Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Sturm Graz - Austria Vienna
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz2.402.252.407.002.3010.002.358.002.30
Austria Vienna2.752.802.758.002.7511.002.8510.002.95
Draw3.203.203.101.253.101.143.251.153.25
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz 0-0 Austria Vienna10.50--8.5011.009.5011.007.50--11.00
Sturm Graz 0-1 Austria Vienna10.00--9.009.509.0010.007.00--9.50
Sturm Graz 0-2 Austria Vienna16.00--13.5017.0014.0015.0011.00--15.00
Sturm Graz 0-3 Austria Vienna28.00--29.0034.0031.0034.0030.00--36.00
Sturm Graz 0-4 Austria Vienna70.00--101.0081.0091.0067.0085.00--101.00
Sturm Graz 0-5 Austria Vienna180.00----251.00376.00201.00130.00----
Sturm Graz 0-6 Austria Vienna450.00----501.00501.00--------
Sturm Graz 1-0 Austria Vienna8.75--8.508.508.008.506.00--8.00
Sturm Graz 1-1 Austria Vienna6.25--6.007.006.006.006.00--6.50
Sturm Graz 1-2 Austria Vienna10.50--10.0011.0010.0011.009.50--11.00
Sturm Graz 1-3 Austria Vienna22.00--21.0026.0021.0023.0028.00--29.00
Sturm Graz 1-4 Austria Vienna50.00--67.0067.0067.0051.0085.00--91.00
Sturm Graz 1-5 Austria Vienna140.00----201.00251.00151.00130.00----
Sturm Graz 1-6 Austria Vienna350.00----501.00501.00501.00------
Sturm Graz 2-0 Austria Vienna14.00--12.0012.0012.0011.008.50--10.00
Sturm Graz 2-1 Austria Vienna10.00--9.259.009.009.008.00--9.50
Sturm Graz 2-2 Austria Vienna12.50--13.0015.0012.0013.0012.00--14.00
Sturm Graz 2-3 Austria Vienna28.00--29.0034.0026.0034.0028.00--35.00
Sturm Graz 2-4 Austria Vienna70.00--101.0081.0081.0067.0085.00--91.00
Sturm Graz 2-5 Austria Vienna190.00----251.00276.00201.00130.00----
Sturm Graz 2-6 Austria Vienna450.00----501.00----------
Sturm Graz 3-0 Austria Vienna25.00--26.0023.0023.0021.0022.00--23.00
Sturm Graz 3-1 Austria Vienna19.00--19.0019.0019.0019.0020.00--21.00
Sturm Graz 3-2 Austria Vienna25.00--26.0029.0023.0026.0024.00--26.00
Sturm Graz 3-3 Austria Vienna44.00--51.0067.0051.0041.0050.00--61.00
Sturm Graz 3-4 Austria Vienna120.00--251.00126.00126.00101.0085.00--111.00
Sturm Graz 3-5 Austria Vienna300.00------476.00401.00170.00----
Sturm Graz 4-0 Austria Vienna60.00--67.0051.0071.0041.0050.00--55.00
Sturm Graz 4-1 Austria Vienna44.00--51.0041.0051.0041.0050.00--45.00
Sturm Graz 4-2 Austria Vienna60.00--81.0067.0071.0051.0050.00--55.00
Sturm Graz 4-3 Austria Vienna120.00--151.00101.00126.00101.0085.00--91.00
Sturm Graz 4-4 Austria Vienna225.00--251.00201.00276.00251.00100.00--121.00
Sturm Graz 5-0 Austria Vienna160.00----151.00226.00101.00100.00----
Sturm Graz 5-1 Austria Vienna130.00----126.00176.0081.00100.00----
Sturm Graz 5-2 Austria Vienna170.00----201.00226.00126.00100.00----
Sturm Graz 5-3 Austria Vienna275.00------376.00301.00130.00----
Sturm Graz 6-0 Austria Vienna400.00----301.00501.00401.00------
Sturm Graz 6-1 Austria Vienna325.00----301.00501.00301.00------
Sturm Graz 6-2 Austria Vienna400.00----501.00--501.00------
Sturm Graz 1-7 Austria Vienna------501.00501.00--------
Sturm Graz 7-0 Austria Vienna------501.00501.00--------
Sturm Graz 7-1 Austria Vienna------501.00501.00--------
Sturm Graz 0-10 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 0-7 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 0-8 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 0-9 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 1-8 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 10-0 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 4-5 Austria Vienna--------501.00--190.00----
Sturm Graz 5-4 Austria Vienna--------501.00--170.00----
Sturm Graz 8-0 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 8-1 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 9-0 Austria Vienna--------501.00--------
Sturm Graz 5-5 Austria Vienna------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Austria Vienna/Austria Vienna4.50--4.504.804.509.004.00--5.00
Austria Vienna/Gelijk15.00--13.5013.0013.0021.0013.00--15.00
Austria Vienna/Sturm Graz30.00--31.0026.0026.0034.0025.00--23.00
Gelijk/Austria Vienna7.00--6.757.006.504.335.50--6.00
Gelijk/Gelijk4.80--5.005.004.503.254.30--5.00
Gelijk/Sturm Graz6.25--6.255.506.003.405.50--5.00
Sturm Graz/Austria Vienna32.00--34.0029.0026.0041.0025.00--26.00
Sturm Graz/Gelijk14.00--13.0015.0013.0021.0015.00--15.00
Sturm Graz/Sturm Graz3.80--3.904.004.006.503.90--4.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.041.051.041.051.03----
Under10.50--8.509.009.5011.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.25--1.281.061.291.301.301.22--
Under3.50--3.308.003.253.352.903.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.851.941.903.751.912.001.901.802.03
Under1.851.961.801.251.801.801.802.001.87
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.15--3.204.503.203.202.902.80--
Under1.30--1.301.171.301.321.301.37--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.50--6.257.506.006.605.004.70--
Under1.07--1.091.071.111.111.101.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----10.0017.00----------
Under----1.021.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz--2.41------6.10--6.57--
Austria Vienna--1.63------1.13--1.06--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------3.35--2.64--
Austria Vienna----------1.30--1.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------3.55--3.46--
Austria Vienna----------1.27--1.23--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------4.00--3.82--
Austria Vienna----------1.23--1.19--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------4.50--4.16--
Austria Vienna----------1.19--1.16--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------6.00------
Austria Vienna----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz--1.75------1.80--1.631.72
Austria Vienna--2.20------2.05--2.012.25
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz--2.09------4.00--4.662.12
Austria Vienna--1.83------1.23--1.141.81
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz--1.54------1.19--1.10--
Austria Vienna--2.62------4.50--5.46--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz--1.41------1.10--1.04--
Austria Vienna--3.04------7.20--7.40--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------1.26--1.24--
Austria Vienna----------3.70--3.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------1.15--1.13--
Austria Vienna----------5.50--4.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------1.13--1.11--
Austria Vienna----------6.00--4.67--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sturm Graz----------1.12--1.09--
Austria Vienna----------6.40--4.96--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.