Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Galatasaray - Bursaspor
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray1.481.441.501.001.441.001.471.031.45
Bursaspor6.506.506.5081.006.00151.006.9070.007.00
Draw3.803.803.9066.003.7541.004.2011.004.00
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray 0-0 Bursaspor11.50--9.2512.0011.0013.008.00--11.00
Galatasaray 0-1 Bursaspor16.00--15.5015.0015.0017.0010.00--15.00
Galatasaray 0-2 Bursaspor32.00--36.0034.0036.0034.0030.00--31.00
Galatasaray 0-3 Bursaspor90.00--126.0081.00101.0081.0075.00--81.00
Galatasaray 0-4 Bursaspor275.00--251.00201.00501.00301.00100.00--111.00
Galatasaray 1-0 Bursaspor6.25--6.757.006.507.006.50--6.50
Galatasaray 1-1 Bursaspor7.25--7.258.507.008.007.50--7.50
Galatasaray 1-2 Bursaspor20.00--18.5019.0018.0021.0018.00--20.00
Galatasaray 1-3 Bursaspor50.00--67.0067.0061.0051.0050.00--51.00
Galatasaray 1-4 Bursaspor170.00--251.00151.00276.00151.00100.00--111.00
Galatasaray 1-5 Bursaspor475.00----501.00501.00--130.00----
Galatasaray 2-0 Bursaspor7.25--7.257.007.007.006.00--6.50
Galatasaray 2-1 Bursaspor8.00--8.008.507.508.008.00--8.50
Galatasaray 2-2 Bursaspor16.00--16.0019.0015.0019.0012.00--17.00
Galatasaray 2-3 Bursaspor50.00--67.0067.0056.0051.0050.00--56.00
Galatasaray 2-4 Bursaspor160.00--251.00151.00226.00151.00100.00--111.00
Galatasaray 2-5 Bursaspor450.00----501.00501.00--130.00----
Galatasaray 3-0 Bursaspor12.50--10.5010.0011.0010.009.00--12.00
Galatasaray 3-1 Bursaspor14.00--11.5013.0012.0012.009.50--12.00
Galatasaray 3-2 Bursaspor24.00--23.0029.0023.0029.0024.00--31.00
Galatasaray 3-3 Bursaspor60.00--81.0081.0067.0051.0050.00--73.00
Galatasaray 3-4 Bursaspor225.00--251.00151.00301.00251.00100.00--111.00
Galatasaray 4-0 Bursaspor22.00--18.5019.0021.0019.0020.00--29.00
Galatasaray 4-1 Bursaspor24.00--23.0023.0023.0023.0020.00--26.00
Galatasaray 4-2 Bursaspor45.00--51.0051.0046.0041.0040.00--56.00
Galatasaray 4-3 Bursaspor110.00--151.00126.00126.00101.0085.00--101.00
Galatasaray 4-4 Bursaspor300.00--251.00201.00351.00351.00120.00--121.00
Galatasaray 5-0 Bursaspor46.00----51.0056.0041.0040.00----
Galatasaray 5-1 Bursaspor50.00----67.0061.0041.0040.00----
Galatasaray 5-2 Bursaspor100.00----126.00101.0081.0060.00----
Galatasaray 5-3 Bursaspor250.00------276.00201.00100.00----
Galatasaray 6-0 Bursaspor120.00----126.00151.0081.00------
Galatasaray 6-1 Bursaspor130.00----151.00151.0081.00------
Galatasaray 6-2 Bursaspor250.00----251.00--201.00------
Galatasaray 7-0 Bursaspor275.00----251.00501.00201.00------
Galatasaray 7-1 Bursaspor300.00----301.00476.00251.00------
Galatasaray 0-5 Bursaspor------501.00501.00--130.00----
Galatasaray 2-6 Bursaspor------501.00----------
Galatasaray 8-0 Bursaspor------501.00501.00--------
Galatasaray 0-10 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 0-6 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 0-7 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 0-8 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 0-9 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 1-6 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 1-7 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 1-8 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 10-0 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 3-5 Bursaspor--------501.00--190.00----
Galatasaray 4-5 Bursaspor--------501.00--260.00----
Galatasaray 5-4 Bursaspor--------501.00--120.00----
Galatasaray 8-1 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 9-0 Bursaspor--------501.00--------
Galatasaray 5-5 Bursaspor------------260.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Bursaspor/Bursaspor11.50--11.0011.0011.0081.009.00--10.00
Bursaspor/Gelijk17.00--17.0017.0015.00101.0015.00--15.00
Bursaspor/Galatasaray24.00--26.0026.0021.00101.0022.00--21.00
Gelijk/Bursaspor14.00--12.5013.0012.0041.0012.00--12.00
Gelijk/Gelijk5.75--5.756.005.5019.005.75--5.50
Gelijk/Galatasaray4.30--4.404.204.2012.004.00--4.30
Galatasaray/Bursaspor60.00--67.0046.0061.0021.0030.00--36.00
Galatasaray/Gelijk17.00--16.0017.0015.007.0015.00--17.00
Galatasaray/Galatasaray2.15--2.202.202.301.172.20--2.30
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.02--1.031.081.021.041.02----
Under11.50--9.257.0011.0013.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.25--1.221.291.251.241.251.22--
Under3.70--3.803.503.503.903.203.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.80--1.801.621.801.731.801.801.79
Under1.90--1.952.201.912.081.902.002.12
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.05--2.902.303.002.852.702.80--
Under1.33--1.361.571.331.401.351.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.25--5.253.505.505.504.604.70--
Under1.08--1.121.291.131.151.121.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------6.00--1.03--
Bursaspor----------1.13--9.53--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------6.00--1.491.66
Bursaspor----------1.13--2.362.35
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------4.50--1.651.82
Bursaspor----------1.19--2.042.11
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------3.00--1.922.13
Bursaspor----------1.38--1.741.80
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------2.67--2.18--
Bursaspor----------1.45--1.57--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------2.75--2.54--
Bursaspor----------1.43--1.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------3.55--3.25--
Bursaspor----------1.27--1.24--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------3.90--3.57--
Bursaspor----------1.24--1.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------4.25--3.87--
Bursaspor----------1.21--1.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------5.75------
Bursaspor----------1.14------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------1.26--1.00--
Bursaspor----------3.70--12.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------3.00--1.01--
Bursaspor----------1.40--11.42--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------1.16--1.00--
Bursaspor----------5.25--12.26--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Galatasaray----------1.12--1.00--
Bursaspor----------6.25--12.29--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.