Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Belgrano - Boca Juniors
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano2.752.802.801.002.801.002.851.302.80--
Boca Juniors2.452.402.4071.002.30151.002.4015.002.65--
Draw3.102.882.9551.003.1051.003.104.002.90--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano 0-0 Boca Juniors6.50--6.507.007.006.507.00--7.50--
Belgrano 0-1 Boca Juniors6.00--6.506.506.506.506.00--6.50--
Belgrano 0-2 Boca Juniors11.00--10.5011.0010.0011.008.00--9.00--
Belgrano 0-3 Boca Juniors24.00--23.0026.0023.0026.0026.00--24.00--
Belgrano 0-4 Boca Juniors60.00--81.0067.0081.0051.0075.00--65.00--
Belgrano 0-5 Boca Juniors200.00----251.00326.00201.00100.00------
Belgrano 1-0 Boca Juniors6.75--7.007.007.507.007.00--8.00--
Belgrano 1-1 Boca Juniors5.50--6.006.506.006.006.00--6.00--
Belgrano 1-2 Boca Juniors9.75--10.0011.009.5011.008.00--9.00--
Belgrano 1-3 Boca Juniors22.00--23.0026.0023.0026.0020.00--24.00--
Belgrano 1-4 Boca Juniors60.00--67.0067.0071.0051.0075.00--55.00--
Belgrano 1-5 Boca Juniors190.00----251.00276.00201.00100.00------
Belgrano 2-0 Boca Juniors12.50--12.5015.0014.0013.009.50--13.00--
Belgrano 2-1 Boca Juniors10.50--11.0012.0011.0012.009.50--13.00--
Belgrano 2-2 Boca Juniors16.00--17.0021.0015.0019.0012.00--20.00--
Belgrano 2-3 Boca Juniors35.00--41.0051.0036.0041.0024.00--41.00--
Belgrano 2-4 Boca Juniors100.00--151.00101.00101.00101.0050.00--75.00--
Belgrano 2-5 Boca Juniors275.00----301.00426.00351.00120.00------
Belgrano 3-0 Boca Juniors26.00--29.0034.0036.0034.0026.00--41.00--
Belgrano 3-1 Boca Juniors24.00--26.0034.0026.0029.0026.00--32.00--
Belgrano 3-2 Boca Juniors38.00--41.0051.0041.0041.0028.00--45.00--
Belgrano 3-3 Boca Juniors80.00--81.00101.0081.0081.0050.00--81.00--
Belgrano 3-4 Boca Juniors200.00--251.00151.00226.00251.0080.00--91.00--
Belgrano 3-5 Boca Juniors500.00------501.00--130.00------
Belgrano 4-0 Boca Juniors80.00--101.00101.00126.0081.0080.00--111.00--
Belgrano 4-1 Boca Juniors70.00--101.0081.00101.0067.0080.00--91.00--
Belgrano 4-2 Boca Juniors110.00--151.00126.00151.00101.0080.00--91.00--
Belgrano 4-3 Boca Juniors225.00--251.00151.00276.00251.00100.00--111.00--
Belgrano 4-4 Boca Juniors450.00--251.00201.00351.00--130.00--121.00--
Belgrano 5-0 Boca Juniors250.00----301.00501.00301.00130.00------
Belgrano 5-1 Boca Juniors225.00----301.00476.00251.00130.00------
Belgrano 5-2 Boca Juniors300.00----501.00501.00451.00130.00------
Belgrano 0-6 Boca Juniors------501.00501.00----------
Belgrano 1-6 Boca Juniors------501.00501.00----------
Belgrano 2-6 Boca Juniors------501.00------------
Belgrano 6-0 Boca Juniors------501.00501.00----------
Belgrano 6-1 Boca Juniors------501.00501.00----------
Belgrano 6-2 Boca Juniors------501.00------------
Belgrano 0-10 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 0-7 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 0-8 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 0-9 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 1-7 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 1-8 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 10-0 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 4-5 Boca Juniors--------501.00--160.00------
Belgrano 5-3 Boca Juniors--------501.00--160.00------
Belgrano 5-4 Boca Juniors--------501.00--190.00------
Belgrano 7-0 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 7-1 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 8-0 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 8-1 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 9-0 Boca Juniors--------501.00----------
Belgrano 5-5 Boca Juniors------------210.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Boca Juniors/Boca Juniors3.90--4.004.204.207.504.00--3.90--
Boca Juniors/Gelijk16.00--14.0015.0014.0023.0013.00--15.00--
Boca Juniors/Belgrano40.00--41.0034.0036.0051.0025.00--29.00--
Gelijk/Boca Juniors6.50--6.006.005.504.005.50--5.00--
Gelijk/Gelijk4.20--4.404.004.202.754.20--4.80--
Gelijk/Belgrano7.00--6.506.506.504.335.50--6.00--
Belgrano/Boca Juniors38.00--41.0034.0031.0041.0025.00--24.00--
Belgrano/Gelijk16.00--14.5015.0013.0021.0012.00--13.00--
Belgrano/Belgrano4.40--4.605.505.008.004.25--5.00--
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.05--1.081.121.061.111.03------
Under6.50--6.505.507.006.507.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.421.531.451.201.441.571.351.50----
Under2.552.582.554.332.632.352.702.35----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.402.712.351.402.502.702.402.55----
Under1.501.491.532.751.501.441.501.45----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.90--4.402.004.505.753.754.70----
Under1.14--1.171.731.171.141.181.14----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over12.50--8.503.258.50--6.007.50----
Under1.01--1.041.331.05--1.061.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----17.5011.00------------
Under----1.011.03------------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00------------
Under------1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------4.65--1.29----
Boca Juniors----------1.18--3.18----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------5.00--3.03----
Boca Juniors----------1.17--1.23----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------5.50--4.13----
Boca Juniors----------1.15--1.11----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------6.10--4.43----
Boca Juniors----------1.13--1.09----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------6.60--4.68----
Boca Juniors----------1.11--1.08----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano--2.18------1.48--1.042.07--
Boca Juniors--1.77------2.70--8.041.85--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano--2.65------3.10--1.17----
Boca Juniors--1.53------1.35--4.38----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano--1.78------1.14--1.031.73--
Boca Juniors--2.16------5.75--8.522.23--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano--1.57------1.10--1.03----
Boca Juniors--2.54------7.20--8.92----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano--1.38------1.32--1.29----
Boca Juniors--3.19------3.20--2.86----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------1.18--1.14----
Boca Juniors----------4.80--4.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------1.15--1.11----
Boca Juniors----------5.50--4.39----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------1.13--1.09----
Boca Juniors----------6.10--4.72----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgrano----------1.10--------
Boca Juniors----------7.20--------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.