Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Basel - FC Cluj
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel1.601.621.5719.001.5781.001.60100.001.60
FC Cluj5.505.505.751.295.501.145.801.075.35
Draw3.703.753.704.333.755.503.757.503.70
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel 0-0 FC Cluj9.75--8.5011.0010.0011.00----9.50
Basel 0-1 FC Cluj12.50--13.5013.0015.0015.00----15.00
Basel 0-2 FC Cluj24.00--31.0029.0031.0029.00----31.00
Basel 0-3 FC Cluj70.00--101.0067.00101.0067.00----81.00
Basel 0-4 FC Cluj200.00--251.00151.00501.00151.00----111.00
Basel 0-5 FC Cluj450.00----501.00501.00--------
Basel 1-0 FC Cluj6.00--6.507.006.007.00----6.50
Basel 1-1 FC Cluj6.50--6.758.007.007.00----7.50
Basel 1-2 FC Cluj17.00--17.0017.0017.0019.00----20.00
Basel 1-3 FC Cluj40.00--51.0051.0056.0041.00----51.00
Basel 1-4 FC Cluj130.00--251.00126.00251.00101.00----111.00
Basel 1-5 FC Cluj375.00----501.00501.00--------
Basel 2-0 FC Cluj7.00--7.007.507.007.00----6.50
Basel 2-1 FC Cluj7.25--8.258.507.508.00----8.50
Basel 2-2 FC Cluj15.00--16.5019.0015.0017.00----17.00
Basel 2-3 FC Cluj44.00--67.0051.0056.0041.00----51.00
Basel 2-4 FC Cluj140.00--251.00126.00251.00126.00----111.00
Basel 2-5 FC Cluj400.00----501.00501.00--------
Basel 3-0 FC Cluj12.50--11.0012.0012.0011.00----11.00
Basel 3-1 FC Cluj12.50--13.0015.0013.0013.00----12.00
Basel 3-2 FC Cluj24.00--26.0029.0026.0026.00----29.00
Basel 3-3 FC Cluj60.00--81.0081.0076.0051.00----73.00
Basel 3-4 FC Cluj200.00--251.00151.00326.00------111.00
Basel 4-0 FC Cluj24.00--21.0023.0023.0023.00----29.00
Basel 4-1 FC Cluj25.00--26.0026.0031.0026.00----26.00
Basel 4-2 FC Cluj46.00--67.0051.0061.0041.00----41.00
Basel 4-3 FC Cluj120.00--251.00126.00126.00101.00----101.00
Basel 4-4 FC Cluj300.00--251.00201.00351.00------121.00
Basel 5-0 FC Cluj50.00----67.0061.0041.00------
Basel 5-1 FC Cluj60.00----81.0071.0051.00------
Basel 5-2 FC Cluj110.00----151.00126.0081.00------
Basel 5-3 FC Cluj250.00------326.00--------
Basel 6-0 FC Cluj140.00----151.00176.00101.00------
Basel 6-1 FC Cluj160.00----201.00176.00101.00------
Basel 6-2 FC Cluj275.00----301.00----------
Basel 7-0 FC Cluj350.00----301.00501.00--------
Basel 7-1 FC Cluj375.00----301.00501.00--------
Basel 2-6 FC Cluj------501.00----------
Basel 8-0 FC Cluj------501.00501.00--------
Basel 0-10 FC Cluj--------501.00--------
Basel 0-6 FC Cluj--------501.00--------
Basel 0-7 FC Cluj--------501.00--------
Basel 0-8 FC Cluj--------501.00--------
Basel 0-9 FC Cluj--------501.00--------
Basel 1-6 FC Cluj--------501.00--------
Basel 1-7 FC Cluj--------501.00--------
Basel 1-8 FC Cluj--------501.00--------
Basel 10-0 FC Cluj--------501.00--------
Basel 3-5 FC Cluj--------501.00--------
Basel 4-5 FC Cluj--------501.00--------
Basel 5-4 FC Cluj--------501.00--------
Basel 8-1 FC Cluj--------501.00--------
Basel 9-0 FC Cluj--------501.00--------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Cluj/FC Cluj9.25--9.7510.0011.0013.00----8.50
FC Cluj/Gelijk17.00--16.5017.0015.0019.00----15.00
FC Cluj/Basel25.00--26.0026.0023.0021.00----15.75
Gelijk/FC Cluj12.50--12.0011.0011.0012.00----9.50
Gelijk/Gelijk5.50--5.255.505.004.75----5.50
Gelijk/Basel4.60--4.504.334.333.25----4.30
Basel/FC Cluj50.00--67.0041.0061.0051.00----33.00
Basel/Gelijk17.00--16.0017.0015.0019.00----17.00
Basel/Basel2.30--2.352.452.402.63----2.40
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.041.031.031.051.02----
Under9.75--8.5011.0010.0011.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.25--1.281.291.291.271.301.27--
Under3.50--3.303.503.253.552.903.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.90--1.911.911.911.901.901.901.90
Under1.80--1.801.911.802.001.801.802.00
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.30--3.202.503.203.102.903.10--
Under1.30--1.301.501.301.351.301.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over7.00--6.254.756.006.105.005.50--
Under1.06--1.091.151.111.131.101.09--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----10.0015.00----------
Under----1.021.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------3.35--9.971.60
FC Cluj----------1.30--1.012.47
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel--1.76------5.50--1.711.80
FC Cluj--2.10------1.15--2.052.13
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------4.00--1.992.13
FC Cluj----------1.23--1.751.80
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------2.85--2.33--
FC Cluj----------1.40--1.55--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------2.60--2.65--
FC Cluj----------1.48--1.43--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------3.20--3.02--
FC Cluj----------1.32--1.26--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------4.25--4.05--
FC Cluj----------1.21--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------4.65--4.36--
FC Cluj----------1.18--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------5.25--4.64--
FC Cluj----------1.16--1.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------6.90------
FC Cluj----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------1.26--9.65--
FC Cluj----------3.70--1.01--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------3.35--9.83--
FC Cluj----------1.30--1.01--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------1.10--9.50--
FC Cluj----------6.90--1.03--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------1.15--6.99--
FC Cluj----------5.50--1.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel----------1.10------
FC Cluj----------7.20------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.