Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Grosseto - Sassuolo
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto3.803.604.2556.004.00126.003.604.004.00
Sassuolo2.002.001.881.071.911.072.052.001.98
Draw3.103.003.209.002.889.003.053.203.05
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto 0-0 Sassuolo7.50--7.008.007.008.008.00--8.00
Grosseto 0-1 Sassuolo6.50--6.506.506.006.006.50--6.50
Grosseto 0-2 Sassuolo9.00--9.009.508.508.008.50--9.50
Grosseto 0-3 Sassuolo18.00--16.5019.0018.0017.0018.00--19.00
Grosseto 0-4 Sassuolo42.00--41.0051.0051.0041.0040.00--55.00
Grosseto 0-5 Sassuolo120.00----151.00176.0081.0085.00----
Grosseto 0-6 Sassuolo325.00----301.00501.00301.00------
Grosseto 1-0 Sassuolo9.75--9.508.5010.0010.008.00--9.00
Grosseto 1-1 Sassuolo6.00--5.506.505.506.006.50--6.50
Grosseto 1-2 Sassuolo9.25--8.759.008.509.007.50--8.50
Grosseto 1-3 Sassuolo18.00--16.0019.0017.0017.0016.00--19.00
Grosseto 1-4 Sassuolo44.00--41.0051.0046.0041.0040.00--46.00
Grosseto 1-5 Sassuolo130.00----151.00151.0081.0085.00----
Grosseto 1-6 Sassuolo325.00----301.00501.00301.00------
Grosseto 2-0 Sassuolo19.00--19.0019.0021.0021.0012.00--21.00
Grosseto 2-1 Sassuolo15.00--13.0013.0013.0015.0011.00--14.00
Grosseto 2-2 Sassuolo16.00--14.5019.0014.0017.0013.00--16.00
Grosseto 2-3 Sassuolo32.00--31.0041.0031.0034.0026.00--32.00
Grosseto 2-4 Sassuolo80.00--101.0081.0081.0067.0055.00--61.00
Grosseto 2-5 Sassuolo225.00----251.00276.00151.0085.00----
Grosseto 3-0 Sassuolo45.00--51.0051.0076.0051.0030.00--48.00
Grosseto 3-1 Sassuolo34.00--36.0034.0041.0041.0030.00--42.00
Grosseto 3-2 Sassuolo45.00--51.0051.0046.0051.0035.00--45.00
Grosseto 3-3 Sassuolo70.00--101.0081.0076.0067.0055.00--68.00
Grosseto 3-4 Sassuolo180.00--251.00151.00226.00151.0085.00--91.00
Grosseto 3-5 Sassuolo400.00------501.00501.00110.00----
Grosseto 4-0 Sassuolo140.00--251.00126.00376.00151.00110.00--111.00
Grosseto 4-1 Sassuolo110.00--151.00101.00176.00101.0085.00--111.00
Grosseto 4-2 Sassuolo140.00--251.00126.00201.00126.0085.00--111.00
Grosseto 4-3 Sassuolo250.00--251.00151.00326.00251.0085.00--111.00
Grosseto 4-4 Sassuolo400.00--251.00201.00351.00501.00110.00--121.00
Grosseto 5-0 Sassuolo375.00----501.00501.00501.00140.00----
Grosseto 5-1 Sassuolo325.00----301.00501.00451.00140.00----
Grosseto 5-2 Sassuolo375.00----501.00501.00501.00140.00----
Grosseto 0-7 Sassuolo------501.00501.00--------
Grosseto 1-7 Sassuolo------501.00501.00--------
Grosseto 2-6 Sassuolo------501.00----------
Grosseto 6-0 Sassuolo------501.00501.00--------
Grosseto 6-1 Sassuolo------501.00501.00--------
Grosseto 6-2 Sassuolo------501.00----------
Grosseto 0-10 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 0-8 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 0-9 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 1-8 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 10-0 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 4-5 Sassuolo--------501.00--170.00----
Grosseto 5-3 Sassuolo--------501.00--170.00----
Grosseto 5-4 Sassuolo--------501.00--190.00----
Grosseto 7-0 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 7-1 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 8-0 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 8-1 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 9-0 Sassuolo--------501.00--------
Grosseto 5-5 Sassuolo------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sassuolo/Sassuolo3.10--3.203.403.306.503.30--3.30
Sassuolo/Gelijk16.00--14.0015.0014.0023.0015.00--15.00
Sassuolo/Grosseto48.00--51.0034.0051.0051.0025.00--29.00
Gelijk/Sassuolo5.25--5.005.004.503.005.00--4.50
Gelijk/Gelijk4.30--4.334.334.203.004.50--4.80
Gelijk/Grosseto9.25--8.507.508.505.007.50--7.50
Grosseto/Sassuolo30.00--31.0029.0026.0041.0025.00--23.00
Grosseto/Gelijk16.00--14.5017.0013.0023.0013.00--15.00
Grosseto/Grosseto6.50--6.757.007.5012.004.75--6.50
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.06--1.061.071.061.081.03----
Under7.50--7.257.507.008.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.38--1.361.401.401.401.351.37--
Under2.80--2.902.752.752.852.702.75--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.252.412.202.002.252.252.202.20--
Under1.571.611.621.731.571.621.601.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.30--3.803.754.004.003.603.80--
Under1.18--1.221.251.201.231.201.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over10.50--7.258.008.50--6.006.50--
Under1.02--1.061.061.05--1.061.06--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto----------6.10--3.77--
Sassuolo----------1.13--1.25--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto----------5.75--4.27--
Sassuolo----------1.14--1.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--------------6.03--
Sassuolo--------------1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--------------6.26--
Sassuolo--------------1.04--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--------------6.46--
Sassuolo--------------1.04--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--2.75------1.98--2.78--
Sassuolo--1.49------1.88--1.42--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--3.34------5.00--3.29--
Sassuolo--1.35------1.17--1.32--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--2.08------1.18--2.112.29
Sassuolo--1.85------4.80--1.701.69
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--1.78------1.14--1.801.91
Sassuolo--2.16------5.75--1.972.01
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto--1.56------1.63--1.56--
Sassuolo--2.57------2.25--2.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto----------1.38--1.35--
Sassuolo----------3.00--2.87--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto----------1.32--1.27--
Sassuolo----------3.20--3.28--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto----------1.27--1.22--
Sassuolo----------3.55--3.67--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Grosseto----------1.18------
Sassuolo----------4.65------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.