Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Wellington Phoenix - Sydney FC
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix2.352.252.352.152.301.002.351.012.31
Sydney FC2.902.802.854.003.00151.002.80100.003.10
Draw3.303.203.302.883.4041.003.2520.003.35
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix 0-0 Sydney FC10.50--11.5011.0010.0011.008.00--12.00
Wellington Phoenix 0-1 Sydney FC10.00--10.0010.009.5010.007.00--9.00
Wellington Phoenix 0-2 Sydney FC16.00--15.0015.0015.0015.0011.00--13.00
Wellington Phoenix 0-3 Sydney FC28.00--29.0034.0031.0029.0030.00--36.00
Wellington Phoenix 0-4 Sydney FC70.00--101.0081.0091.0067.0085.00--101.00
Wellington Phoenix 0-5 Sydney FC200.00----251.00376.00201.00130.00----
Wellington Phoenix 0-6 Sydney FC500.00----501.00501.00--------
Wellington Phoenix 1-0 Sydney FC8.25--8.758.508.508.506.00--8.50
Wellington Phoenix 1-1 Sydney FC6.25--6.007.006.506.506.00--6.50
Wellington Phoenix 1-2 Sydney FC10.50--10.0010.0010.0011.009.50--11.00
Wellington Phoenix 1-3 Sydney FC22.00--21.0023.0021.0023.0028.00--26.00
Wellington Phoenix 1-4 Sydney FC50.00--51.0067.0061.0051.0085.00--81.00
Wellington Phoenix 1-5 Sydney FC160.00----201.00226.00126.00130.00----
Wellington Phoenix 1-6 Sydney FC400.00----501.00501.00501.00------
Wellington Phoenix 2-0 Sydney FC12.50--11.5012.0012.0012.008.50--12.00
Wellington Phoenix 2-1 Sydney FC9.25--9.009.008.509.008.00--9.00
Wellington Phoenix 2-2 Sydney FC12.50--12.0015.0012.0013.0012.00--13.00
Wellington Phoenix 2-3 Sydney FC28.00--26.0029.0026.0029.0028.00--29.00
Wellington Phoenix 2-4 Sydney FC70.00--126.0067.0081.0067.0085.00--91.00
Wellington Phoenix 2-5 Sydney FC200.00----251.00276.00151.00130.00----
Wellington Phoenix 2-6 Sydney FC500.00----501.00----------
Wellington Phoenix 3-0 Sydney FC22.00--23.0023.0023.0023.0022.00--26.00
Wellington Phoenix 3-1 Sydney FC18.00--17.0019.0018.0019.0020.00--21.00
Wellington Phoenix 3-2 Sydney FC24.00--23.0029.0023.0026.0024.00--26.00
Wellington Phoenix 3-3 Sydney FC45.00--51.0051.0046.0041.0050.00--51.00
Wellington Phoenix 3-4 Sydney FC130.00--201.00126.00126.00101.0085.00--111.00
Wellington Phoenix 3-5 Sydney FC300.00------426.00351.00170.00----
Wellington Phoenix 4-0 Sydney FC50.00--41.0051.0067.0051.0050.00--68.00
Wellington Phoenix 4-1 Sydney FC40.00--41.0041.0046.0041.0050.00--48.00
Wellington Phoenix 4-2 Sydney FC60.00--81.0067.0061.0051.0050.00--53.00
Wellington Phoenix 4-3 Sydney FC110.00--201.00101.00101.00101.0085.00--91.00
Wellington Phoenix 4-4 Sydney FC250.00--251.00151.00226.00251.00100.00--121.00
Wellington Phoenix 5-0 Sydney FC140.00----151.00226.00101.00100.00----
Wellington Phoenix 5-1 Sydney FC120.00----126.00151.0081.00100.00----
Wellington Phoenix 5-2 Sydney FC160.00----201.00176.00126.00100.00----
Wellington Phoenix 5-3 Sydney FC275.00------326.00301.00130.00----
Wellington Phoenix 6-0 Sydney FC350.00----301.00501.00401.00------
Wellington Phoenix 6-1 Sydney FC300.00----301.00501.00301.00------
Wellington Phoenix 6-2 Sydney FC400.00----501.00--501.00------
Wellington Phoenix 1-7 Sydney FC------501.00501.00--------
Wellington Phoenix 7-0 Sydney FC------501.00501.00--------
Wellington Phoenix 7-1 Sydney FC------501.00501.00--------
Wellington Phoenix 0-10 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 0-7 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 0-8 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 0-9 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 1-8 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 10-0 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 4-5 Sydney FC--------501.00--190.00----
Wellington Phoenix 5-4 Sydney FC--------501.00--170.00----
Wellington Phoenix 8-0 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 8-1 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 9-0 Sydney FC--------501.00--------
Wellington Phoenix 5-5 Sydney FC------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sydney FC/Sydney FC4.50--4.755.004.505.50----5.00
Sydney FC/Gelijk15.00--13.5015.0013.0015.00----15.00
Sydney FC/Wellington Phoenix28.00--29.0026.0023.0026.00----21.00
Gelijk/Sydney FC7.25--7.006.506.506.00----6.00
Gelijk/Gelijk4.90--5.005.505.004.75----5.00
Gelijk/Wellington Phoenix6.00--6.006.005.504.50----5.00
Wellington Phoenix/Sydney FC32.00--34.0029.0026.0034.00----24.00
Wellington Phoenix/Gelijk14.00--13.5015.0013.0015.00----15.00
Wellington Phoenix/Wellington Phoenix3.50--3.753.753.754.00----4.10
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03----1.121.031.051.03----
Under10.50----5.5010.0011.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.25--1.251.701.251.271.251.27--
Under3.60--3.602.053.503.553.203.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.901.911.833.251.802.001.801.902.05
Under1.901.991.911.331.911.801.901.801.85
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.20--3.006.503.003.352.703.10--
Under1.30--1.341.101.331.301.351.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.75----15.005.506.604.605.20--
Under1.07----1.021.131.111.121.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------13.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix--2.38------3.10--1.012.38
Sydney FC--1.64------1.35--16.691.64
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix--2.86------3.20--2.67--
Sydney FC--1.46------1.32--1.31--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------3.55--3.52--
Sydney FC----------1.27--1.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------4.00--3.83--
Sydney FC----------1.23--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------4.40--4.12--
Sydney FC----------1.20--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------6.00------
Sydney FC----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix--1.73------1.65--1.031.69
Sydney FC--2.24------2.30--7.832.29
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix--2.06------2.38--1.002.06
Sydney FC--1.86------1.55--18.571.86
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix--1.52------1.35--1.02--
Sydney FC--2.66------3.10--8.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------1.23--1.02--
Sydney FC----------4.00--8.29--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------1.26--1.26--
Sydney FC----------3.70--2.83--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------1.15--1.15--
Sydney FC----------5.50--3.67--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------1.13--1.12--
Sydney FC----------6.10--3.94--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wellington Phoenix----------1.11--1.10--
Sydney FC----------6.60--4.18--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.