thumbnail Hallo,

Programma Club Friendlies

Laat wedstrijden zien van

zaterdag 23 januari 2016
13:00
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
-
SK Slavia Praha Slavia Praag
Wedden
vrijdag 5 februari 2016
20:45
Ballymena United FC Ballymena United
-
Derry City FC Derry City
Wedden
woensdag 10 februari 2016
12:30
GKS Tychy '71 Tychy 71
-
MKS Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
Wedden
13:00
AIK Fotboll AIK
-
FC København FC Kopenhagen
Wedden
17:00
FK Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves
-
FC Lokomotíva Košice Lokomotíva Košice
Wedden
18:30
Viking FK Viking FK
-
Bryne FK Bryne
Wedden
donderdag 11 februari 2016
16:00
Sport Luanda e Benfica Benfica Luanda
-
FC Dynamo Kyiv Dinamo Kiev
Wedden
16:30
FC Stal Dniprodzerzhynsk Stal Dniprodzerzhynsk
-
FC Zaria Bălţi Zaria
Wedden
vrijdag 12 februari 2016
09:30
Bentleigh Greens FC Bentleigh Greens
-
South Melbourne FC South Melbourne
Wedden
10:00
FC Dila Gori Dila
-
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
Wedden
12:00
SCG Muang Thong United FC Muang Thong United
-
BEC Tero Sasana FC BEC Tero Sasana
Wedden
13:00
Inter Plachidol Inter Plachidol
-
PFC Cherno More Varna Tsjerno More Varna
Wedden
13:00
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
-
FC Honka FC Honka
Wedden
16:00
FK Anzhi Makhachkala Anzhi
-
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden
16:00
FK Kuban' Krasnodar Kuban' Krasnodar
-
FK Torpedo Armavir Torpedo Armavir
Wedden
16:30
FK Aktobe FH Aktobe
-
FC Sioni Bolnisi Sioni
Wedden
17:00
Hamarkameratene Fotball Hamarkameratene
-
Nybergsund IL-Trysil Nybergsund
Wedden
17:00
IK Start Start
-
FK Jerv Jerv
Wedden
18:30
Wiener SK Wiener SK
-
SR Donaufeld Wien Donaufeld
Wedden
20:45
Glentoran FC Glentoran
-
Derry City FC Derry City
Wedden
zaterdag 13 februari 2016
03:30
Salisbury United FC Salisbury United
-
South Adelaide Panthers FC South Adelaide Panthers
Wedden
05:30
North Eastern MetroStars SC NE MetroStars
-
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders
Wedden
05:30
West Torrens Birkalla SC West Torrens Birkalla
-
Western Strikers SC Western Strikers
Wedden
06:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
-
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
Wedden
07:30
Para Hills Knights SC Para Hills Knights
-
Port Adelaide Lion SC Port Adelaide Lion
Wedden
09:00
Brisbane City FC Brisbane City
-
Eastern Suburbs SC Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
Wedden
09:00
Capalaba FC Capalaba
-
Moggill Moggill
Wedden
10:00
Ipswich Knights SC Ipswich Knights
-
Taringa Rovers SFC Taringa Rovers
Wedden
10:00
OFK Spartak Pleven Spartak Pleven
-
FK Ludogorets 1947 Razgrad II Ludogorets II
Wedden
10:15
Tallinna FC Infonet Tallinna Infonet
-
FK Dinamo Rīga Dinamo Rīga
Wedden
10:30
MFK Karviná Karviná
-
FC Hlučín Hlučín
Wedden
10:30
Mitchelton FC Mitchelton
-
South West Queensland Thunder FC SWQ Thunder
Wedden
11:00
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
-
FK Ural Sverdlovskaya Oblast Ural
Wedden
11:00
KS Rozwój Katowice Rozwój Katowice
-
TS Polonia Bytom Polonia Bytom
Wedden
11:00
FK Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves
-
FK Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica
Wedden
11:00
FK Sūduva Marijampolė Sudova Marijampole
-
FK Ventspils FK Ventspils
Wedden
11:00
FC Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
-
FK Slutsk Slutsk
Wedden
11:50
BK Frem 1886 Frem
-
Boldklubben 1908 B 1908
Wedden
12:00
FC Dacia Chişinău Dacia Chisinau
-
MFK Zemplín Michalovce Zemplín Michalovce
Wedden
12:00
FC Midtjylland FC Midtjylland
-
AC Horsens AC Horsens
Wedden
12:00
GKS Bełchatów GKS Belchatów
-
MKS Znicz Pruszków Znicz Pruszków
Wedden
12:00
Lillestrøm SK Lillestrøm SK
-
Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Wedden
12:00
PFC Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
-
Oborishte Panagyurishte Oborishte
Wedden
12:00
Motor Lublin SA Motor Lublin
-
ZKS Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Wedden
12:00
OFK Pomorie Pomorie
-
FK Sozopol Sozopol
Wedden
12:00
MKS Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
-
FKS Stal Mielec Stal Mielec
Wedden
12:00
KS Raków Częstochowa Raków Częstochowa
-
GKS Katowice Katowice
Wedden
12:00
Skive IK Skive
-
Thisted FC Thisted
Wedden
12:00
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
-
MZKS Chrobry Głogów Chrobry Głogów
Wedden
12:00
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
-
OKS Odra Opole Odra Opole
Wedden
12:15
Jakobstads Bollklubb JBK
-
FF Jaro FF Jaro
Wedden
12:30
Lyngby Boldklub Lyngby
-
FC Roskilde Roskilde
Wedden
12:30
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
-
MKS Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
Wedden
13:00
Arka Gdynia 1929 Arka Gdynia
-
WKS Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
Wedden
13:00
FC Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik
-
FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv G. Oryahovitsa
Wedden
13:00
FK Fyllingsdalen Fyllingsdalen
-
Os Turn Fotball Os
Wedden
13:00
Hammarby IF Hammarby IF
-
Tromsø IL Tromsø IL
Wedden
13:00
Jammerbugt FC Jammerbugt
-
Lindholm IF Lindholm
Wedden
13:00
Kalmar FF Kalmar FF
-
Ängelholms FF Ängelholm
Wedden
13:00
FK Slovan Duslo Šaľa Slovan Duslo Šaľa
-
FC ŠTK 1914 Šamorín Šamorín
Wedden
14:00
NK Aluminij Aluminij
-
NK Celje NK Celje
Wedden
14:00
Fredrikstad FK Frederikstad FK
-
Sandefjord Fotball Sandefjord
Wedden
14:00
Gefle IF Gefle IF
-
IK Brage Brage
Wedden
14:00
BK Häcken Häcken
-
Falkenbergs FF Falkenberg
Wedden
14:00
IL Hødd Hødd
-
Brattvåg IL Brattvåg
Wedden
14:00
Mezőkövesd-Zsóry SE Mezőkövesd-Zsóry
-
Putnok VSE Putnok VSE
Wedden
14:00
Mjøndalen IF Mjøndalen
-
Kongsvinger IL Kongsvinger
Wedden
14:00
FK Neftohimik 1962 Burgas Neftohimik
-
PFC Nesebar Nesebar
Wedden
14:00
FK Crvena Zvezda Beograd Rode Ster Belgrado
-
FK Kuban' Krasnodar Kuban' Krasnodar
Wedden
14:00
SK Sturm Graz II Sturm Graz II
-
DSV Leoben Leoben
Wedden
14:00
FK Fotbal Třinec Třinec
-
MFK Vítkovice Vítkovice
Wedden
14:00
Vålerenga Fotball Vålerengen IF
-
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
Wedden
15:00
Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
-
Longford Town FC Longford Town
Wedden
15:00
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
-
MŠK Žilina MSK Zilina
Wedden
15:00
Raufoss IL Raufoss
-
Ullensaker / Kisa IL Ullensaker / Kisa
Wedden
15:00
Sogndal Fotball Sogndal
-
SK Brann SK Brann
Wedden
15:00
Östersunds FK Östersunds FK
-
Ranheim Fotball Ranheim
Wedden
15:30
Djurgårdens IF Djurgårdens IF
-
Aalesunds FK Aalesund FK
Wedden
15:30
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
-
Bryne FK Bryne
Wedden
16:00
Galway United FC Galway
-
University College Dublin FC UCD
Wedden
17:00
Kokkolan Pallo-Veikot KPV
-
Gamlakarleby Bollklubb Kokkola GBK
Wedden
17:00
Rosenborg BK Rosenborg BK
-
Kristiansund BK Kristiansund
Wedden
19:30
Limerick FC Limerick
-
Dundalk FC Dundalk
Wedden
zondag 14 februari 2016
00:00
Orlando City SC Orlando City
-
Jacksonville Armada FC Jacksonville Armada
Wedden
05:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
-
Kashima Antlers Kashima Antlers
Wedden
05:00
Sydney University SFC Sydney University
-
Granville Rage FC Granville Rage
Wedden
06:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
-
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Wedden
06:00
Sydney United 58 FC Sydney United
-
Melbourne Knights FC Melbourne Knights
Wedden
06:30
Gamba Osaka Gamba Osaka
-
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Wedden
08:00
Blacktown Spartans FC Blacktown Spartans
-
Blacktown City FC Blacktown City
Wedden
08:00
Manly United FC Manly United
-
Hakoah Sydney City East FC Hakoah Sydney City
Wedden
09:00
Fraser Park FC Fraser Park
-
Bankstown Berries FC Bankstown Berries
Wedden
09:15
FK Tom' Tomsk Tom Tomsk
-
FK SKA-Energiya Khabarovsk SKA-Energiya
Wedden
11:45
FK Sibir Novosibirsk Sibir
-
FK Baltika Kaliningrad Baltika
Wedden
13:00
PFC CSKA Sofia CSKA Sofia
-
Dunav 2010 Ruse Dunav 2010
Wedden
13:00
FK Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
-
FK Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
Wedden
14:00
AIK Fotboll AIK
-
IFK Norrköping IFK Norrköping
Wedden
14:00
PFK Litex Lovech Litex Lovech
-
FC Dynamo Kyiv Dinamo Kiev
Wedden
14:00
Malmö FF Malmö FF
-
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden
14:30
FK Arsenal Tula Arsenal Tula
-
FK Zenit St. Petersburg II Zenit St. Petersburg II
Wedden
15:00
IFK Göteborg IFK Göteborg
-
Stabæk Fotball Stabæk IF
Wedden
15:00
FC Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi Tbilisi
-
Randers FC Randers FC
Wedden
15:00
FK Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
-
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod FC Volga-Olimpiyets
Wedden
16:00
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
-
FK Amkar Perm' Amkar Perm
Wedden
16:30
Viking FK Viking FK
-
FK Haugesund Haugesund
Wedden
17:00
FK Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
-
FK Yenisey Krasnoyarsk Yenisey
Wedden
17:00
FK Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
-
FK Zenit Penza Zenit Penza
Wedden
maandag 15 februari 2016
07:45
FK Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
-
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod FC Volga-Olimpiyets
Wedden
09:15
FK Fakel Voronezh Fakel
-
FK Chertanovo Moskva Chertanovo
Wedden
09:45
FK Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
-
FK Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Wedden
11:45
FK Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
-
FK Volgar Astrakhan II Volgar Astrakhan II
Wedden
11:45
FK Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
-
FK Zenit Penza Zenit Penza
Wedden
12:00
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
-
JK Narva Trans Trans
Wedden
14:30
FK Spartak Moskva II Spartak Moskva II
-
FK Tyumen Tyumen
Wedden
16:30
FK Dinamo Moskva Dinamo Moskou
-
WKS Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz
Wedden
17:00
FK Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
-
FK Krasnodar II Krasnodar II
Wedden
dinsdag 16 februari 2016
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
-
PFK CSKA Moskva CSKA Moskou
Wedden
07:45
FK Zenit Penza Zenit Penza
-
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod FC Volga-Olimpiyets
Wedden
09:45
FK Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
-
FK Volga Nizhny Novgorod Volga
Wedden
11:45
FK Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
-
FK Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
Wedden
woensdag 17 februari 2016
07:45
FK Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
-
FK Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
Wedden
09:45
FK Zenit Penza Zenit Penza
-
FK Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Wedden
11:45
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod FC Volga-Olimpiyets
-
FK Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
Wedden
14:00
Rosenborg BK Rosenborg BK
-
Odds BK Odd
Wedden
18:00
Sogndal Fotball Sogndal
-
Førde IL Førde
Wedden
donderdag 18 februari 2016
07:15
FK Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
-
FK Zenit Penza Zenit Penza
Wedden
09:30
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod FC Volga-Olimpiyets
-
FK Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Wedden
11:30
FK Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
-
FK Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Wedden
12:30
Hong Kong Rangers FC Rangers
-
FC Ryūkyū Ryūkyū
Wedden
19:00
IK Start Start
-
Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Wedden
20:00
Løten FK Løten
-
Hamarkameratene Fotball Hamarkameratene
Wedden
vrijdag 19 februari 2016
16:00
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
-
Mjøndalen IF Mjøndalen
Wedden
18:00
Bærum SK Bærum
-
Ullensaker / Kisa IL Ullensaker / Kisa
Wedden
18:00
Sandefjord Fotball Sandefjord
-
Notodden FK Notodden
Wedden
20:00
Åsane Fotball Åsane
-
SK Brann SK Brann
Wedden
zaterdag 20 februari 2016
Kristiansund BK Kristiansund
-
Levanger FK Levanger
Wedden
14:00
Fredrikstad FK Frederikstad FK
-
Moss FK Moss
Wedden
14:00
Randers FC Randers FC
-
Vendsyssel FF Vendsyssel
Wedden
14:00
Stabæk Fotball Stabæk IF
-
Vålerenga Fotball Vålerengen IF
Wedden
17:00
Aalesunds FK Aalesund FK
-
FC Koper NK Koper
Wedden
17:00
Sogndal Fotball Sogndal
-
FK Haugesund Haugesund
Wedden
19:00
FK Fyllingsdalen Fyllingsdalen
-
Fana Fotball Fana
Wedden
zondag 21 februari 2016
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
-
FK Dinamo Moskva Dinamo Moskou
Wedden
13:00
Alta IF Alta
-
Tromsdalen UIL Tromsdalen
Wedden
15:00
Ranheim Fotball Ranheim
-
Arendal Fotball Arendal
Wedden
maandag 22 februari 2016
16:00
IK Start Start
-
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Wedden
19:00
FK Bodø / Glimt FK Bodø/Glimt
-
Mjøndalen IF Mjøndalen
Wedden
dinsdag 23 februari 2016
Aalborg BK Aalborg BK
-
Malmö FF Malmö FF
Wedden
16:00
Aalesunds FK Aalesund FK
-
Paola Hibernians FC Hibernians
Wedden
18:00
Bryne FK Bryne
-
Frøyland IL Frøyland
Wedden
woensdag 24 februari 2016
14:00
Odds BK Odd
-
FK Jerv Jerv
Wedden
16:00
SK Brann SK Brann
-
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
Wedden
donderdag 25 februari 2016
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
-
Granada CF Granada
Wedden
13:00
Sandefjord Fotball Sandefjord
-
Sogndal Fotball Sogndal
Wedden
16:30
Ranheim Fotball Ranheim
-
Levanger FK Levanger
Wedden
zaterdag 27 februari 2016
Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
-
FK Rubin Kazan' Rubin Kazan
Wedden
13:00
Kongsvinger IL Kongsvinger
-
Elverum Fotball Elverum
Wedden
13:00
Ullensaker / Kisa IL Ullensaker / Kisa
-
Hamarkameratene Fotball Hamarkameratene
Wedden
15:30
Fredrikstad FK Frederikstad FK
-
Strømmen IF Strømmen
Wedden
zondag 28 februari 2016
13:00
IL Hødd Hødd
-
Sandefjord Fotball Sandefjord
Wedden
13:00
FK Jerv Jerv
-
Bryne FK Bryne
Wedden
17:00
FK Bodø / Glimt FK Bodø/Glimt
-
Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Wedden
19:00
SK Brann SK Brann
-
FK Haugesund Haugesund
Wedden
maandag 29 februari 2016
19:00
Sogndal Fotball Sogndal
-
Tromsø IL Tromsø IL
Wedden
dinsdag 1 maart 2016
Aalesunds FK Aalesund FK
-
Kristiansund BK Kristiansund
Wedden
13:30
Molde FK Molde FK
-
Mjøndalen IF Mjøndalen
Wedden
woensdag 2 maart 2016
18:00
FK Bodø / Glimt FK Bodø/Glimt
-
Mo IL Mo
Wedden
donderdag 3 maart 2016
16:30
Ranheim Fotball Ranheim
-
Nardo FK Nardo
Wedden
vrijdag 4 maart 2016
15:00
Fredrikstad FK Frederikstad FK
-
Kongsvinger IL Kongsvinger
Wedden
zaterdag 5 maart 2016
14:00
Bryne FK Bryne
-
SK Vard Haugesund Vard
Wedden
14:00
Elverum Fotball Elverum
-
Hamarkameratene Fotball Hamarkameratene
Wedden
14:00
Molde FK Molde FK
-
Aalesunds FK Aalesund FK
Wedden
14:00
Sotra SK Sotra
-
FK Fyllingsdalen Fyllingsdalen
Wedden
15:00
Alta IF Alta
-
Hammerfest FK Hammerfest
Wedden
15:00
Sogndal Fotball Sogndal
-
IL Hødd Hødd
Wedden
16:00
Odds BK Odd
-
Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Wedden
16:00
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
-
Vålerenga Fotball Vålerengen IF
Wedden
zondag 6 maart 2016
FK Haugesund Haugesund
-
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Wedden
16:00
SK Brann SK Brann
-
Tromsø IL Tromsø IL
Wedden
17:00
Mjøndalen IF Mjøndalen
-
Stabæk Fotball Stabæk IF
Wedden
17:00
IK Start Start
-
Sandefjord Fotball Sandefjord
Wedden
18:00
Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
-
FK Bodø / Glimt FK Bodø/Glimt
Wedden
18:00
Viking FK Viking FK
-
Rosenborg BK Rosenborg BK
Wedden
maandag 7 maart 2016
Rosenborg BK II Rosenborg II
-
Ranheim Fotball Ranheim
Wedden
donderdag 10 maart 2016
13:00
KFUM Fotball KFUM
-
Kristiansund BK Kristiansund
Wedden
19:00
FK Jerv Jerv
-
Fredrikstad FK Frederikstad FK
Wedden
vrijdag 11 maart 2016
Raufoss IL Raufoss
-
Ranheim Fotball Ranheim
Wedden
zaterdag 12 maart 2016
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
-
Gefle IF Gefle IF
Wedden
Nest-Sotra Fotball Nest-Sotra
-
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Wedden
13:00
FK Fyllingsdalen Fyllingsdalen
-
Stord Sunnhordland FK Stord
Wedden
14:00
Mjøndalen IF Mjøndalen
-
Sandefjord Fotball Sandefjord
Wedden
zondag 13 maart 2016
13:00
Kristiansund BK Kristiansund
-
Kongsvinger IL Kongsvinger
Wedden
19:00
Fredrikstad FK Frederikstad FK
-
KFUM Fotball KFUM
Wedden
19:00
Ullensaker / Kisa IL Ullensaker / Kisa
-
FK Jerv Jerv
Wedden
maandag 14 maart 2016
Strømmen IF Strømmen
-
Ranheim Fotball Ranheim
Wedden
woensdag 16 maart 2016
17:00
FK Fyllingsdalen Fyllingsdalen
-
IL Gneist Gneist
Wedden
donderdag 17 maart 2016
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
-
FK Vidar Vidar
Wedden
vrijdag 18 maart 2016
Gjøvik Fotballforening Gjøvik FF
-
Alta IF Alta
Wedden
zaterdag 19 maart 2016
13:00
Gefle IF Gefle IF
-
Hammarby IF Hammarby IF
Wedden
16:00
Mjøndalen IF Mjøndalen
-
Ullensaker / Kisa IL Ullensaker / Kisa
Wedden
zondag 20 maart 2016
Moss FK Moss
-
Alta IF Alta
Wedden
maandag 21 maart 2016
FK Jerv Jerv
-
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Wedden
woensdag 23 maart 2016
Kristiansund BK Kristiansund
-
Ranheim Fotball Ranheim
Wedden
14:00
Odds BK Odd
-
Sandefjord Fotball Sandefjord
Wedden
donderdag 24 maart 2016
Feyenoord Rotterdam Feyenoord
-
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Wedden
vrijdag 25 maart 2016
13:00
Kongsvinger IL Kongsvinger
-
Strømmen IF Strømmen
Wedden
15:00
Malmö FF Malmö FF
-
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
Wedden
zaterdag 26 maart 2016
14:00
Molde FK Molde FK
-
IL Hødd Hødd
Wedden
maandag 28 maart 2016
14:00
Mjøndalen IF Mjøndalen
-
KFUM Fotball KFUM
Wedden
15:30
Ullensaker / Kisa IL Ullensaker / Kisa
-
Follo FK Follo
Wedden
18:00
Bryne FK Bryne
-
Egersunds IK Egersund
Wedden
18:00
Fredrikstad FK Frederikstad FK
-
Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Wedden
18:00
Gefle IF Gefle IF
-
IK Sirius Sirius
Wedden
18:00
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
-
Viking FK Viking FK
Wedden
zaterdag 2 april 2016
16:00
Follo FK Follo
-
FK Fyllingsdalen Fyllingsdalen
Wedden
zondag 3 april 2016
Tromsdalen UIL Tromsdalen
-
Alta IF Alta
Wedden
maandag 4 april 2016
Ranheim Fotball Ranheim
-
Steinkjer FK Steinkjer
Wedden
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CET