Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Brisbane Roar - Melbourne Victory
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar1.581.571.621.011.671.021.701.701.55
Melbourne Victory5.505.004.7567.005.5034.004.654.805.85
Draw3.753.603.9026.003.6021.003.453.504.20
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar 0-0 Melbourne Victory12.50--14.0015.0012.0015.007.50--11.00
Brisbane Roar 0-1 Melbourne Victory16.00--14.0015.0015.0017.0010.00--13.00
Brisbane Roar 0-2 Melbourne Victory26.00--26.0029.0031.0029.0020.00--23.00
Brisbane Roar 0-3 Melbourne Victory70.00--81.0067.0091.0051.0050.00--65.00
Brisbane Roar 0-4 Melbourne Victory190.00--251.00126.00326.00151.00100.00--111.00
Brisbane Roar 0-5 Melbourne Victory450.00----501.00501.00451.00140.00----
Brisbane Roar 1-0 Melbourne Victory7.75--8.508.507.508.505.50--6.50
Brisbane Roar 1-1 Melbourne Victory7.00--7.258.507.507.507.50--7.00
Brisbane Roar 1-2 Melbourne Victory18.00--14.5015.0015.0015.0015.00--15.00
Brisbane Roar 1-3 Melbourne Victory35.00--41.0041.0041.0041.0040.00--41.00
Brisbane Roar 1-4 Melbourne Victory110.00--151.00101.00151.0081.00100.00--111.00
Brisbane Roar 1-5 Melbourne Victory300.00----301.00501.00351.00140.00----
Brisbane Roar 2-0 Melbourne Victory8.50--8.259.008.008.507.00--8.00
Brisbane Roar 2-1 Melbourne Victory7.50--7.758.007.508.006.00--8.50
Brisbane Roar 2-2 Melbourne Victory14.00--13.0015.0013.0015.0012.00--18.00
Brisbane Roar 2-3 Melbourne Victory36.00--36.0041.0036.0041.0035.00--43.00
Brisbane Roar 2-4 Melbourne Victory100.00--151.00101.00151.0081.00100.00--111.00
Brisbane Roar 2-5 Melbourne Victory300.00----301.00501.00351.00140.00----
Brisbane Roar 3-0 Melbourne Victory14.00--12.5013.0013.0012.0014.00--15.00
Brisbane Roar 3-1 Melbourne Victory12.50--11.5012.0012.0012.0011.00--15.00
Brisbane Roar 3-2 Melbourne Victory19.00--21.0023.0019.0021.0020.00--29.00
Brisbane Roar 3-3 Melbourne Victory40.00--51.0051.0046.0041.0050.00--81.00
Brisbane Roar 3-4 Melbourne Victory140.00--251.00126.00151.00126.00100.00--111.00
Brisbane Roar 3-5 Melbourne Victory350.00------501.00501.00170.00----
Brisbane Roar 4-0 Melbourne Victory24.00--23.0023.0023.0023.0028.00--36.00
Brisbane Roar 4-1 Melbourne Victory22.00--21.0021.0023.0021.0028.00--32.00
Brisbane Roar 4-2 Melbourne Victory36.00--41.0041.0036.0041.0040.00--51.00
Brisbane Roar 4-3 Melbourne Victory80.00--151.0081.0091.0067.0085.00--101.00
Brisbane Roar 4-4 Melbourne Victory190.00--251.00151.00251.00201.00100.00--121.00
Brisbane Roar 5-0 Melbourne Victory50.00----67.0061.0041.0060.00----
Brisbane Roar 5-1 Melbourne Victory50.00----67.0056.0041.0060.00----
Brisbane Roar 5-2 Melbourne Victory80.00----101.0091.0067.0085.00----
Brisbane Roar 5-3 Melbourne Victory180.00------201.00151.00100.00----
Brisbane Roar 6-0 Melbourne Victory130.00----151.00176.0081.00------
Brisbane Roar 6-1 Melbourne Victory130.00----151.00151.0081.00------
Brisbane Roar 6-2 Melbourne Victory200.00----201.00--151.00------
Brisbane Roar 7-0 Melbourne Victory300.00----301.00501.00251.00------
Brisbane Roar 7-1 Melbourne Victory300.00----301.00426.00251.00------
Brisbane Roar 0-6 Melbourne Victory------501.00501.00--------
Brisbane Roar 1-6 Melbourne Victory------501.00501.00--------
Brisbane Roar 2-6 Melbourne Victory------501.00----------
Brisbane Roar 8-0 Melbourne Victory------501.00501.00--------
Brisbane Roar 0-10 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 0-7 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 0-8 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 0-9 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 1-7 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 1-8 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 10-0 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 4-5 Melbourne Victory--------501.00--210.00----
Brisbane Roar 5-4 Melbourne Victory--------501.00501.00140.00----
Brisbane Roar 8-1 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 9-0 Melbourne Victory--------501.00--------
Brisbane Roar 6-3 Melbourne Victory----------401.00------
Brisbane Roar 7-2 Melbourne Victory----------451.00------
Brisbane Roar 5-5 Melbourne Victory------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Melbourne Victory/Melbourne Victory9.25--8.008.509.50101.00----8.00
Melbourne Victory/Gelijk16.00--15.0015.0015.00101.00----15.00
Melbourne Victory/Brisbane Roar22.00--23.0021.0020.00101.00----24.00
Gelijk/Melbourne Victory12.50--11.0010.0011.0081.00----9.00
Gelijk/Gelijk5.75--6.256.505.5051.00----5.00
Gelijk/Brisbane Roar4.40--4.754.204.5041.00----4.30
Brisbane Roar/Melbourne Victory46.00--51.0036.0046.0026.00----32.00
Brisbane Roar/Gelijk15.00--15.0015.0015.0015.00----15.00
Brisbane Roar/Brisbane Roar2.30--2.402.602.401.03----2.80
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01----1.021.021.031.02----
Under12.50----10.0012.0015.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.18--1.191.301.201.201.251.25--
Under4.30--4.203.404.004.403.203.40--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.66--1.671.361.671.651.751.851.70
Under2.15--2.103.002.102.201.951.852.25
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.60--2.602.002.752.502.703.00--
Under1.42--1.441.751.401.501.351.32--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.00----2.754.504.504.605.20--
Under1.12----1.401.171.191.121.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------13.00----------
Under------1.02----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------21.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar--------1.574.25--1.011.59
Melbourne Victory--------2.251.21--11.562.49
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar--------1.726.60--1.821.71
Melbourne Victory--------2.001.11--1.732.26
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar--------2.103.70--2.141.94
Melbourne Victory--------1.661.26--1.511.98
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------2.15--2.422.23
Melbourne Victory----------1.68--1.391.73
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------2.42--2.69--
Melbourne Victory----------1.52--1.32--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------2.85--2.72--
Melbourne Victory----------1.40--1.25--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------3.70--3.37--
Melbourne Victory----------1.26--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------4.10--3.58--
Melbourne Victory----------1.23--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------4.40--3.77--
Melbourne Victory----------1.20--1.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------6.00------
Melbourne Victory----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------1.30--1.00--
Melbourne Victory----------3.50--11.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------3.00--1.00--
Melbourne Victory----------1.40--12.39--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------1.15--1.00--
Melbourne Victory----------5.50--11.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------1.15--1.00--
Melbourne Victory----------5.50--11.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar----------1.10--1.08--
Melbourne Victory----------7.20--4.54--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar--------------1.03--
Melbourne Victory--------------5.73--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar--------------1.02--
Melbourne Victory--------------5.82--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Brisbane Roar--------------1.02--
Melbourne Victory--------------5.91--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.