Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Parma - Fiorentina
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma2.452.502.6036.002.50251.002.6070.002.65
Fiorentina2.902.802.701.142.801.042.951.052.90
Draw3.153.253.156.503.2013.003.158.503.10
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma 0-0 Fiorentina9.00--7.759.508.509.00----9.00
Parma 0-1 Fiorentina9.50--8.258.509.008.00----8.50
Parma 0-2 Fiorentina16.00--13.0015.0014.0013.00----15.00
Parma 0-3 Fiorentina30.00--29.0034.0036.0029.00----34.00
Parma 0-4 Fiorentina80.00--101.0081.00126.0067.00----101.00
Parma 0-5 Fiorentina225.00----251.00501.00201.00------
Parma 1-0 Fiorentina8.00--8.007.507.507.50----8.00
Parma 1-1 Fiorentina6.25--5.756.505.506.00----6.50
Parma 1-2 Fiorentina12.00--10.0011.0010.0010.00----11.00
Parma 1-3 Fiorentina24.00--21.0026.0023.0023.00----29.00
Parma 1-4 Fiorentina60.00--67.0067.0076.0051.00----91.00
Parma 1-5 Fiorentina190.00----201.00326.00151.00------
Parma 1-6 Fiorentina475.00----501.00501.00--------
Parma 2-0 Fiorentina12.50--12.0012.0012.0012.00----14.00
Parma 2-1 Fiorentina10.50--9.759.509.0010.00----9.50
Parma 2-2 Fiorentina15.00--13.5017.0012.0015.00----15.00
Parma 2-3 Fiorentina34.00--31.0041.0026.0034.00----36.00
Parma 2-4 Fiorentina90.00--101.0081.0091.0067.00----91.00
Parma 2-5 Fiorentina250.00----251.00376.00251.00------
Parma 3-0 Fiorentina25.00--26.0023.0026.0026.00----26.00
Parma 3-1 Fiorentina22.00--20.0021.0020.0021.00----23.00
Parma 3-2 Fiorentina30.00--29.0034.0026.0034.00----34.00
Parma 3-3 Fiorentina60.00--67.0067.0051.0051.00----68.00
Parma 3-4 Fiorentina170.00--251.00126.00176.00151.00----111.00
Parma 3-5 Fiorentina400.00------501.00501.00------
Parma 4-0 Fiorentina60.00--67.0067.0091.0051.00----73.00
Parma 4-1 Fiorentina50.00--67.0051.0061.0051.00----68.00
Parma 4-2 Fiorentina80.00--101.0081.0081.0067.00----81.00
Parma 4-3 Fiorentina160.00--201.00126.00151.00126.00----91.00
Parma 4-4 Fiorentina325.00--251.00201.00351.00351.00----121.00
Parma 5-0 Fiorentina180.00----201.00376.00151.00------
Parma 5-1 Fiorentina150.00----201.00251.00126.00------
Parma 5-2 Fiorentina225.00----251.00326.00201.00------
Parma 5-3 Fiorentina350.00------501.00501.00------
Parma 6-0 Fiorentina450.00----501.00501.00501.00------
Parma 6-1 Fiorentina400.00----501.00501.00501.00------
Parma 0-6 Fiorentina------501.00501.00--------
Parma 2-6 Fiorentina------501.00----------
Parma 6-2 Fiorentina------501.00----------
Parma 7-0 Fiorentina------501.00501.00--------
Parma 7-1 Fiorentina------501.00501.00--------
Parma 0-10 Fiorentina--------501.00--------
Parma 0-7 Fiorentina--------501.00--------
Parma 0-8 Fiorentina--------501.00--------
Parma 0-9 Fiorentina--------501.00--------
Parma 1-7 Fiorentina--------501.00--------
Parma 1-8 Fiorentina--------501.00--------
Parma 10-0 Fiorentina--------501.00--------
Parma 4-5 Fiorentina--------501.00--------
Parma 5-4 Fiorentina--------501.00--------
Parma 8-0 Fiorentina--------501.00--------
Parma 8-1 Fiorentina--------501.00--------
Parma 9-0 Fiorentina--------501.00--------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fiorentina/Fiorentina4.90--4.405.505.001.50----4.80
Fiorentina/Gelijk16.00--14.0015.0013.004.33----13.00
Fiorentina/Parma34.00--36.0029.0026.009.50----29.00
Gelijk/Fiorentina7.75--6.506.006.5017.00----6.00
Gelijk/Gelijk4.80--4.604.604.3313.00----4.50
Gelijk/Parma6.75--6.005.505.5017.00----6.00
Parma/Fiorentina38.00--41.0029.0031.00201.00----33.00
Parma/Gelijk15.00--13.5015.0012.00101.00----13.00
Parma/Parma4.10--4.204.204.2051.00----4.50
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.04--1.051.101.051.071.03----
Under9.00--7.756.508.509.007.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.33--1.342.751.301.381.301.35--
Under3.10--3.001.403.203.002.902.90--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.10--2.054.502.102.052.052.152.17
Under1.68--1.721.171.671.751.701.701.77
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.70--3.506.003.503.553.203.50--
Under1.22--1.261.111.251.271.251.25--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over8.25--6.7515.006.50--5.006.00--
Under1.05--1.071.021.08--1.101.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----12.0017.00----------
Under----1.011.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------6.40--12.392.66
Fiorentina----------1.12--1.001.55
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------3.10--2.92--
Fiorentina----------1.35--1.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------4.25--4.10--
Fiorentina----------1.21--1.19--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------4.65--4.56--
Fiorentina----------1.18--1.16--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------5.50--4.98--
Fiorentina----------1.15--1.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------7.20------
Fiorentina----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma--1.78------1.85--12.161.91
Fiorentina--2.08------2.05--1.012.04
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------4.25--12.282.33
Fiorentina----------1.21--1.001.70
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------1.19--9.641.65
Fiorentina----------4.50--1.022.42
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------1.10--7.60--
Fiorentina----------7.20--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------1.30--1.27--
Fiorentina----------3.35--3.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------1.18--1.14--
Fiorentina----------4.80--4.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------1.15--1.12--
Fiorentina----------5.50--4.76--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Parma----------1.13--1.10--
Fiorentina----------6.00--5.11--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.