Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Brest - Nice
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest2.452.402.502.402.40151.002.4550.002.50
Nice2.852.802.903.102.881.062.951.032.85
Draw3.052.883.103.103.0010.003.008.503.00
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest 0-0 Nice7.50--7.258.507.508.008.00--8.00
Brest 0-1 Nice7.75--7.758.008.008.507.50--7.50
Brest 0-2 Nice14.00--13.0015.0013.0013.009.50--13.00
Brest 0-3 Nice32.00--31.0034.0031.0029.0028.00--36.00
Brest 0-4 Nice90.00--101.0081.00101.0067.0085.00--101.00
Brest 0-5 Nice275.00----251.00426.00201.00140.00----
Brest 1-0 Nice6.75--7.007.507.007.506.50--7.00
Brest 1-1 Nice6.25--5.756.505.505.506.50--6.00
Brest 1-2 Nice12.50--10.5011.0011.0011.009.50--11.00
Brest 1-3 Nice28.00--26.0026.0023.0026.0028.00--34.00
Brest 1-4 Nice80.00--101.0067.0081.0051.0085.00--91.00
Brest 1-5 Nice250.00----251.00326.00151.00140.00----
Brest 2-0 Nice12.00--11.0012.0011.0012.008.50--12.00
Brest 2-1 Nice11.00--9.509.5010.0010.008.50--9.50
Brest 2-2 Nice18.00--14.5017.0014.0015.0010.00--18.00
Brest 2-3 Nice42.00--36.0041.0036.0041.0026.00--43.00
Brest 2-4 Nice130.00--151.00101.00101.0081.0085.00--91.00
Brest 2-5 Nice350.00----301.00426.00251.00140.00----
Brest 3-0 Nice25.00--23.0023.0026.0026.0028.00--27.00
Brest 3-1 Nice24.00--21.0021.0021.0021.0020.00--24.00
Brest 3-2 Nice38.00--34.0034.0034.0034.0020.00--38.00
Brest 3-3 Nice90.00--81.0067.0071.0051.0040.00--73.00
Brest 3-4 Nice250.00--251.00151.00226.00151.00100.00--111.00
Brest 4-0 Nice70.00--67.0067.0081.0051.0085.00--73.00
Brest 4-1 Nice60.00--67.0051.0067.0051.0085.00--68.00
Brest 4-2 Nice110.00--101.0081.00101.0067.0050.00--81.00
Brest 4-3 Nice225.00--251.00126.00201.00151.00100.00--101.00
Brest 4-4 Nice500.00--251.00201.00351.00--170.00--121.00
Brest 5-0 Nice200.00----201.00326.00151.00100.00----
Brest 5-1 Nice200.00----201.00251.00126.00100.00----
Brest 5-2 Nice300.00----251.00376.00201.00130.00----
Brest 0-6 Nice------501.00501.00--------
Brest 1-6 Nice------501.00501.00--------
Brest 2-6 Nice------501.00----------
Brest 6-0 Nice------501.00501.00--------
Brest 6-1 Nice------501.00501.00--------
Brest 6-2 Nice------501.00----------
Brest 7-0 Nice------501.00501.00--------
Brest 7-1 Nice------501.00501.00--------
Brest 0-10 Nice--------501.00--------
Brest 0-7 Nice--------501.00--------
Brest 0-8 Nice--------501.00--------
Brest 0-9 Nice--------501.00--------
Brest 1-7 Nice--------501.00--------
Brest 1-8 Nice--------501.00--------
Brest 10-0 Nice--------501.00--------
Brest 3-5 Nice--------501.00--170.00----
Brest 4-5 Nice--------501.00--190.00----
Brest 5-3 Nice--------501.00--140.00----
Brest 5-4 Nice--------501.00--170.00----
Brest 8-0 Nice--------501.00--------
Brest 8-1 Nice--------501.00--------
Brest 9-0 Nice--------501.00--------
Brest 5-5 Nice------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Nice/Nice4.70--4.755.505.0011.004.25--4.80
Nice/Gelijk17.00--14.0015.0013.0023.0012.00--13.00
Nice/Brest38.00--36.0029.0031.0051.0025.00--25.00
Gelijk/Nice7.50--6.756.506.504.335.50--6.00
Gelijk/Gelijk4.40--4.404.404.332.504.20--4.50
Gelijk/Brest6.50--6.005.506.003.605.50--6.00
Brest/Nice42.00--41.0029.0036.0051.0025.00--25.00
Brest/Gelijk16.00--13.5015.0013.0023.0013.00--13.00
Brest/Brest3.90--4.004.204.209.004.05--4.30
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.06--1.061.051.061.081.03----
Under7.50--7.259.007.508.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.42--1.361.361.361.481.351.42--
Under2.60--2.903.002.882.602.702.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.40--2.252.202.252.602.302.30--
Under1.50--1.601.621.571.481.551.55--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.90--4.004.334.004.653.604.00--
Under1.14--1.201.201.201.181.201.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over12.50--7.759.008.00--6.006.70--
Under1.01--1.051.051.06--1.061.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------7.20--9.37--
Nice----------1.10--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------3.80--2.88--
Nice----------1.25--1.33--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------4.25--4.03--
Nice----------1.21--1.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------5.00--4.45--
Nice----------1.17--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------5.50--4.84--
Nice----------1.15--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------7.20------
Nice----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------2.35--9.361.77
Nice----------1.63--1.002.17
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------4.80--9.372.13
Nice----------1.18--1.001.80
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------1.30--8.36--
Nice----------3.35--1.01--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------1.16--7.29--
Nice----------5.25--1.03--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------1.27--1.26--
Nice----------3.55--3.16--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------1.13--1.13--
Nice----------6.00--4.47--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------1.12--1.11--
Nice----------6.40--4.84--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brest----------1.10--1.09--
Nice----------7.20--5.17--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.