thumbnail Hallo,

Programma Libertadores Cup

Show fixtures by

woensdag 4 februari 2015
01:15
Club Alianza Lima Alianza Lima
v
CA Huracán Huracán
Wedden
03:30
CA Monarcas Morelia Morelia
v
Club The Strongest The Strongest
Wedden
donderdag 5 februari 2015
01:00
Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
v
Once Caldas S.A. Once Caldas
Wedden
03:15
Deportivo Táchira FC Deportivo Táchira
v
Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Wedden
23:45
CD Palestino Palestino
v
Club Nacional de Football Nacional
Wedden
vrijdag 6 februari 2015
02:00
CSD Independiente del Valle Independiente del Valle
v
Qualifier
Wedden
dinsdag 10 februari 2015
23:15
CA Huracán Huracán
v
Club Alianza Lima Alianza Lima
Wedden
woensdag 11 februari 2015
01:45
Club The Strongest The Strongest
v
CA Monarcas Morelia Morelia
Wedden
23:30
Club Cerro Porteño Cerro Porteño
v
Deportivo Táchira FC Deportivo Táchira
Wedden
donderdag 12 februari 2015
01:00
Once Caldas S.A. Once Caldas
v
Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Wedden
23:15
Club Nacional de Football Nacional
v
CD Palestino Palestino
Wedden
vrijdag 13 februari 2015
01:45
Qualifier
v
CSD Independiente del Valle Independiente del Valle
Wedden
dinsdag 17 februari 2015
23:15
CFP Universidad de Chile Universidad Chile
v
CS Emelec Emelec
Wedden
23:15
Montevideo Wanderers Fútbol Club Wanderers
v
Zamora Fútbol Club Zamora
Wedden
woensdag 18 februari 2015
01:30
Deportivo Táchira/Cerro Porteño
v
Racing Club de Avellaneda Racing Club
Wedden
01:30
Morelia/The Strongest
v
SC Internacional Internacional
Wedden
03:45
CSyD Atlas de Guadalajara Atlas
v
Club Independiente Santa Fe Santa Fe
Wedden
22:45
Club Guaraní Guaraní
v
Club Sporting Cristal SAC Sporting Cristal
Wedden
23:45
Palestino/Nacional
v
Qualifier
Wedden
donderdag 19 februari 2015
01:00
CSD Colo Colo Colo Colo
v
CA Mineiro Atlético Mineiro
Wedden
01:00
Corinthians/Once Caldas
v
São Paulo Futebol Clube São Paulo
Wedden
03:15
CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Tigres UANL
v
Club Juan Aurich de Chiclayo Juan Aurich
Wedden
23:45
Danubio Fútbol Club Danubio
v
CA San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Wedden
23:45
Club Libertad Libertad
v
Club Atlético Nacional SA Atlético Nacional
Wedden
vrijdag 20 februari 2015
02:00
CD San José San José
v
CA River Plate River Plate
Wedden
dinsdag 24 februari 2015
23:00
Alianza Lima/Huracán
v
AC Mineros de Guayana Mineros de Guayana
Wedden
woensdag 25 februari 2015
01:15
Racing Club de Avellaneda Racing Club
v
Club Guaraní Guaraní
Wedden
03:30
CS Emelec Emelec
v
Morelia/The Strongest
Wedden
03:30
Club Sporting Cristal SAC Sporting Cristal
v
Deportivo Táchira/Cerro Porteño
Wedden
23:45
CA Mineiro Atlético Mineiro
v
CSyD Atlas de Guadalajara Atlas
Wedden
23:45
Qualifier
v
Barcelona SC Barcelona
Wedden
donderdag 26 februari 2015
02:00
Club Universitario San Francisco Xavier Club Universitario
v
Cruzeiro EC Cruzeiro
Wedden
02:00
São Paulo Futebol Clube São Paulo
v
Danubio Fútbol Club Danubio
Wedden
vrijdag 27 februari 2015
00:15
SC Internacional Internacional
v
CFP Universidad de Chile Universidad Chile
Wedden
00:15
Qualifier
v
Montevideo Wanderers Fútbol Club Wanderers
Wedden
02:30
Club Independiente Santa Fe Santa Fe
v
CSD Colo Colo Colo Colo
Wedden
02:30
Zamora Fútbol Club Zamora
v
Palestino/Nacional
Wedden
dinsdag 3 maart 2015
23:45
Barcelona SC Barcelona
v
Club Libertad Libertad
Wedden
23:45
AC Mineros de Guayana Mineros de Guayana
v
Club Universitario San Francisco Xavier Club Universitario
Wedden
All kick-off times stated as CET