Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Chelsea - Norwich City
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea1.211.221.001.221.001.221.251.21--
Norwich City14.0013.0071.0013.00301.0013.0013.0014.00--
Draw6.506.0036.006.0051.006.505.506.80--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea 0-0 Norwich City22.00--17.0020.0019.0017.00--27.00--
Chelsea 0-1 Norwich City30.00--29.0036.0034.0015.00--36.00--
Chelsea 0-2 Norwich City70.00--67.00101.0051.0050.00--101.00--
Chelsea 0-3 Norwich City225.00--126.00426.00151.00100.00--121.00--
Chelsea 1-0 Norwich City8.00--9.008.008.507.00--9.00--
Chelsea 1-1 Norwich City11.50--12.0011.0012.009.00--15.00--
Chelsea 1-2 Norwich City30.00--29.0036.0034.0035.00--46.00--
Chelsea 1-3 Norwich City100.00--81.00126.0081.00100.00--111.00--
Chelsea 1-4 Norwich City300.00--201.00501.00351.00160.00--151.00--
Chelsea 2-0 Norwich City6.25--7.006.507.006.00--6.00--
Chelsea 2-1 Norwich City8.75--9.008.508.509.00--9.00--
Chelsea 2-2 Norwich City20.00--23.0020.0023.0022.00--32.00--
Chelsea 2-3 Norwich City70.00--67.0091.0067.00100.00--111.00--
Chelsea 2-4 Norwich City250.00--151.00501.00301.00160.00--151.00--
Chelsea 3-0 Norwich City7.75--7.508.007.507.00--7.50--
Chelsea 3-1 Norwich City11.00--11.0010.0011.0010.00--10.00--
Chelsea 3-2 Norwich City22.00--26.0023.0023.0030.00--31.00--
Chelsea 3-3 Norwich City70.00--81.0081.0067.00100.00--101.00--
Chelsea 3-4 Norwich City250.00--151.00476.00351.00160.00--151.00--
Chelsea 4-0 Norwich City12.00--11.0011.0011.008.00--11.00--
Chelsea 4-1 Norwich City17.00--15.0015.0015.0010.00--13.00--
Chelsea 4-2 Norwich City35.00--41.0034.0041.0035.00--41.00--
Chelsea 4-3 Norwich City100.00--101.00101.00101.00100.00--121.00--
Chelsea 4-4 Norwich City300.00--201.00351.00401.00160.00--151.00--
Chelsea 5-0 Norwich City20.00--21.0020.0021.0013.00------
Chelsea 5-1 Norwich City28.00--29.0026.0026.0012.00------
Chelsea 5-2 Norwich City60.00--67.0061.0051.0040.00------
Chelsea 5-3 Norwich City180.00----176.00151.00100.00------
Chelsea 6-0 Norwich City44.00--51.0041.0041.00--------
Chelsea 6-1 Norwich City60.00--67.0051.0041.00--------
Chelsea 6-2 Norwich City130.00--126.00--81.00--------
Chelsea 7-0 Norwich City100.00--101.0091.0067.00--------
Chelsea 7-1 Norwich City130.00--126.00101.0081.00--------
Chelsea 8-0 Norwich City225.00--201.00226.00151.00--------
Chelsea 0-4 Norwich City----201.00501.00--160.00--151.00--
Chelsea 1-5 Norwich City----501.00501.00--240.00------
Chelsea 10-0 Norwich City----501.00501.00----------
Chelsea 2-5 Norwich City----501.00501.00--300.00------
Chelsea 2-6 Norwich City----501.00------------
Chelsea 9-0 Norwich City----501.00501.00501.00--------
Chelsea 0-10 Norwich City------501.00----------
Chelsea 0-5 Norwich City------501.00--200.00------
Chelsea 0-6 Norwich City------501.00----------
Chelsea 0-7 Norwich City------501.00----------
Chelsea 0-8 Norwich City------501.00----------
Chelsea 0-9 Norwich City------501.00----------
Chelsea 1-6 Norwich City------501.00----------
Chelsea 1-7 Norwich City------501.00----------
Chelsea 1-8 Norwich City------501.00----------
Chelsea 3-5 Norwich City------501.00--300.00------
Chelsea 4-5 Norwich City------501.00--300.00------
Chelsea 5-4 Norwich City------501.00--160.00------
Chelsea 8-1 Norwich City------251.00201.00--------
Chelsea 6-3 Norwich City--------301.00--------
Chelsea 7-2 Norwich City--------201.00--------
Chelsea 8-2 Norwich City--------501.00--------
Chelsea 5-5 Norwich City----------300.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Norwich City/Norwich City22.00--23.0026.00251.0015.00--19.00--
Norwich City/Gelijk24.00--26.0026.00251.0020.00--23.00--
Norwich City/Chelsea22.00--26.0021.00151.0025.00--26.00--
Gelijk/Norwich City24.00--19.0023.00101.0021.00--24.00--
Gelijk/Gelijk10.00--9.008.5041.009.00--9.50--
Gelijk/Chelsea4.20--4.334.0023.004.00--4.20--
Chelsea/Norwich City90.00--51.00101.00101.0030.00--61.00--
Chelsea/Gelijk22.00--19.0021.0029.0020.00--23.00--
Chelsea/Chelsea1.60--1.571.671.011.50--1.60--
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----1.011.011.021.01------
Under----17.0019.0019.0017.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.12--1.111.131.141.081.13----
Under5.25--6.005.505.755.304.70----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.481.521.401.401.441.451.50----
Under2.552.662.752.752.702.552.60----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.202.341.052.102.152.002.152.20--
Under1.551.669.001.671.681.651.601.75--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.90--1.603.253.553.003.40----
Under1.20--2.251.291.271.281.22----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----1.956.00----------
Under----1.801.11----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----4.33------------
Under----1.20------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------4.50--1.25----
Norwich City--------1.19--3.89----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------3.00--1.211.89--
Norwich City--------1.38--3.692.01--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------3.80--1.26----
Norwich City--------1.25--3.32----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--1.53----2.38--1.42----
Norwich City--2.68----1.55--2.55----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--1.72--1.572.75--1.581.72--
Norwich City--2.16--2.201.43--2.152.29--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--1.80--1.722.60--1.701.92--
Norwich City--2.08--2.001.48--1.872.03--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--2.22--2.102.30--1.922.21--
Norwich City--1.76--1.661.60--1.661.77--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--2.54----2.60--2.15----
Norwich City--1.59----1.48--1.52----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------2.60--2.38----
Norwich City--------1.48--1.42----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------3.10--------
Norwich City--------1.35--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------3.90--------
Norwich City--------1.24--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------4.25--------
Norwich City--------1.21--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------4.50--------
Norwich City--------1.19--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------6.00--------
Norwich City--------1.13--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------1.19--1.06----
Norwich City--------4.50--8.82----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------3.60--1.15----
Norwich City--------1.30--5.25----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea--------1.10--1.05----
Norwich City--------6.90--9.35----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Chelsea------------1.04----
Norwich City------------9.84----
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.