thumbnail Hallo,

Programma Copa del Rey

Laat wedstrijden zien van

woensdag 2 september 2015
17:00
CD Mensajero Mensajero
-
CF Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
Wedden
17:30
CD Tudelano Tudelano
-
SD Compostela Compostela
Wedden
18:30
Condal Club de Fútbol Condal
-
Arandina CF Arandina
Wedden
18:30
CD Ebro Ebro
-
Real Unión Club de Irún Real Unión
Wedden
19:00
CD Varea Varea
-
Cultural y Deportiva Leonesa Cultural Leonesa
Wedden
20:00
CD Guadalajara Guadalajara
-
Talavera CF Talavera CF
Wedden
20:00
CD Laredo Laredo
-
Real Racing Club de Santander Racing Santander
Wedden
20:00
CE Sabadell FC Sabadell
-
CD Castellón Castellón
Wedden
20:30
CD Alcoyano Alcoyano
-
SD Formentera Formentera
Wedden
20:30
CD Guijuelo Guijuelo
-
Pontevedra CF Pontevedra
Wedden
20:30
CF Reus Deportiu Reus Deportiu
-
FC Ascó Ascó
Wedden
21:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
-
FC Jumilla FC Jumilla
Wedden
21:00
Real Balompédica Linense Linense
-
Real Club Recreativo de Huelva Recreativo
Wedden
21:00
Club Lleida Esportiu Lleida Esportiu
-
Hércules CF Hércules Alicante
Wedden
21:00
Real Murcia CF Real Murcia
-
Cádiz CF Cádiz
Wedden
21:00
Yugo Unión Deportiva Socuéllamos Socuéllamos
-
Club Portugalete Portugalete
Wedden
21:30
UD Melilla Melilla
-
Algeciras CF Algeciras
Wedden
woensdag 9 september 2015
Barakaldo CF Barakaldo
-
Alcoyano/Formentera
Wedden
Condal/Arandina
-
Reus Deportiu/Ascó
Wedden
Ebro/Real Unión
-
Tudelano/Compostela
Wedden
Guadalajara/Talavera CF
-
Linense/Recreativo Huelva
Wedden
Huracán Valencia CF Huracán Valencia
-
Socuéllamos/Portugalete
Wedden
Laredo/Racing Santander
-
Varea/Cultural Leonesa
Wedden
Lleida Esportiu/Hércules
-
Guijuelo/Pontevedra
Wedden
Mensajero/Rayo Majadahonda
-
Real Murcia/Cádiz
Wedden
Racing Club de Ferrol Racing Ferrol
-
Sabadell/Castellón
Wedden
Universidad Católica de Murcia CF UCAM Murcia
-
Melilla/Algeciras
Wedden
UD Logroñés UD Logroñés
-
Linares Deportivo/FC Jumilla
Wedden
20:00
AD Alcorcón Alcorcón
-
SD Ponferradina Ponferradina
Wedden
20:00
Córdoba CF Córdoba
-
CD Lugo Lugo
Wedden
20:00
Club Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
-
Girona FC Girona
Wedden
20:00
CD Leganés Leganés
-
CD Tenerife Tenerife
Wedden
20:00
UE Llagostera Llagostera
-
Albacete Balompié Albacete
Wedden
20:00
CD Mirandés Mirandés
-
CA Osasuna Osasuna
Wedden
20:00
CD Numancia de Soria Numancia
-
Deportivo Alavés Alavés
Wedden
20:00
Real Club Deportivo Mallorca Real Mallorca
-
SD Huesca Huesca
Wedden
20:00
Real Oviedo Real Oviedo
-
Real Valladolid Club de Fútbol Real Valladolid
Wedden
20:00
UD Almería UD Almería
-
Elche CF Elche
Wedden
20:00
CF Villanovense Villanovense
-
Peña Sport FC Peña Sport
Wedden
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CEST