thumbnail Hallo,

Wedstrijden

Laat wedstrijden zien van

donderdag 28 juli 2016Laat odds zien
International Champions Cup Bekijk alle wedstrijden
FT
Real Madrid Club de Fútbol Real Madrid
1 - 3
Paris Saint-Germain FC PSG
Wedden
PEN
FC Bayern München Bayern München
3 - 3
AC Milan AC Milan
Wedden
AC Milan won met 5 - 3 na strafschoppen
FT
Chelsea FC Chelsea
1 - 0
Liverpool FC Liverpool
Wedden
PEN
BV Borussia 09 Dortmund Borussia Dortmund
1 - 1
Manchester City FC Manchester City
Wedden
Manchester City won met 6 - 5 na strafschoppen
UEFA Europa League Bekijk alle wedstrijden
82'
AEK Larnaca AEK Larnaca
1 - 1
FK Spartak Moskva Spartak Moskou
Wedden
8'
FC Oleksandria Oleksandria
0 - 0
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Wedden
18:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
-
FC Arouca Arouca
Wedden
19:00
FK Austria Wien Austria Wien
-
FC Spartak Trnava Spartak Trnava
Wedden
19:00
IFK Göteborg IFK Göteborg
-
Helsingin Jalkapalloklubi HJK Helsinki
Wedden
19:00
FK Jelgava Jelgava
-
Beitar Jerusalem FC Beitar Jeruzalem
Wedden
19:00
Lille OSC Métropole Lille
-
FK Qabala Qabala
Wedden
19:00
NK Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
-
FC Vorskla Poltava Vorskla Poltava
Wedden
19:00
SK Slavia Praha Slavia Praag
-
Rio Ave FC Rio Ave
Wedden
19:00
FC Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
-
SK Rapid Wien Rapid Wien
Wedden
19:00
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
-
SønderjyskE SønderjyskE
Wedden
19:30
Birkirkara FC Birkirkara
-
FK Krasnodar Krasnodar
Wedden
19:30
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
-
HNK Rijeka NK Rijeka
Wedden
19:45
FC Luzern FC Luzern
-
US Sassuolo Calcio Sassuolo
Wedden
19:45
Grasshopper Club Zürich Grasshoppers
-
Apollon Limassol Apollon Limassol
Wedden
20:00
KRC Genk Genk
-
Cork City FC Cork City
Wedden
20:00
Osmanlıspor Futbol Kulübü Osmanlıspor
-
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
Wedden
20:00
Panathinaikos FC Panathinaikos
-
AIK Fotboll AIK
Wedden
20:00
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Pandurii Targu Jiu
-
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Wedden
20:00
KF Shkendija Shkendija
-
FK Mladá Boleslav Mlada Boleslav
Wedden
20:00
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad
-
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Wedden
20:15
Hertha BSC Hertha BSC
-
Brøndby IF Brøndby IF
Wedden
20:30
Videoton FC Fehérvár FC Fehérvár
-
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wedden
20:30
KAA Gent Gent
-
FC Viitorul Viitorul
Wedden
20:45
Aberdeen FC Aberdeen
-
NK Maribor NK Maribor
Wedden
20:45
Alkmaar Zaanstreek AZ
-
PAS Giannina FC PAS Giannina
Wedden
20:45
NK Domžale NK Domzale
-
West Ham United FC West Ham United
Wedden
21:00
AS Saint-Étienne Saint-Étienne
-
AEK Athens FC AEK Athene
Wedden
21:05
FC Admira Wacker Mödling Admira
-
FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Wedden
Vriendschappelijk Bekijk alle wedstrijden
14:00
Cambodia Cambodja
-
Singapore Singapore
Wedden
Aftrap van wedstrijden ingesteld als CEST