Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Volendam - Veendam
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam1.401.331.361.85--23.001.35----
Veendam6.756.506.256.00--1.336.90----
Draw4.504.504.602.80--3.404.60----
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam 0-0 Veendam20.00--21.0019.00--19.00------
Volendam 0-1 Veendam22.00--23.0023.00--23.00------
Volendam 0-2 Veendam36.00--41.0041.00--34.00------
Volendam 0-3 Veendam90.00--126.0081.00--81.00------
Volendam 0-4 Veendam250.00--251.00151.00--251.00------
Volendam 1-0 Veendam9.25--10.0011.00--10.00------
Volendam 1-1 Veendam9.25--9.5011.00--9.50------
Volendam 1-2 Veendam20.00--18.0019.00--21.00------
Volendam 1-3 Veendam44.00--51.0051.00--41.00------
Volendam 1-4 Veendam130.00--201.00126.00--126.00------
Volendam 1-5 Veendam350.00----501.00--351.00------
Volendam 2-0 Veendam9.25--8.509.00--8.50------
Volendam 2-1 Veendam8.00--8.008.50--8.50------
Volendam 2-2 Veendam15.00--14.5017.00--15.00------
Volendam 2-3 Veendam38.00--41.0041.00--41.00------
Volendam 2-4 Veendam110.00--101.00101.00--101.00------
Volendam 2-5 Veendam300.00----301.00--351.00------
Volendam 3-0 Veendam12.50--10.5011.00--10.00------
Volendam 3-1 Veendam11.50--10.0011.00--10.00------
Volendam 3-2 Veendam18.00--17.5021.00--21.00------
Volendam 3-3 Veendam40.00--41.0051.00--41.00------
Volendam 3-4 Veendam130.00--151.00126.00--126.00------
Volendam 3-5 Veendam350.00--------351.00------
Volendam 4-0 Veendam20.00--15.5015.00--17.00------
Volendam 4-1 Veendam19.00--15.0015.00--17.00------
Volendam 4-2 Veendam30.00--26.0029.00--29.00------
Volendam 4-3 Veendam60.00--81.0067.00--51.00------
Volendam 4-4 Veendam170.00--251.00151.00--151.00------
Volendam 5-0 Veendam36.00----34.00--29.00------
Volendam 5-1 Veendam34.00----34.00--34.00------
Volendam 5-2 Veendam60.00----67.00--51.00------
Volendam 5-3 Veendam130.00--------101.00------
Volendam 6-0 Veendam80.00----81.00--67.00------
Volendam 6-1 Veendam70.00----81.00--51.00------
Volendam 6-2 Veendam120.00----126.00--101.00------
Volendam 7-0 Veendam180.00----201.00--151.00------
Volendam 7-1 Veendam180.00----201.00--151.00------
Volendam 8-0 Veendam375.00----301.00--351.00------
Volendam 0-5 Veendam------501.00----------
Volendam 1-6 Veendam------501.00----------
Volendam 2-6 Veendam------501.00----------
Volendam 9-0 Veendam------501.00----------
Volendam 5-4 Veendam----------351.00------
Volendam 6-3 Veendam----------251.00------
Volendam 7-2 Veendam----------201.00------
Volendam 8-1 Veendam----------351.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Veendam/Veendam12.00--10.5011.00--13.00------
Veendam/Gelijk18.00--17.5017.00--19.00------
Veendam/Volendam20.00--19.5019.00--17.00------
Gelijk/Veendam16.00--14.5015.00--13.00------
Gelijk/Gelijk8.00--8.008.00--6.50------
Gelijk/Volendam4.70--4.754.50--3.40------
Volendam/Veendam50.00--51.0041.00--41.00------
Volendam/Gelijk17.00--16.5017.00--17.00------
Volendam/Volendam2.05--1.951.95--2.38------
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------1.20--1.02------
Under------4.33--19.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.12--1.112.00--1.13------
Under5.75--5.501.73--6.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.45--1.404.00--1.44------
Under2.55--2.751.22--2.70------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.15--2.059.00--2.10------
Under1.60--1.701.05--1.70------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.70----17.00--3.55------
Under1.22----1.01--1.27------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------15.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------3.00------
Veendam----------1.38------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------4.40------
Veendam----------1.20------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------3.80------
Veendam----------1.25------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------3.00------
Veendam----------1.38------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------2.50------
Veendam----------1.50------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------2.50------
Veendam----------1.50------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------2.75------
Veendam----------1.43------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------3.10------
Veendam----------1.35------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------3.35------
Veendam----------1.30------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------4.15------
Veendam----------1.22------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------5.75------
Veendam----------1.14------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------6.10------
Veendam----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------1.26------
Veendam----------3.70------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------2.50------
Veendam----------1.55------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------1.13------
Veendam----------6.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Volendam----------1.11------
Veendam----------6.60------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.