Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Swansea - Reading
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea1.821.911.8012.001.917.501.859.001.82
Reading4.404.004.101.404.0019.004.2518.004.60
Draw3.453.403.703.703.501.133.601.073.65
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea 0-0 Reading11.50--9.2512.0010.0011.0010.00--12.00
Swansea 0-1 Reading14.00--12.5012.0012.0013.0010.00--12.00
Swansea 0-2 Reading24.00--23.0023.0021.0023.0014.00--23.00
Swansea 0-3 Reading50.00--51.0051.0056.0041.0040.00--65.00
Swansea 0-4 Reading150.00--201.00126.00201.00101.00100.00--121.00
Swansea 0-5 Reading375.00----301.00501.00451.00130.00----
Swansea 1-0 Reading8.25--7.758.007.508.005.50--7.00
Swansea 1-1 Reading7.00--6.757.506.506.507.00--6.50
Swansea 1-2 Reading16.00--13.0013.0012.0013.0013.00--14.00
Swansea 1-3 Reading32.00--34.0034.0031.0029.0030.00--41.00
Swansea 1-4 Reading90.00--126.0081.00101.0081.00100.00--121.00
Swansea 1-5 Reading275.00----251.00501.00251.00130.00----
Swansea 2-0 Reading9.50--8.759.509.009.507.50--9.50
Swansea 2-1 Reading8.25--8.258.508.008.506.50--8.50
Swansea 2-2 Reading14.00--13.5015.0013.0013.0012.00--15.00
Swansea 2-3 Reading36.00--36.0041.0034.0034.0035.00--43.00
Swansea 2-4 Reading100.00--151.00101.00101.0081.00100.00--121.00
Swansea 2-5 Reading275.00----301.00501.00301.00130.00----
Swansea 3-0 Reading16.00--14.5015.0015.0015.0015.00--19.00
Swansea 3-1 Reading15.00--13.5015.0014.0015.0013.00--15.00
Swansea 3-2 Reading22.00--23.0026.0021.0023.0020.00--26.00
Swansea 3-3 Reading46.00--67.0067.0051.0041.0050.00--68.00
Swansea 3-4 Reading150.00--251.00126.00176.00126.00100.00--121.00
Swansea 3-5 Reading375.00------501.00501.00160.00----
Swansea 4-0 Reading32.00--29.0029.0036.0029.0030.00--51.00
Swansea 4-1 Reading30.00--26.0029.0031.0029.0030.00--43.00
Swansea 4-2 Reading46.00--51.0051.0051.0041.0040.00--55.00
Swansea 4-3 Reading100.00--151.00101.00101.0081.0080.00--91.00
Swansea 4-4 Reading250.00--251.00151.00276.00201.00100.00--121.00
Swansea 5-0 Reading80.00----81.00101.0051.0075.00----
Swansea 5-1 Reading70.00----81.0091.0051.0075.00----
Swansea 5-2 Reading120.00----126.00126.0081.0080.00----
Swansea 5-3 Reading225.00------276.00201.00100.00----
Swansea 6-0 Reading200.00----201.00326.00151.00------
Swansea 6-1 Reading190.00----201.00276.00151.00------
Swansea 6-2 Reading275.00----251.00--251.00------
Swansea 0-6 Reading------501.00501.00--------
Swansea 1-6 Reading------501.00501.00--------
Swansea 2-6 Reading------501.00----------
Swansea 7-0 Reading------501.00501.00--------
Swansea 7-1 Reading------501.00501.00501.00------
Swansea 8-0 Reading------501.00501.00--------
Swansea 0-10 Reading--------501.00--------
Swansea 0-7 Reading--------501.00--------
Swansea 0-8 Reading--------501.00--------
Swansea 0-9 Reading--------501.00--------
Swansea 1-7 Reading--------501.00--------
Swansea 1-8 Reading--------501.00--------
Swansea 10-0 Reading--------501.00--------
Swansea 4-5 Reading--------501.00--210.00----
Swansea 5-4 Reading--------501.00--130.00----
Swansea 8-1 Reading--------501.00--------
Swansea 9-0 Reading--------501.00--------
Swansea 5-5 Reading------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Reading/Reading7.50--6.757.507.002.005.75--7.50
Reading/Gelijk16.00--15.0015.0014.003.5015.00--15.00
Reading/Swansea24.00--26.0023.0021.004.5020.00--25.00
Gelijk/Reading10.50--9.258.508.5023.008.00--9.00
Gelijk/Gelijk5.25--5.755.505.0015.005.00--5.00
Gelijk/Swansea5.00--5.004.605.0011.004.00--4.50
Swansea/Reading44.00--41.0034.0036.00351.0025.00--32.00
Swansea/Gelijk16.00--14.5015.0014.00126.0015.00--15.00
Swansea/Swansea2.75--2.702.883.0051.002.90--3.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.031.111.031.051.03----
Under11.50--9.256.0010.0011.0010.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.22--1.221.151.251.261.251.22--
Under3.80--3.804.753.503.703.203.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.801.841.781.621.801.801.801.801.84
Under1.952.021.952.201.912.001.902.002.08
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.95--2.901.913.003.002.702.80--
Under1.33--1.361.911.331.381.351.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.00--5.255.005.506.004.604.70--
Under1.09--1.121.141.131.131.121.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----9.2512.00----------
Under----1.031.02----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--1.84----1.804.50--7.351.82
Reading--2.04----1.901.19--1.042.14
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--2.27----2.103.55--1.912.07
Reading--1.73----1.661.27--1.771.88
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--2.84------3.80--2.28--
Reading--1.48------1.25--1.54--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------3.00--2.62--
Reading----------1.38--1.42--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------3.10--2.94--
Reading----------1.35--1.34--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------3.90------
Reading----------1.24------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------5.75------
Reading----------1.14------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------6.25------
Reading----------1.12------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------6.60------
Reading----------1.11------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--1.43------1.30--1.39--
Reading--3.06------3.35--2.63--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--1.70----1.572.22--5.381.58
Reading--2.32----2.251.73--1.092.58
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--2.08------1.23--1.03--
Reading--1.80------4.10--7.71--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------1.25--1.01--
Reading----------3.80--8.99--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea----------1.15--1.12--
Reading----------5.50--4.49--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--------------1.05--
Reading--------------6.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--------------1.05--
Reading--------------6.32--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Swansea--------------1.04--
Reading--------------6.52--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.