedden
16:00
Eastbourne United AFC Eastbourne United
-
Arundel FC Arundel
Wedden
16:00
Egham Town FC Egham Town
-
Slimbridge FC Slimbridge
Wedden
16:00
Farnham Town FC Farnham Town
-
Highworth Town FC Highworth Town
Wedden
16:00
Folkestone Invicta FC Folkestone Invicta
-
Corinthian FC Kent Corinthian
Wedden
16:00
Glossop North End FC Glossop North End FC
-
Prescot Cables FC Prescot Cables
Wedden
16:00
Goole AFC Goole
-
Sheffield FC Sheffield
Wedden
16:00
Great Wakering Rovers FC Great Wakering Rovers
-
Brantham Athletic FC Brantham Athletic
Wedden
16:00
Gresley FC Gresley
-
Coalville Town FC Coalville Town
Wedden
16:00
Guisborough Town Guisborough Town
-
Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
Wedden
16:00
Hamworthy United FC Hamworthy United FC
-
Andover Town FC Andover Town
Wedden
16:00
Harborough Town FC Harborough Town
-
Oadby Town FC Oadby Town
Wedden
16:00
Harlow Town FC Harlow Town
-
Southend Manor Football Club Southend Manor
Wedden
16:00
Harrogate Railway Athletic FC Harrogate Railway
-
Spennymoor Town FC Spennymoor Town
Wedden
16:00
Hartley Wintney Hartley Wintney
-
Banbury United FC Banbury United
Wedden
16:00
Herne Bay FC Herne Bay
-
Peacehaven & Telscombe FC Peacehaven & Telscombe
Wedden
16:00
Hoddesdon Town Hoddesdon Town
-
Romford FC Romford
Wedden
16:00
Holker Old Boys FC Holker Old Boys
-
Dunston UTS FC Dunston UTS
Wedden
16:00
Holmesdale Holmesdale
-
South Park FC South Park
Wedden
16:00
Hook Norton FC Hook Norton
-
Burnham FC Burnham
Wedden
16:00
Hullbridge Sports Hullbridge Sports
-
Maldon & Tiptree FC Maldon & Tiptree
Wedden
16:00
Hythe Town FC Hythe Town
-
Chessington & Hook United FC Chessington & Hook Utd.
Wedden
16:00
Ilford FC Ilford
-
Stanway Rovers FC Stanway Rovers
Wedden
16:00
Kings Langley Kings Langley
-
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
Wedden
16:00
Kirby Muxloe Kirby Muxloe
-
Holwell Sports Holwell Sports
Wedden
16:00
Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic
-
Buckland Athletic FC Buckland Athletic
Wedden
16:00
Leek Town FC Leek Town
-
Rocester FC Rocester
Wedden
16:00
Leicester Nirvana Leicester Nirvana
-
Belper Town FC Belper Town
Wedden
16:00
Littlehampton Town FC Littlehampton Town
-
Thamesmead Town FC Thamesmead Town
Wedden
16:00
London Colney FC London Colney
-
Potters Bar Town FC Potters Bar Town
Wedden
16:00
Long Buckby AFC Long Buckby
-
Daventry Town FC Daventry Town
Wedden
16:00
Longwell Green Sports FC Longwell Green Sports
-
Cinderford Town FC Cinderford Town
Wedden
16:00
Loughborough Dynamo FC Loughborough Dynamo
-
Basford United FC Basford United
Wedden
16:00
Loughborough University Loughborough University
-
Long Eaton United FC Long Eaton United
Wedden
16:00
Market Drayton Town FC Market Drayton Town
-
AFC Bridgnorth AFC Bridgnorth
Wedden
16:00
Marlow FC Marlow
-
Godalming Town FC Godalming Town
Wedden
16:00
Marske United Football Club Marske United
-
Lancaster City FC Lancaster City
Wedden
16:00
Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
-
Soham Town Rangers FC Soham Town Rangers
Wedden
16:00
Molesey FC Molesey
-
East Grinstead Town FC East Grinstead Town
Wedden
16:00
Moneyfields FC Moneyfields
-
Petersfield Town FC Petersfield Town
Wedden
16:00
Mossley AFC Mossley
-
Bamber Bridge FC Bamber Bridge
Wedden
16:00
Newcastle Town FC Newcastle Town
-
Continental Star Continental Star
Wedden
16:00
Newmarket Town Newmarket Town
-
Peterborough Sports FC Peterborough Sports
Wedden
16:00
Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town
-
AFC Dunstable AFC Dunstable
Wedden
16:00
Newton Aycliffe FC Newton Aycliffe
-
Morpeth Town Morpeth Town
Wedden
16:00
North Shields North Shields
-
Kendal Town FC Kendal Town
Wedden
16:00
Ossett Albion AFC Ossett Albion
-
Maine Road FC Maine Road
Wedden
16:00
Pagham FC Pagham
-
Corinthian-Casuals FC Corinthian-Casuals
Wedden
16:00
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
-
Tiverton Town FC Tiverton Town
Wedden
16:00
Radford FC Radford
-
Spalding United FC Spalding United
Wedden
16:00
Ramsgate FC Ramsgate
-
Tooting and Mitcham United FC Tooting & Mitcham United
Wedden
16:00
Redbridge FC Redbridge
-
Heybridge Swifts FC Heybridge Swifts
Wedden
16:00
Risborough Rangers FC Risborough Rangers
-
Aylesbury FC Aylesbury
Wedden
16:00
Rugby Town FC Rugby Town
-
Coventry Sphinx FC Coventry Sphinx
Wedden
16:00
Runcorn Linnets FC Runcorn Linnets
-
Pontefract Collieries Pontefract Collieries
Wedden
16:00
Runcorn Town Runcorn Town
-
Northwich Victoria FC Northwich Victoria
Wedden
16:00
Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
-
Cheshunt FC Cheshunt
Wedden
16:00
Shoreham FC Shoreham
-
Horley Town FC Horley Town
Wedden
16:00
Northampton Sileby Rangers FC Sileby Rangers
-
Leighton Town FC Leighton Town
Wedden
16:00
Silsden Silsden
-
Padiham FC Padiham
Wedden
16:00
South Normanton Athletic FC South Normanton Athletic
-
Lincoln United FC Lincoln United
Wedden
16:00
Sporting Khalsa FC Sporting Khalsa
-
Cadbury Athletic FC Cadbury Athletic
Wedden
16:00
AFC St Austell St Austell
-
Bodmin Town Football Club Bodmin Town
Wedden
16:00
St. Margaretsbury FC St Margaretsbury
-
AFC Hornchurch AFC Hornchurch
Wedden
16:00
Stocksbridge Park Steels FC Stocksbridge Park Steels
-
Farsley Celtic FC Farsley
Wedden
16:00
Stourport Swifts FC Stourport Swifts
-
Alvechurch FC Alvechurch
Wedden
16:00
Street FC Street
-
Witheridge AFC Witheridge
Wedden
16:00
Tadcaster Albion AFC Tadcaster Albion
-
Colne FC Colne
Wedden
16:00
Taunton Town FC Taunton Town
-
Odd Down AFC Odd Down
Wedden
16:00
Thatcham Town FC Thatcham Town
-
Guildford City FC Guildford City
Wedden
16:00
Three Bridges FC Three Bridges
-
Cray Wanderers FC Cray Wanderers
Wedden
16:00
Thurrock FC Thurrock
-
Royston Town FC Royston Town
Wedden
16:00
Tividale FC Tividale
-
Hanley Town FC Hanley Town
Wedden
16:00
Trafford FC Trafford
-
Witton Albion FC Witton Albion
Wedden
16:00
Tring Athletic Football Club Tring Athletic
-
Arlesey Town FC Arlesey Town
Wedden
16:00
Tuffley Rovers FC Tuffley Rovers
-
Bishop's Cleeve FC Bishop's Cleeve
Wedden
16:00
Tunbridge Wells Football Club Tunbridge Wells
-
Croydon FC Croydon
Wedden
16:00
Uxbridge FC Uxbridge
-
Northampton Spencer FC Northampton Spencer
Wedden
16:00
Welwyn Garden City FC Welwyn Garden City
-
Waltham Abbey FC Waltham Abbey
Wedden
16:00
Wembley Football Club Wembley
-
North Greenford United FC North Greenford United
Wedden
16:00
West Auckland Town Football Club West Auckland Town
-
Washington Washington
Wedden
16:00
Westfields FC Hereford Westfields
-
Kidsgrove Athletic FC Kidsgrove Athletic
Wedden
16:00
Whitley Bay FC Whitley Bay
-
Heaton Stannington FC Heaton Stannington
Wedden
16:00
Whitstable Town FC Whitstable Town
-
Walton Casuals FC Walton Casuals
Wedden
16:00
Whitton United Whitton United
-
Kirkley & Pakefield FC Kirkley & Pakefield
Wedden
16:00
Winchester City FC Winchester City
-
Wincanton Town FC Wincanton Town
Wedden
16:00
Wisbech Town Wisbech Town
-
Holbeach United Holbeach United
Wedden
16:00
Witham Town FC Witham Town
-
Brightlingsea Regent FC Brightlingsea Regent
Wedden
16:00
Worthing FC Worthing
-
Walton & Hersham FC Walton & Hersham
Wedden
16:00
Wroxham FC Wroxham
-
Fakenham Town FC Fakenham Town
Wedden
16:00
Yaxley FC Yaxley
-
Godmanchester Rovers FC Godmanchester Rovers
Wedden
zondag 30 augustus 2015
14:00
Barkingside FC Barkingside
-
Ipswich Wanderers FC Ipswich Wanderers
Wedden
16:00
Beaconsfield Town FC Beaconsfield SYCOB
-
Raunds Town FC Raunds Town FC
Wedden
16:00
Erith and Belvedere FC Erith & Belvedere
-
Carshalton Athletic FC Carshalton Athletic
Wedden
16:00
Erith Town Football Club Erith Town
-
Horsham YMCA FC Horsham YMCA
Wedden
16:00
Pickering Town CFC Pickering Town CFC
-
Clitheroe FC Clitheroe
Wedden
16:00
Stansted FC Stansted
-
Tilbury FC Tilbury
Wedden
16:00
Thetford Town Thetford Town
-
Bury Town FC Bury Town
Wedden
zaterdag 12 september 2015
16:00
1874 Northwich/Maltby Main
-
Frickley Athletic FC Frickley Athletic
Wedden
16:00
AFC Liverpool/Radcliffe Borough
-
Armthorpe Welfare/New Mills
Wedden
16:00
AFC Sudbury/Ware
-
Hendon FC Hendon
Wedden
16:00
Alsager Town/SL Aquaforce
-
Burscough/AFC Emley
Wedden
16:00
Ashington AFC/Thackley
-
Abbey Hey/Warrington Town
Wedden
16:00
Ashton United FC Ashton United
-
Guisborough Town/Newcastle Benfield FC
Wedden
16:00
Aylesbury United/Northwood
-
Harrow Borough FC Harrow Borough
Wedden
16:00
Barkingside/Ipswich Wanderers
-
Canvey Island FC Canvey Island
Wedden
16:00
Barton Town Old Boys/Droylsden
-
Ossett Albion/Maine Road
Wedden
16:00
Barwell FC Barwell
-
Westfields/Kidsgrove Athletic
Wedden
16:00
Basildon United /Long Melford
-
Hullbridge Sports/Maldon & Tiptree
Wedden
16:00
Beaconsfield Town/Raunds Town FC
-
Whitton United/Kirkley & Pakefield
Wedden
16:00
Beckenham Town/Greenwich Borough
-
Egham Town/Slimbridge
Wedden
16:00
Bedfont & Feltham/AFC Hayes
-
Kings Langley/AFC Rushden & Diamonds
Wedden
16:00
Bedfont Sports/Hanwell Town
-
Saffron Walden Town FC/Cheshunt
Wedden
16:00
Bideford AFC Bideford
-
Hamworthy United FC/Andover Town
Wedden
16:00
Billericay Town FC Billericay Town
-
Enfield Town FC Enfield Town
Wedden
16:00
Binfield/Shortwood United
-
Brimscombe & Thrupp/Bracknell Town
Wedden
16:00
Bishop Auckland/Jarrow Roofing Boldon
-
Congleton Town FC/Handsworth Parramore
Wedden
16:00
Bognor Regis Town FC Bognor Regis Town
-
Merstham FC Merstham
Wedden
16:00
Brentwood Town FC Brentwood Town
-
Tring Athletic/Arlesey Town
Wedden
16:00
Bridport/Sherborne Town
-
Larkhall Athletic/Buckland Athletic
Wedden
16:00
Brighouse Town/Atherton Collieries
-
Newton Aycliffe /Morpeth Town
Wedden
16:00
Bristol Manor Farm/Bitton
-
AFC Portchester/AFC Totton
Wedden
16:00
Brockenhurst/Yate Town
-
Bashley/Mangotsfield United
Wedden
16:00
Bromsgrove Sporting/Hinckley AFC
-
Redditch United FC Redditch United
Wedden
16:00
Buxton FC Buxton
-
Ramsbottom United FC Ramsbottom United
Wedden
16:00
Carlton Town/Shepshed Dynamo
-
Rushall Olympic FC Rushall Olympic
Wedden
16:00
Chasetown/Evesham United
-
Grantham Town FC Grantham Town
Wedden
16:00
Cheltenham Saracens/Milton United
-
Blackfield & Langley/Bemerton Heath Harleq.
Wedden
16:00
Chesham United FC Chesham United
-
Risborough Rangers/Aylesbury
Wedden
16:00
Chichester City/Chatham Town
-
Three Bridges/Cray Wanderers
Wedden
16:00
Chipstead/Rochester United
-
Herne Bay/Peacehaven & Telscombe
Wedden
16:00
Clipstone/Cleethorpes Town
-
South Normanton Athletic/Lincoln United
Wedden
16:00
Cogenhoe United/Spelthorne Sports
-
Sileby Rangers/Leighton Town
Wedden
16:00
Coleshill Town/Stafford Rangers
-
Newcastle Town/Continental Star
Wedden
16:00
Consett/Scarborough Athletic
-
Tadcaster Albion/Colne
Wedden
16:00
Cowes Sports/Wimborne Town
-
Street/Witheridge
Wedden
16:00
Cray Valley PM/Hastings United
-
Thatcham Town/Guildford City
Wedden
16:00
Darlington 1883 Darlington 1883
-
Hyde United FC Hyde
Wedden
16:00
Dorchester Town FC Dorchester Town
-
Cirencester Town FC Cirencester Town
Wedden
16:00
Dorking Wanderers/Canterbury City
-
Slough Town FC Slough Town
Wedden
16:00
Dunstable Town FC Dunstable Town
-
Barton Rovers/Berkhamsted
Wedden
16:00
Eastbourne United/Arundel
-
Hook Norton/Burnham
Wedden
16:00
Erith Town/Horsham YMCA
-
Burgess Hill Town FC Burgess Hill Town
Wedden
16:00
Frome Town FC Frome Town
-
Chippenham Town FC Chippenham Town
Wedden
16:00
Glossop North End FC/Prescot Cables
-
Skelmersdale United FC Skelmersdale United
Wedden
16:00
Goole/Sheffield
-
Mossley/Bamber Bridge
Wedden
16:00
Grays Athletic FC Grays Athletic
-
Biggleswade United/Chalfont St Peter
Wedden
16:00
Great Wakering Rovers/Brantham Athletic
-
Biggleswade Town FC Biggleswade Town
Wedden
16:00
Halesowen Town FC Halesowen Town
-
Mickleover Sports FC Mickleover Sports
Wedden
16:00
Hampton & Richmond Borough FC Hampton & Richmond
-
Dulwich Hamlet FC Dulwich Hamlet
Wedden
16:00
Harlow Town/Southend Manor
-
Bedford Town/Thrapston Town
Wedden
16:00
Harrogate Railway/Spennymoor Town
-
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans
Wedden
16:00
Hartley Wintney/Banbury United
-
Badshot Lea /Fleet Town
Wedden
16:00
Histon FC Histon
-
Clacton/Aveley
Wedden
16:00
Hoddesdon Town/Romford
-
Ashford Town (Middlesex)/Kempston Rovers
Wedden
16:00
Holmesdale/South Park
-
Leatherhead FC Leatherhead
Wedden
16:00
Hungerford Town FC Hungerford Town
-
Bradford Town/Christchurch
Wedden
16:00
Hythe Town/Chessington & Hook Utd.
-
Cove/North Leigh
Wedden
16:00
Ilkeston FC Ilkeston
-
Rugby Town/Coventry Sphinx
Wedden
16:00
King's Lynn Town FC King's Lynn Town
-
Wroxham/Fakenham Town
Wedden
16:00
Kingstonian FC Kingstonian
-
Farnborough FC Farnborough
Wedden
16:00
Kirby Muxloe /Holwell Sports
-
Bedworth United FC Bedworth United
Wedden
16:00
Leamington FC Leamington
-
Stamford AFC Stamford
Wedden
16:00
Leek Town/Rocester
-
Deeping Rangers/Dereham Town
Wedden
16:00
Leicester Nirvana/Belper Town
-
Dunkirk /Dereham Town
Wedden
16:00
Leiston FC Leiston
-
Newport Pagnell Town/AFC Dunstable
Wedden
16:00
London Colney/Potters Bar Town
-
Barking/Haringey Borough
Wedden
16:00
Long Buckby/Daventry Town
-
Wingate & Finchley FC Wingate & Finchley
Wedden
16:00
Longwell Green Sports/Cinderford Town
-
Paulton Rovers FC Paulton Rovers
Wedden
16:00
Loughborough Dynamo/Basford United
-
Loughborough University /Long Eaton United
Wedden
16:00
Marine FC Marine
-
Pickering Town CFC/Clitheroe
Wedden
16:00
Market Drayton Town/AFC Bridgnorth
-
Kettering Town FC Kettering Town
Wedden
16:00
Marlow/Godalming Town
-
Chertsey Town/Kidlington
Wedden
16:00
Matlock Town FC Matlock Town
-
Whitley Bay/Heaton Stannington
Wedden
16:00
Metropolitan Police FC Metropolitan Police
-
Seven Acre & Sidcup/Sittingbourne
Wedden
16:00
Moneyfields/Petersfield Town
-
Weymouth FC Weymouth
Wedden
16:00
Needham Market FC Needham Market
-
Ilford/Stanway Rovers
Wedden
16:00
Newmarket Town/Peterborough Sports
-
Hitchin Town FC Hitchin Town
Wedden
16:00
North Shields/Kendal Town
-
Holker Old Boys/Dunston UTS
Wedden
16:00
Pagham/Corinthian-Casuals
-
Erith & Belvedere/Carshalton Athletic
Wedden
16:00
Phoenix Sports/Guernsey
-
Lewes FC Lewes
Wedden
16:00
Plymouth Parkway/Tiverton Town
-
Merthyr Town FC Merthyr Town
Wedden
16:00
Poole Town FC Poole Town
-
Barnstaple Town/Bridgwater Town
Wedden
16:00
Radford/Spalding United
-
Nantwich Town FC Nantwich Town
Wedden
16:00
Ramsgate/Tooting & Mitcham United
-
Farnham Town/Highworth Town
Wedden
16:00
Redbridge/Heybridge Swifts
-
Uxbridge/Northampton Spencer
Wedden
16:00
Runcorn Town/Northwich Victoria
-
AFC Blackpool/Ossett Town
Wedden
16:00
Salford City FC Salford City
-
Whitby Town FC Whitby Town
Wedden
16:00
Sholing/Swindon Supermarine
-
Winchester City/Wincanton Town
Wedden
16:00
Shoreham/Horley Town
-
Eastbourne Town/Whyteleafe
Wedden
16:00
Silsden/Padiham
-
Marske United/Lancaster City
Wedden
16:00
Sporting Khalsa/Cadbury Athletic
-
AFC Wulfrunians/Romulus
Wedden
16:00
St Austell/Bodmin Town
-
Almondsbury UWE/Verwood Town
Wedden
16:00
St Margaretsbury/AFC Hornchurch
-
Cambridge City FC Cambridge City
Wedden
16:00
Staines Town FC Staines Town
-
Bexhill United/Faversham Town
Wedden
16:00
Stansted/Tilbury
-
St. Neots Town FC St. Neots Town
Wedden
16:00
Stratford Town FC Stratford Town
-
Gresley/Coalville Town
Wedden
16:00
Sutton Coldfield Town FC Sutton Coldfield Town
-
Harborough Town/Oadby Town
Wedden
16:00
Taunton Town/Odd Down
-
Tuffley Rovers/Bishop's Cleeve
Wedden
16:00
Thetford Town/Bury Town
-
Cockfosters /Tower Hamlets
Wedden
16:00
Thurrock/Royston Town
-
Witham Town/Brightlingsea Regent
Wedden
16:00
Tividale/Hanley Town
-
Stourbridge FC Stourbridge
Wedden
16:00
Tonbridge Angels FC Tonbridge Angels
-
Folkestone Invicta/Corinthian
Wedden
16:00
Trafford/Witton Albion
-
Stocksbridge Park Steels/Farsley Celtic FC
Wedden
16:00
Tunbridge Wells/Croydon
-
Molesey/East Grinstead Town
Wedden
16:00
VCD Athletic FC VCD Athletic
-
Wantage Town /Didcot Town
Wedden
16:00
Welwyn Garden City/Waltham Abbey
-
St Ives Town/Norwich United
Wedden
16:00
Wembley/North Greenford United
-
Mildenhall Town FC/Soham Town Rangers
Wedden
16:00
West Auckland Town/Washington
-
Runcorn Linnets/Pontefract Collieries
Wedden
16:00
Whitstable Town/Walton Casuals
-
Deal Town/Horsham
Wedden
16:00
Wisbech Town/Holbeach United
-
Stourport Swifts/Alvechurch
Wedden
16:00
Workington AFC Workington
-
Colwyn Bay FC Colwyn Bay
Wedden
16:00
Worthing/Walton & Hersham
-
Littlehampton Town/Thamesmead Town
Wedden
16:00
Yaxley/Godmanchester Rovers
-
East Thurrock United FC East Thurrock United
Wedden
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CEST