Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Mallorca - Granada
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca1.901.851.9071.001.83101.001.85150.002.01
Granada4.004.334.001.004.201.084.251.013.90
Draw3.353.403.4036.003.408.003.5012.003.45
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca 0-0 Granada9.75--7.759.508.509.007.50--10.00
Mallorca 0-1 Granada12.00--10.5010.0010.0010.0010.00--11.00
Mallorca 0-2 Granada20.00--19.5021.0020.0019.0014.00--25.00
Mallorca 0-3 Granada50.00--67.0051.0056.0041.0040.00--81.00
Mallorca 0-4 Granada150.00--201.00126.00226.00126.00100.00--121.00
Mallorca 0-5 Granada400.00----501.00501.00501.00130.00----
Mallorca 1-0 Granada7.25--6.757.006.506.505.50--6.50
Mallorca 1-1 Granada6.75--6.257.006.006.507.00--6.50
Mallorca 1-2 Granada15.00--12.5013.0013.0013.0013.00--15.00
Mallorca 1-3 Granada34.00--31.0041.0036.0034.0030.00--51.00
Mallorca 1-4 Granada100.00--126.00101.00126.0081.00100.00--121.00
Mallorca 1-5 Granada300.00----301.00501.00351.00130.00----
Mallorca 2-0 Granada9.25--8.759.009.008.507.50--8.00
Mallorca 2-1 Granada9.00--8.758.508.008.506.50--8.50
Mallorca 2-2 Granada16.00--15.0017.0014.0015.0012.00--18.00
Mallorca 2-3 Granada42.00--41.0051.0041.0041.0035.00--55.00
Mallorca 2-4 Granada120.00--201.00126.00151.00101.00100.00--121.00
Mallorca 2-5 Granada350.00----501.00501.00451.00130.00----
Mallorca 3-0 Granada17.00--15.5017.0017.0017.0015.00--18.00
Mallorca 3-1 Granada17.00--15.0017.0015.0017.0013.00--16.00
Mallorca 3-2 Granada28.00--26.0034.0026.0029.0020.00--31.00
Mallorca 3-3 Granada60.00--81.0067.0067.0051.0050.00--81.00
Mallorca 3-4 Granada200.00--251.00151.00226.00201.00100.00--121.00
Mallorca 4-0 Granada36.00--31.0034.0041.0034.0030.00--51.00
Mallorca 4-1 Granada36.00--34.0041.0036.0034.0030.00--48.00
Mallorca 4-2 Granada60.00--67.0067.0067.0051.0040.00--68.00
Mallorca 4-3 Granada150.00--201.00126.00151.00126.0080.00--101.00
Mallorca 4-4 Granada325.00--251.00201.00351.00401.00100.00--121.00
Mallorca 5-0 Granada100.00----126.00126.0081.0075.00----
Mallorca 5-1 Granada100.00----126.00101.0081.0075.00----
Mallorca 5-2 Granada170.00----201.00176.00126.0080.00----
Mallorca 5-3 Granada325.00------426.00351.00100.00----
Mallorca 6-0 Granada275.00----251.00476.00251.00------
Mallorca 6-1 Granada275.00----251.00401.00251.00------
Mallorca 6-2 Granada400.00----501.00--451.00------
Mallorca 0-6 Granada------501.00501.00--------
Mallorca 1-6 Granada------501.00501.00--------
Mallorca 2-6 Granada------501.00----------
Mallorca 7-0 Granada------501.00501.00--------
Mallorca 7-1 Granada------501.00501.00--------
Mallorca 8-0 Granada------501.00501.00--------
Mallorca 0-10 Granada--------501.00--------
Mallorca 0-7 Granada--------501.00--------
Mallorca 0-8 Granada--------501.00--------
Mallorca 0-9 Granada--------501.00--------
Mallorca 1-7 Granada--------501.00--------
Mallorca 1-8 Granada--------501.00--------
Mallorca 10-0 Granada--------501.00--------
Mallorca 3-5 Granada--------501.00--160.00----
Mallorca 4-5 Granada--------501.00--210.00----
Mallorca 5-4 Granada--------501.00--130.00----
Mallorca 8-1 Granada--------501.00--------
Mallorca 9-0 Granada--------501.00--------
Mallorca 5-5 Granada------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Granada/Granada7.00--6.757.507.0013.005.75--7.00
Granada/Gelijk16.00--15.0017.0014.0026.0015.00--15.00
Granada/Mallorca28.00--29.0029.0023.0041.0020.00--24.00
Gelijk/Granada10.50--8.758.508.506.008.00--8.00
Gelijk/Gelijk5.00--5.004.754.503.255.00--5.00
Gelijk/Mallorca5.50--5.004.804.503.104.00--4.50
Mallorca/Granada48.00--41.0036.0041.0041.0025.00--31.00
Mallorca/Gelijk16.00--14.5015.0014.0019.0015.00--15.00
Mallorca/Mallorca3.05--2.903.003.104.752.90--3.30
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.051.571.041.071.03----
Under9.75--7.752.308.509.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.30--1.303.751.331.351.301.32--
Under3.25--3.201.253.003.102.903.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.052.142.003.402.102.101.952.102.16
Under1.721.801.751.301.671.701.751.751.78
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.60--3.5017.003.503.703.203.40--
Under1.25--1.261.011.251.261.251.25--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over8.00--6.5017.006.507.205.005.70--
Under1.05--1.081.011.081.101.101.08--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----11.5017.00----------
Under----1.011.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca--1.96------5.50--14.752.03
Granada--1.92------1.15--1.001.92
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca--2.20------5.50--2.052.40
Granada--1.77------1.15--1.681.66
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca--2.77------3.35--2.58--
Granada--1.50------1.30--1.43--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------3.20--2.98--
Granada----------1.32--1.34--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------3.55--3.37--
Granada----------1.27--1.27--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------4.65--3.99--
Granada----------1.18--1.15--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------7.20--5.54--
Granada----------1.10--1.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------6.90--5.80--
Granada----------1.10--1.06--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------7.20--6.03--
Granada----------1.10--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca--1.37------1.80--14.66--
Granada--3.34------2.10--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca--1.64------3.55--14.711.76
Granada--2.44------1.27--1.002.23
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------1.17--12.02--
Granada----------5.00--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------1.26--11.12--
Granada----------3.70--1.01--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Mallorca----------1.17------
Granada----------5.00------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.