Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Brest - Nice
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest2.452.402.402.40151.002.4550.002.50--
Nice2.852.803.102.881.062.951.032.85--
Draw3.052.883.103.0010.003.008.503.00--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest 0-0 Nice7.50--8.507.508.008.00--8.001.02
Brest 0-1 Nice7.75--8.008.008.507.50--7.501.02
Brest 0-2 Nice14.00--15.0013.0013.009.50--13.001.02
Brest 0-3 Nice32.00--34.0031.0029.0028.00--36.001.02
Brest 0-4 Nice90.00--81.00101.0067.0085.00--101.00--
Brest 0-5 Nice275.00--251.00426.00201.00140.00------
Brest 1-0 Nice6.75--7.507.007.506.50--7.001.02
Brest 1-1 Nice6.25--6.505.505.506.50--6.001.02
Brest 1-2 Nice12.50--11.0011.0011.009.50--11.001.02
Brest 1-3 Nice28.00--26.0023.0026.0028.00--34.001.02
Brest 1-4 Nice80.00--67.0081.0051.0085.00--91.00--
Brest 1-5 Nice250.00--251.00326.00151.00140.00------
Brest 2-0 Nice12.00--12.0011.0012.008.50--12.001.02
Brest 2-1 Nice11.00--9.5010.0010.008.50--9.501.02
Brest 2-2 Nice18.00--17.0014.0015.0010.00--18.001.02
Brest 2-3 Nice42.00--41.0036.0041.0026.00--43.001.04
Brest 2-4 Nice130.00--101.00101.0081.0085.00--91.00--
Brest 2-5 Nice350.00--301.00426.00251.00140.00------
Brest 3-0 Nice25.00--23.0026.0026.0028.00--27.001.02
Brest 3-1 Nice24.00--21.0021.0021.0020.00--24.001.02
Brest 3-2 Nice38.00--34.0034.0034.0020.00--38.001.02
Brest 3-3 Nice90.00--67.0071.0051.0040.00--73.001.02
Brest 3-4 Nice250.00--151.00226.00151.00100.00--111.00--
Brest 4-0 Nice70.00--67.0081.0051.0085.00--73.00--
Brest 4-1 Nice60.00--51.0067.0051.0085.00--68.00--
Brest 4-2 Nice110.00--81.00101.0067.0050.00--81.00--
Brest 4-3 Nice225.00--126.00201.00151.00100.00--101.00--
Brest 4-4 Nice500.00--201.00351.00--170.00--121.00--
Brest 5-0 Nice200.00--201.00326.00151.00100.00------
Brest 5-1 Nice200.00--201.00251.00126.00100.00------
Brest 5-2 Nice300.00--251.00376.00201.00130.00------
Brest 0-6 Nice----501.00501.00----------
Brest 1-6 Nice----501.00501.00----------
Brest 2-6 Nice----501.00------------
Brest 6-0 Nice----501.00501.00----------
Brest 6-1 Nice----501.00501.00----------
Brest 6-2 Nice----501.00------------
Brest 7-0 Nice----501.00501.00----------
Brest 7-1 Nice----501.00501.00----------
Brest 0-10 Nice------501.00----------
Brest 0-7 Nice------501.00----------
Brest 0-8 Nice------501.00----------
Brest 0-9 Nice------501.00----------
Brest 1-7 Nice------501.00----------
Brest 1-8 Nice------501.00----------
Brest 10-0 Nice------501.00----------
Brest 3-5 Nice------501.00--170.00------
Brest 4-5 Nice------501.00--190.00------
Brest 5-3 Nice------501.00--140.00------
Brest 5-4 Nice------501.00--170.00------
Brest 8-0 Nice------501.00----------
Brest 8-1 Nice------501.00----------
Brest 9-0 Nice------501.00----------
Brest 128-128 Nice----------------1.03
Brest 5-5 Nice----------210.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Nice/Nice4.70--5.505.0011.004.25--4.800.00
Nice/Gelijk17.00--15.0013.0023.0012.00--13.001.02
Nice/Brest38.00--29.0031.0051.0025.00--25.001.02
Gelijk/Nice7.50--6.506.504.335.50--6.001.02
Gelijk/Gelijk4.40--4.404.332.504.20--4.501.02
Gelijk/Brest6.50--5.506.003.605.50--6.001.02
Brest/Nice42.00--29.0036.0051.0025.00--25.001.02
Brest/Gelijk16.00--15.0013.0023.0013.00--13.001.02
Brest/Brest3.90--4.204.209.004.05--4.301.02
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.06--1.051.061.081.03------
Under7.50--9.007.508.008.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.42--1.361.361.481.351.42----
Under2.60--3.002.882.602.702.60----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.40--2.202.252.602.302.30----
Under1.50--1.621.571.481.551.55----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.90--4.334.004.653.604.00----
Under1.14--1.201.201.181.201.18----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over12.50--9.008.00--6.006.70----
Under1.01--1.051.06--1.061.05----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----17.00------------
Under----1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------7.20--9.37----
Nice--------1.10--1.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------3.80--2.88----
Nice--------1.25--1.33----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------4.25--4.03----
Nice--------1.21--1.18----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------5.00--4.45----
Nice--------1.17--1.14----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------5.50--4.84----
Nice--------1.15--1.12----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------7.20--------
Nice--------1.10--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------2.35--9.361.77--
Nice--------1.63--1.002.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------4.80--9.372.13--
Nice--------1.18--1.001.80--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------1.30--8.36----
Nice--------3.35--1.01----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------1.16--7.29----
Nice--------5.25--1.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------1.27--1.26----
Nice--------3.55--3.16----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------1.13--1.13----
Nice--------6.00--4.47----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------1.12--1.11----
Nice--------6.40--4.84----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest--------1.10--1.09----
Nice--------7.20--5.17----
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.