Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Emmen - MVV Maastricht
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen3.603.6036.003.7567.003.8030.003.45--
MVV Maastricht1.901.831.041.731.021.801.052.04--
Draw3.553.4013.003.6021.003.5010.003.30--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen 0-0 MVV Maastricht15.00--15.0012.0015.008.00--17.00--
Emmen 0-1 MVV Maastricht10.50--9.508.509.005.50--8.00--
Emmen 0-2 MVV Maastricht11.50--11.009.5010.007.00--9.00--
Emmen 0-3 MVV Maastricht18.00--15.0015.0017.0014.00--15.00--
Emmen 0-4 MVV Maastricht36.00--29.0031.0034.0030.00--38.00--
Emmen 0-5 MVV Maastricht90.00--81.0081.0067.0070.00------
Emmen 0-6 MVV Maastricht225.00--201.00276.00151.00--------
Emmen 0-7 MVV Maastricht500.00--301.00501.00----------
Emmen 1-0 MVV Maastricht15.00--15.0014.0013.0010.00--13.00--
Emmen 1-1 MVV Maastricht7.25--8.007.007.007.00--7.00--
Emmen 1-2 MVV Maastricht8.50--8.508.008.506.00--8.00--
Emmen 1-3 MVV Maastricht15.00--13.0013.0013.0012.00--13.00--
Emmen 1-4 MVV Maastricht28.00--26.0026.0029.0030.00--32.00--
Emmen 1-5 MVV Maastricht70.00--67.0071.0051.0070.00------
Emmen 1-6 MVV Maastricht190.00--151.00201.00126.00--------
Emmen 1-7 MVV Maastricht450.00--301.00501.00351.00--------
Emmen 2-0 MVV Maastricht22.00--23.0023.0021.0017.00--21.00--
Emmen 2-1 MVV Maastricht12.50--13.0012.0012.0013.00--13.00--
Emmen 2-2 MVV Maastricht12.50--15.0012.0013.0012.00--14.00--
Emmen 2-3 MVV Maastricht20.00--21.0019.0021.0020.00--26.00--
Emmen 2-4 MVV Maastricht40.00--41.0041.0041.0040.00--45.00--
Emmen 2-5 MVV Maastricht100.00--101.00101.0081.0085.00------
Emmen 2-6 MVV Maastricht250.00--251.00--201.00--------
Emmen 3-0 MVV Maastricht40.00--51.0061.0041.0050.00--45.00--
Emmen 3-1 MVV Maastricht25.00--29.0031.0026.0035.00--35.00--
Emmen 3-2 MVV Maastricht26.00--34.0026.0029.0035.00--36.00--
Emmen 3-3 MVV Maastricht36.00--51.0036.0041.0050.00--51.00--
Emmen 3-4 MVV Maastricht80.00--81.0081.0067.0085.00--85.00--
Emmen 3-5 MVV Maastricht190.00----176.00151.00100.00------
Emmen 4-0 MVV Maastricht100.00--101.00201.0081.00100.00--111.00--
Emmen 4-1 MVV Maastricht60.00--81.00101.0051.00100.00--111.00--
Emmen 4-2 MVV Maastricht70.00--81.0091.0067.00100.00--111.00--
Emmen 4-3 MVV Maastricht100.00--101.00126.0081.00100.00--111.00--
Emmen 4-4 MVV Maastricht180.00--151.00201.00151.00100.00--121.00--
Emmen 5-0 MVV Maastricht250.00--301.00501.00301.00130.00------
Emmen 5-1 MVV Maastricht180.00--251.00426.00151.00130.00------
Emmen 5-2 MVV Maastricht190.00--251.00376.00201.00130.00------
Emmen 5-3 MVV Maastricht250.00----476.00301.00170.00------
Emmen 6-1 MVV Maastricht450.00--501.00501.00----------
Emmen 6-2 MVV Maastricht475.00--501.00------------
Emmen 0-8 MVV Maastricht----501.00501.00----------
Emmen 6-0 MVV Maastricht----501.00501.00----------
Emmen 0-10 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 0-9 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 1-8 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 10-0 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 4-5 MVV Maastricht------476.00--130.00------
Emmen 5-4 MVV Maastricht------501.00--210.00------
Emmen 7-0 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 7-1 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 8-0 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 8-1 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 9-0 MVV Maastricht------501.00----------
Emmen 5-5 MVV Maastricht----------210.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
MVV Maastricht/MVV Maastricht3.00--2.882.883.402.80--3.000.00
MVV Maastricht/Gelijk15.00--15.0014.0015.0015.00--15.000.00
MVV Maastricht/Emmen34.00--29.0036.0029.0025.00--31.000.00
Gelijk/MVV Maastricht5.50--4.755.004.334.00--4.500.00
Gelijk/Gelijk6.00--6.005.505.005.00--5.000.00
Gelijk/Emmen9.25--9.009.007.009.00--8.000.00
Emmen/MVV Maastricht24.00--21.0020.0021.0020.00--22.000.00
Emmen/Gelijk15.00--15.0013.0015.0015.00--15.000.00
Emmen/Emmen6.00--7.007.007.006.25--7.000.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----1.101.021.031.03------
Under----6.5012.0015.008.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.16--1.501.201.201.151.18----
Under4.70--2.504.004.404.104.20----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.60--1.251.621.621.601.60----
Under2.20--3.752.202.252.202.20----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.55--2.202.632.602.252.45----
Under1.44--1.621.441.481.501.47----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.80--4.504.504.653.604.00----
Under1.14--1.171.171.181.201.17----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----11.00------------
Under----1.03------------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----15.00------------
Under----1.02------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------5.75--11.15----
MVV Maastricht--------1.14--1.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------4.40--3.74----
MVV Maastricht--------1.20--1.12----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------6.90--4.74----
MVV Maastricht--------1.10--1.05----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------7.20--4.88----
MVV Maastricht--------1.10--1.05----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------7.20--5.01----
MVV Maastricht--------1.10--1.04----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------2.25--11.08----
MVV Maastricht--------1.67--1.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------4.00--11.12----
MVV Maastricht--------1.23--1.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.40--9.181.89--
MVV Maastricht--------2.85--1.021.99--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.23--7.541.87--
MVV Maastricht--------4.00--1.052.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.23--1.621.71--
MVV Maastricht--------4.00--2.002.26--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.35--1.43----
MVV Maastricht--------3.10--2.40----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.38--1.34----
MVV Maastricht--------3.00--2.69----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.32--1.28----
MVV Maastricht--------3.20--2.97----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.23--------
MVV Maastricht--------4.10--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.13--------
MVV Maastricht--------6.00--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.12--------
MVV Maastricht--------6.25--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Emmen--------1.10--------
MVV Maastricht--------6.90--------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.