Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Montpellier - Arsenal
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier3.003.203.0056.003.00201.003.0580.002.98
Arsenal2.402.252.301.072.401.052.251.022.51
Draw3.303.303.309.003.2511.003.3510.003.25
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier 0-0 Arsenal9.00--7.759.008.009.008.00--9.50
Montpellier 0-1 Arsenal7.75--7.507.507.507.506.00--7.50
Montpellier 0-2 Arsenal12.50--10.5012.0011.0011.008.50--12.00
Montpellier 0-3 Arsenal24.00--21.0026.0023.0023.0022.00--26.00
Montpellier 0-4 Arsenal60.00--67.0067.0071.0051.0050.00--68.00
Montpellier 0-5 Arsenal180.00----201.00251.00151.00100.00----
Montpellier 0-6 Arsenal450.00----501.00501.00501.00------
Montpellier 1-0 Arsenal9.00--8.758.008.508.007.00--8.50
Montpellier 1-1 Arsenal6.50--6.007.006.006.006.00--6.50
Montpellier 1-2 Arsenal10.50--9.009.509.009.508.00--9.50
Montpellier 1-3 Arsenal22.00--18.0023.0020.0021.0020.00--21.00
Montpellier 1-4 Arsenal50.00--51.0067.0056.0051.0050.00--51.00
Montpellier 1-5 Arsenal160.00----201.00201.00126.00100.00----
Montpellier 1-6 Arsenal425.00----501.00501.00501.00------
Montpellier 2-0 Arsenal15.00--14.5015.0014.0013.0011.00--16.00
Montpellier 2-1 Arsenal12.50--10.5011.0010.0011.009.50--11.00
Montpellier 2-2 Arsenal16.00--14.5017.0013.0015.0012.00--18.00
Montpellier 2-3 Arsenal32.00--29.0034.0026.0034.0024.00--36.00
Montpellier 2-4 Arsenal90.00--101.0081.0081.0051.0050.00--68.00
Montpellier 2-5 Arsenal250.00----201.00276.00201.00100.00----
Montpellier 3-0 Arsenal32.00--31.0034.0036.0029.0030.00--38.00
Montpellier 3-1 Arsenal26.00--26.0026.0026.0023.0028.00--34.00
Montpellier 3-2 Arsenal36.00--34.0041.0031.0034.0028.00--36.00
Montpellier 3-3 Arsenal70.00--67.0067.0061.0051.0050.00--81.00
Montpellier 3-4 Arsenal180.00--251.00126.00151.00126.0085.00--91.00
Montpellier 3-5 Arsenal400.00------501.00501.00130.00----
Montpellier 4-0 Arsenal90.00--101.0081.00126.0067.0085.00--101.00
Montpellier 4-1 Arsenal70.00--81.0067.0081.0051.0085.00--91.00
Montpellier 4-2 Arsenal100.00--126.00101.00101.0081.0085.00--91.00
Montpellier 4-3 Arsenal200.00--251.00126.00176.00151.0085.00--111.00
Montpellier 4-4 Arsenal375.00--251.00201.00351.00401.00100.00--121.00
Montpellier 5-0 Arsenal250.00----251.00501.00201.00130.00----
Montpellier 5-1 Arsenal225.00----251.00326.00151.00130.00----
Montpellier 5-2 Arsenal275.00----301.00426.00251.00130.00----
Montpellier 5-3 Arsenal500.00------501.00501.00170.00----
Montpellier 0-7 Arsenal------501.00501.00--------
Montpellier 1-7 Arsenal------501.00501.00--------
Montpellier 2-6 Arsenal------501.00----------
Montpellier 6-0 Arsenal------501.00501.00--------
Montpellier 6-1 Arsenal------501.00501.00--------
Montpellier 6-2 Arsenal------501.00----------
Montpellier 0-10 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 0-8 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 0-9 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 1-8 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 10-0 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 4-5 Arsenal--------501.00--170.00----
Montpellier 5-4 Arsenal--------501.00--190.00----
Montpellier 7-0 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 7-1 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 8-0 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 8-1 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 9-0 Arsenal--------501.00--------
Montpellier 5-5 Arsenal------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Arsenal/Arsenal3.90--3.604.204.004.003.70--3.60
Arsenal/Gelijk16.00--14.5015.0014.0015.0015.00--15.00
Arsenal/Montpellier40.00--41.0029.0034.0029.0025.00--29.00
Gelijk/Arsenal6.50--5.756.005.505.505.50--4.80
Gelijk/Gelijk4.80--4.604.504.504.754.50--5.00
Gelijk/Montpellier7.00--7.506.506.506.506.50--6.50
Montpellier/Arsenal35.00--34.0029.0026.0029.0025.00--24.00
Montpellier/Gelijk16.00--15.0015.0013.0015.0013.00--15.00
Montpellier/Montpellier4.80--4.755.005.004.504.50--5.50
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.04--1.051.081.051.071.03----
Under9.00--7.757.008.009.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.35--1.341.401.331.381.351.35--
Under2.95--3.002.753.003.002.702.90--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.15--2.051.102.102.152.102.152.25
Under1.65--1.726.501.671.671.651.701.72
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.10--3.603.403.753.803.603.50--
Under1.20--1.251.301.221.251.201.25--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over9.50--7.004.757.00--6.006.00--
Under1.04--1.071.151.07--1.061.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----12.505.50----------
Under----1.011.12----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------13.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------5.75--10.39--
Arsenal----------1.14--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------3.35--3.29--
Arsenal----------1.30--1.26--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------5.25--4.64--
Arsenal----------1.16--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------5.75--5.03--
Arsenal----------1.14--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------6.10--5.39--
Arsenal----------1.13--1.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier--------2.101.77--10.292.11
Arsenal--------1.662.15--1.001.85
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------6.00--10.34--
Arsenal----------1.13--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier--1.84----1.661.10--10.031.74
Arsenal--2.04----2.107.20--1.012.26
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier--------1.531.12--8.911.60
Arsenal--------2.376.40--1.022.53
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------1.45--1.39--
Arsenal----------2.67--2.74--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------1.23--1.22--
Arsenal----------4.10--3.76--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------1.19--1.18--
Arsenal----------4.50--4.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------1.16--1.15--
Arsenal----------5.25--4.61--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Montpellier----------1.10------
Arsenal----------7.20------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.