Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
OFI - PAOK
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI4.303.754.508.003.759.504.107.003.40--
PAOK1.902.001.909.002.0012.001.958.002.17--
Draw3.052.883.001.202.881.133.051.173.05--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI 0-0 PAOK6.75--6.256.506.506.007.00------
OFI 0-1 PAOK5.50--5.255.505.505.004.50------
OFI 0-2 PAOK8.25--7.258.508.508.006.00------
OFI 0-3 PAOK17.00--14.5019.0019.0017.0013.00------
OFI 0-4 PAOK42.00--36.0051.0056.0041.0028.00------
OFI 0-5 PAOK120.00----151.00176.00101.0065.00------
OFI 0-6 PAOK325.00----301.00501.00451.00--------
OFI 1-0 PAOK9.25--9.008.508.508.007.50------
OFI 1-1 PAOK6.50--6.007.006.006.005.00------
OFI 1-2 PAOK10.00--9.0010.009.0010.006.00------
OFI 1-3 PAOK20.00--18.0023.0020.0021.0012.00------
OFI 1-4 PAOK48.00--51.0067.0056.0051.0028.00------
OFI 1-5 PAOK140.00----201.00201.00126.0065.00------
OFI 1-6 PAOK375.00----501.00501.00451.00--------
OFI 2-0 PAOK20.00--20.0021.0019.0019.0012.00------
OFI 2-1 PAOK16.00--15.0015.0013.0015.0010.00------
OFI 2-2 PAOK20.00--19.0023.0017.0023.0010.00------
OFI 2-3 PAOK40.00--41.0051.0036.0041.0017.00------
OFI 2-4 PAOK100.00--126.00101.00101.00101.0040.00------
OFI 2-5 PAOK275.00----301.00376.00301.0065.00------
OFI 3-0 PAOK60.00--67.0067.0061.0051.0035.00------
OFI 3-1 PAOK42.00--51.0051.0041.0041.0024.00------
OFI 3-2 PAOK60.00--67.0067.0056.0051.0028.00------
OFI 3-3 PAOK110.00--151.00101.00101.00101.0040.00------
OFI 3-4 PAOK250.00--251.00201.00276.00301.0065.00------
OFI 4-0 PAOK190.00--251.00151.00276.00151.0085.00------
OFI 4-1 PAOK150.00--251.00126.00176.00126.0065.00------
OFI 4-2 PAOK200.00--251.00151.00226.00201.0065.00------
OFI 4-3 PAOK325.00--251.00201.00401.00451.0065.00------
OFI 5-1 PAOK450.00----501.00501.00--110.00------
OFI 4-4 PAOK----251.00201.00351.00--85.00------
OFI 0-7 PAOK------501.00501.00----------
OFI 1-7 PAOK------501.00501.00----------
OFI 2-6 PAOK------501.00------------
OFI 5-0 PAOK------501.00501.00--110.00------
OFI 5-2 PAOK------501.00501.00--110.00------
OFI 6-2 PAOK------501.00------------
OFI 0-10 PAOK--------501.00----------
OFI 0-8 PAOK--------501.00----------
OFI 0-9 PAOK--------501.00----------
OFI 1-8 PAOK--------501.00----------
OFI 10-0 PAOK--------501.00----------
OFI 3-5 PAOK--------501.00--85.00------
OFI 4-5 PAOK--------501.00--110.00------
OFI 5-3 PAOK--------501.00--130.00------
OFI 5-4 PAOK--------501.00--150.00------
OFI 6-0 PAOK--------501.00----------
OFI 6-1 PAOK--------501.00----------
OFI 7-0 PAOK--------501.00----------
OFI 7-1 PAOK--------501.00----------
OFI 8-0 PAOK--------501.00----------
OFI 8-1 PAOK--------501.00----------
OFI 9-0 PAOK--------501.00----------
OFI 5-5 PAOK------------170.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
PAOK/PAOK3.00--3.003.403.405.003.10------
PAOK/Gelijk17.00--15.5017.0015.0021.0015.00------
PAOK/OFI60.00--67.0041.0051.0051.0025.00------
Gelijk/PAOK5.25--4.754.505.002.884.50------
Gelijk/Gelijk4.20--4.104.004.003.104.50------
Gelijk/OFI10.00--9.258.008.006.507.00------
OFI/PAOK35.00--34.0029.0031.0041.0022.00------
OFI/Gelijk17.00--16.0017.0014.0023.0015.00------
OFI/OFI7.25--7.508.007.0013.005.50------
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.08--1.091.101.071.111.03------
Under6.75--6.256.506.506.507.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.451.611.481.101.501.501.401.52----
Under2.502.412.456.502.502.502.502.30----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.553.002.554.002.632.502.702.70----
Under1.451.401.481.221.441.501.401.40----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.25--4.754.505.005.004.105.00----
Under1.12--1.151.171.141.171.151.12----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----9.2511.009.50--7.008.00----
Under----1.031.031.04--1.031.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----19.5015.00------------
Under----1.011.02------------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00------------
Under------1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------7.20--5.53----
PAOK----------1.10--1.06----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------5.00--4.47----
PAOK----------1.17--1.13----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------------6.52----
PAOK--------------1.04----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------------6.77----
PAOK--------------1.04----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------------6.99----
PAOK--------------1.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------1.80--1.68----
PAOK----------2.05--1.90----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------4.50--4.09----
PAOK----------1.19--1.14----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--2.22------1.16--1.111.79--
PAOK--1.74------5.25--4.482.09--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------1.13--1.051.77--
PAOK----------6.10--5.912.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------1.48--1.55----
PAOK----------2.60--2.25----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------1.26--1.33----
PAOK----------3.70--2.97----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------1.26--1.26----
PAOK----------3.70--3.41----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------1.22--1.21----
PAOK----------4.15--3.84----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI----------1.14--------
PAOK----------5.75--------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.