Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
OFI - PAOK
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI4.303.758.003.759.504.107.003.40--
PAOK1.902.009.002.0012.001.958.002.17--
Draw3.052.881.202.881.133.051.173.05--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI 0-0 PAOK6.75--6.506.506.007.00------
OFI 0-1 PAOK5.50--5.505.505.004.50------
OFI 0-2 PAOK8.25--8.508.508.006.00------
OFI 0-3 PAOK17.00--19.0019.0017.0013.00------
OFI 0-4 PAOK42.00--51.0056.0041.0028.00------
OFI 0-5 PAOK120.00--151.00176.00101.0065.00------
OFI 0-6 PAOK325.00--301.00501.00451.00--------
OFI 1-0 PAOK9.25--8.508.508.007.50------
OFI 1-1 PAOK6.50--7.006.006.005.00------
OFI 1-2 PAOK10.00--10.009.0010.006.00------
OFI 1-3 PAOK20.00--23.0020.0021.0012.00------
OFI 1-4 PAOK48.00--67.0056.0051.0028.00------
OFI 1-5 PAOK140.00--201.00201.00126.0065.00------
OFI 1-6 PAOK375.00--501.00501.00451.00--------
OFI 2-0 PAOK20.00--21.0019.0019.0012.00------
OFI 2-1 PAOK16.00--15.0013.0015.0010.00------
OFI 2-2 PAOK20.00--23.0017.0023.0010.00------
OFI 2-3 PAOK40.00--51.0036.0041.0017.00------
OFI 2-4 PAOK100.00--101.00101.00101.0040.00------
OFI 2-5 PAOK275.00--301.00376.00301.0065.00------
OFI 3-0 PAOK60.00--67.0061.0051.0035.00------
OFI 3-1 PAOK42.00--51.0041.0041.0024.00------
OFI 3-2 PAOK60.00--67.0056.0051.0028.00------
OFI 3-3 PAOK110.00--101.00101.00101.0040.00------
OFI 3-4 PAOK250.00--201.00276.00301.0065.00------
OFI 4-0 PAOK190.00--151.00276.00151.0085.00------
OFI 4-1 PAOK150.00--126.00176.00126.0065.00------
OFI 4-2 PAOK200.00--151.00226.00201.0065.00------
OFI 4-3 PAOK325.00--201.00401.00451.0065.00------
OFI 5-1 PAOK450.00--501.00501.00--110.00------
OFI 0-7 PAOK----501.00501.00----------
OFI 1-7 PAOK----501.00501.00----------
OFI 2-6 PAOK----501.00------------
OFI 4-4 PAOK----201.00351.00--85.00------
OFI 5-0 PAOK----501.00501.00--110.00------
OFI 5-2 PAOK----501.00501.00--110.00------
OFI 6-2 PAOK----501.00------------
OFI 0-10 PAOK------501.00----------
OFI 0-8 PAOK------501.00----------
OFI 0-9 PAOK------501.00----------
OFI 1-8 PAOK------501.00----------
OFI 10-0 PAOK------501.00----------
OFI 3-5 PAOK------501.00--85.00------
OFI 4-5 PAOK------501.00--110.00------
OFI 5-3 PAOK------501.00--130.00------
OFI 5-4 PAOK------501.00--150.00------
OFI 6-0 PAOK------501.00----------
OFI 6-1 PAOK------501.00----------
OFI 7-0 PAOK------501.00----------
OFI 7-1 PAOK------501.00----------
OFI 8-0 PAOK------501.00----------
OFI 8-1 PAOK------501.00----------
OFI 9-0 PAOK------501.00----------
OFI 5-5 PAOK----------170.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
PAOK/PAOK3.00--3.403.405.003.10------
PAOK/Gelijk17.00--17.0015.0021.0015.00------
PAOK/OFI60.00--41.0051.0051.0025.00------
Gelijk/PAOK5.25--4.505.002.884.50------
Gelijk/Gelijk4.20--4.004.003.104.50------
Gelijk/OFI10.00--8.008.006.507.00------
OFI/PAOK35.00--29.0031.0041.0022.00------
OFI/Gelijk17.00--17.0014.0023.0015.00------
OFI/OFI7.25--8.007.0013.005.50------
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.08--1.101.071.111.03------
Under6.75--6.506.506.507.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.451.611.101.501.501.401.52----
Under2.502.416.502.502.502.502.30----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.553.004.002.632.502.702.70----
Under1.451.401.221.441.501.401.40----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.25--4.505.005.004.105.00----
Under1.12--1.171.141.171.151.12----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----11.009.50--7.008.00----
Under----1.031.04--1.031.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----15.00------------
Under----1.02------------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----17.00------------
Under----1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------7.20--5.53----
PAOK--------1.10--1.06----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------5.00--4.47----
PAOK--------1.17--1.13----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI------------6.52----
PAOK------------1.04----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI------------6.77----
PAOK------------1.04----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI------------6.99----
PAOK------------1.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------1.80--1.68----
PAOK--------2.05--1.90----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------4.50--4.09----
PAOK--------1.19--1.14----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--2.22----1.16--1.111.79--
PAOK--1.74----5.25--4.482.09--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------1.13--1.051.77--
PAOK--------6.10--5.912.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------1.48--1.55----
PAOK--------2.60--2.25----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------1.26--1.33----
PAOK--------3.70--2.97----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------1.26--1.26----
PAOK--------3.70--3.41----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------1.22--1.21----
PAOK--------4.15--3.84----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
OFI--------1.14--------
PAOK--------5.75--------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.