Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Mersin I.Y. - Kayserispor
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.2.252.202.3046.002.25126.002.35100.002.30
Kayserispor3.002.883.001.112.801.073.051.033.10
Draw3.303.203.207.003.209.003.259.003.10
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y. 0-0 Kayserispor9.75--8.2510.009.5010.007.00--10.00
Mersin I.Y. 0-1 Kayserispor9.50--9.009.509.0010.007.00--8.50
Mersin I.Y. 0-2 Kayserispor16.00--14.5017.0014.0015.0011.00--13.00
Mersin I.Y. 0-3 Kayserispor30.00--34.0034.0034.0034.0030.00--37.00
Mersin I.Y. 0-4 Kayserispor80.00--126.0081.00101.0067.0085.00--91.00
Mersin I.Y. 0-5 Kayserispor225.00----251.00426.00201.00130.00----
Mersin I.Y. 1-0 Kayserispor7.75--7.758.008.008.006.00--7.50
Mersin I.Y. 1-1 Kayserispor6.25--6.007.006.006.006.00--6.50
Mersin I.Y. 1-2 Kayserispor11.00--10.5011.0010.0011.009.50--10.00
Mersin I.Y. 1-3 Kayserispor24.00--26.0026.0023.0026.0028.00--29.00
Mersin I.Y. 1-4 Kayserispor60.00--81.0067.0071.0051.0085.00--81.00
Mersin I.Y. 1-5 Kayserispor190.00----201.00276.00151.00130.00----
Mersin I.Y. 1-6 Kayserispor500.00----501.00501.00--------
Mersin I.Y. 2-0 Kayserispor11.50--11.0012.0011.0011.008.50--10.00
Mersin I.Y. 2-1 Kayserispor9.25--9.009.008.509.008.00--9.50
Mersin I.Y. 2-2 Kayserispor15.00--13.5015.0012.0013.0012.00--17.00
Mersin I.Y. 2-3 Kayserispor32.00--31.0034.0026.0034.0028.00--33.00
Mersin I.Y. 2-4 Kayserispor80.00--101.0081.0091.0067.0085.00--81.00
Mersin I.Y. 2-5 Kayserispor250.00----251.00326.00201.00130.00----
Mersin I.Y. 3-0 Kayserispor22.00--21.0021.0023.0021.0022.00--29.00
Mersin I.Y. 3-1 Kayserispor19.00--18.0019.0018.0019.0020.00--23.00
Mersin I.Y. 3-2 Kayserispor28.00--26.0029.0023.0029.0024.00--29.00
Mersin I.Y. 3-3 Kayserispor50.00--67.0067.0051.0051.0050.00--71.00
Mersin I.Y. 3-4 Kayserispor160.00--201.00126.00151.00126.0085.00--101.00
Mersin I.Y. 3-5 Kayserispor375.00------501.00--170.00----
Mersin I.Y. 4-0 Kayserispor50.00--51.0051.0067.0041.0050.00--71.00
Mersin I.Y. 4-1 Kayserispor44.00--51.0051.0051.0041.0050.00--55.00
Mersin I.Y. 4-2 Kayserispor70.00--81.0067.0071.0051.0050.00--61.00
Mersin I.Y. 4-3 Kayserispor140.00--201.00126.00126.00101.0085.00--101.00
Mersin I.Y. 4-4 Kayserispor300.00--251.00201.00301.00251.00100.00--121.00
Mersin I.Y. 5-0 Kayserispor140.00----151.00226.00101.00100.00----
Mersin I.Y. 5-1 Kayserispor130.00----151.00176.0081.00100.00----
Mersin I.Y. 5-2 Kayserispor180.00----201.00226.00126.00100.00----
Mersin I.Y. 5-3 Kayserispor325.00------401.00301.00130.00----
Mersin I.Y. 6-0 Kayserispor375.00----301.00501.00--------
Mersin I.Y. 6-1 Kayserispor325.00----301.00501.00301.00------
Mersin I.Y. 6-2 Kayserispor450.00----501.00----------
Mersin I.Y. 0-6 Kayserispor------501.00501.00--------
Mersin I.Y. 2-6 Kayserispor------501.00----------
Mersin I.Y. 7-0 Kayserispor------501.00501.00--------
Mersin I.Y. 7-1 Kayserispor------501.00501.00--------
Mersin I.Y. 0-10 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 0-7 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 0-8 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 0-9 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 1-7 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 1-8 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 10-0 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 4-5 Kayserispor--------501.00--190.00----
Mersin I.Y. 5-4 Kayserispor--------501.00--170.00----
Mersin I.Y. 8-0 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 8-1 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 9-0 Kayserispor--------501.00--------
Mersin I.Y. 5-5 Kayserispor------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Kayserispor/Kayserispor4.70--5.005.505.001.674.00--5.00
Kayserispor/Gelijk15.00--13.5015.0013.004.3313.00--15.00
Kayserispor/Mersin I.Y.30.00--31.0026.0026.007.5025.00--26.00
Gelijk/Kayserispor7.50--7.257.006.5015.005.50--5.50
Gelijk/Gelijk4.90--4.755.004.5012.004.30--4.80
Gelijk/Mersin I.Y.6.00--5.755.505.5013.005.50--5.50
Mersin I.Y./Kayserispor35.00--36.0029.0031.00151.0025.00--26.00
Mersin I.Y./Gelijk15.00--13.5015.0013.0081.0015.00--15.00
Mersin I.Y./Mersin I.Y.3.45--3.703.753.7541.003.90--4.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.041.081.041.061.03----
Under9.75--8.257.009.5010.007.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.28--1.301.301.291.301.301.30--
Under3.30--3.203.403.253.352.903.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.952.041.952.302.001.951.902.001.97
Under1.751.861.781.571.801.851.801.801.93
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.60--3.303.403.203.202.903.20--
Under1.25--1.281.301.301.321.301.27--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over7.75--6.508.006.006.405.005.50--
Under1.05--1.081.061.111.121.101.09--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.--2.39------5.50--12.53--
Kayserispor--1.64------1.15--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.--2.88------3.20--2.55--
Kayserispor--1.45------1.32--1.41--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------3.35--3.39--
Kayserispor----------1.30--1.24--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------3.90--3.78--
Kayserispor----------1.24--1.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------4.25--4.15--
Kayserispor----------1.21--1.16--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------5.75------
Kayserispor----------1.14------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.--1.71------1.75--12.431.66
Kayserispor--2.26------2.13--1.002.35
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.--2.06------3.55--12.482.04
Kayserispor--1.86------1.27--1.001.88
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.--1.51------1.20--9.77--
Kayserispor--2.70------4.40--1.01--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------1.11--8.27--
Kayserispor----------6.60--1.03--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------1.25--1.24--
Kayserispor----------3.80--3.32--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------1.14--1.13--
Kayserispor----------5.75--4.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------1.12--1.11--
Kayserispor----------6.25--4.95--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mersin I.Y.----------1.11--1.09--
Kayserispor----------6.60--5.27--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.