Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
West Bromwich - QPR
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich1.801.831.751.181.831.001.801.151.92
QPR4.304.204.3329.004.00151.004.5030.004.00
Draw3.653.603.755.503.7541.003.655.503.65
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich 0-0 QPR12.50--9.2512.0010.0013.0011.00--13.00
West Bromwich 0-1 QPR14.00--13.0012.0013.0013.0010.00--13.00
West Bromwich 0-2 QPR22.00--23.0023.0023.0023.0017.00--26.00
West Bromwich 0-3 QPR50.00--67.0051.0067.0051.0050.00--58.00
West Bromwich 0-4 QPR140.00--251.00126.00226.00126.00100.00--121.00
West Bromwich 0-5 QPR350.00----501.00501.00501.00130.00----
West Bromwich 1-0 QPR8.75--7.758.007.008.005.50--7.50
West Bromwich 1-1 QPR7.25--7.007.506.507.007.00--7.00
West Bromwich 1-2 QPR15.00--13.0013.0013.0015.0013.00--16.00
West Bromwich 1-3 QPR30.00--36.0034.0036.0034.0035.00--36.00
West Bromwich 1-4 QPR90.00--151.0081.00126.0081.00100.00--121.00
West Bromwich 1-5 QPR250.00----301.00501.00251.00130.00----
West Bromwich 2-0 QPR9.75--9.009.509.008.507.00--9.00
West Bromwich 2-1 QPR8.25--8.008.507.508.506.00--8.50
West Bromwich 2-2 QPR14.00--13.5015.0013.0013.0012.00--16.00
West Bromwich 2-3 QPR34.00--41.0041.0036.0041.0035.00--38.00
West Bromwich 2-4 QPR90.00--151.00101.00126.0081.00100.00--121.00
West Bromwich 2-5 QPR275.00----301.00501.00301.00130.00----
West Bromwich 3-0 QPR16.00--13.0015.0015.0015.0014.00--15.00
West Bromwich 3-1 QPR15.00--13.0015.0013.0013.0012.00--13.00
West Bromwich 3-2 QPR22.00--23.0026.0021.0023.0020.00--23.00
West Bromwich 3-3 QPR44.00--51.0067.0051.0041.0050.00--68.00
West Bromwich 3-4 QPR140.00--251.00126.00176.00126.00100.00--121.00
West Bromwich 3-5 QPR350.00------501.00501.00170.00----
West Bromwich 4-0 QPR32.00--26.0029.0034.0029.0030.00--41.00
West Bromwich 4-1 QPR28.00--26.0029.0031.0029.0030.00--36.00
West Bromwich 4-2 QPR44.00--51.0051.0046.0041.0040.00--56.00
West Bromwich 4-3 QPR90.00--201.00101.00101.0081.0085.00--111.00
West Bromwich 4-4 QPR225.00--251.00151.00301.00201.00100.00--121.00
West Bromwich 5-0 QPR70.00----81.0091.0051.0070.00----
West Bromwich 5-1 QPR70.00----81.0081.0051.0070.00----
West Bromwich 5-2 QPR110.00----126.00126.0081.0085.00----
West Bromwich 5-3 QPR225.00------276.00201.00100.00----
West Bromwich 6-0 QPR200.00----201.00301.00151.00------
West Bromwich 6-1 QPR180.00----201.00251.00151.00------
West Bromwich 6-2 QPR275.00----251.00--251.00------
West Bromwich 0-6 QPR------501.00501.00--------
West Bromwich 1-6 QPR------501.00501.00--------
West Bromwich 2-6 QPR------501.00----------
West Bromwich 7-0 QPR------501.00501.00501.00------
West Bromwich 7-1 QPR------501.00501.00501.00------
West Bromwich 8-0 QPR------501.00501.00--------
West Bromwich 0-10 QPR--------501.00--------
West Bromwich 0-7 QPR--------501.00--------
West Bromwich 0-8 QPR--------501.00--------
West Bromwich 0-9 QPR--------501.00--------
West Bromwich 1-7 QPR--------501.00--------
West Bromwich 1-8 QPR--------501.00--------
West Bromwich 10-0 QPR--------501.00--------
West Bromwich 4-5 QPR--------501.00--210.00----
West Bromwich 5-4 QPR--------501.00--130.00----
West Bromwich 8-1 QPR--------501.00--------
West Bromwich 9-0 QPR--------501.00--------
West Bromwich 6-3 QPR----------501.00------
West Bromwich 5-5 QPR------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
QPR/QPR7.25--7.007.507.50101.006.25--8.00
QPR/Gelijk16.00--15.5015.0014.00151.0015.00--15.00
QPR/West Bromwich24.00--23.0023.0021.00201.0020.00--25.00
Gelijk/QPR10.50--9.508.509.0029.009.00--9.50
Gelijk/Gelijk5.75--6.005.505.0021.005.00--5.00
Gelijk/West Bromwich5.00--4.754.754.5017.004.00--4.40
West Bromwich/QPR42.00--51.0029.0041.0012.0025.00--35.00
West Bromwich/Gelijk16.00--14.5015.0014.004.7515.00--15.00
West Bromwich/West Bromwich2.70--2.652.802.801.302.80--2.90
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.031.021.031.051.03----
Under11.50--9.2512.0010.0011.0011.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.20--1.221.221.251.241.251.22--
Under4.10--3.804.003.503.903.203.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.721.801.751.111.731.801.751.801.84
Under2.052.062.006.002.002.001.952.002.08
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.80--2.902.003.002.852.702.80--
Under1.35--1.361.731.331.401.351.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.50--5.254.335.506.004.604.70--
Under1.10--1.121.201.131.131.121.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----9.255.50----------
Under----1.031.12----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------15.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich--1.84----1.726.60--1.151.91
QPR--2.04----2.001.11--4.672.04
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich--2.17----2.103.70--1.992.19
QPR--1.80----1.661.26--1.731.79
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich--2.67------2.38--2.42--
QPR--1.54------1.55--1.50--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------2.60--2.78--
QPR----------1.48--1.39--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------3.00--3.13--
QPR----------1.38--1.31--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------3.70------
QPR----------1.26------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------5.50------
QPR----------1.15------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------6.00------
QPR----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------6.25------
QPR----------1.12------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich--1.39------1.67--1.01--
QPR--3.22------2.30--10.70--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich--1.64----1.534.40--1.071.65
QPR--2.42----2.371.20--6.522.42
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------1.16--1.01--
QPR----------5.25--10.84--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------1.19--1.01--
QPR----------4.50--10.96--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------1.14--1.16--
QPR----------5.75--4.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich----------1.10--1.08--
QPR----------7.20--5.68--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich--------------1.07--
QPR--------------5.95--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
West Bromwich--------------1.07--
QPR--------------6.20--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.