Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
San Luis - Atlante
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis2.402.502.501.122.381.072.452.452.60
Atlante2.802.632.8041.002.75151.002.702.802.60
Draw3.103.002.907.003.109.003.103.203.20
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis 0-0 Atlante9.00--8.25--9.009.00------
San Luis 0-1 Atlante8.75--11.50--8.508.00------
San Luis 0-2 Atlante15.00--23.00--13.0015.00------
San Luis 0-3 Atlante28.00--67.00--31.0029.00------
San Luis 0-4 Atlante70.00--251.00--101.0051.00------
San Luis 0-5 Atlante200.00------401.00151.00------
San Luis 1-0 Atlante7.50--7.00--7.508.00------
San Luis 1-1 Atlante6.00--6.00--6.006.00------
San Luis 1-2 Atlante10.50--14.00--10.0010.00------
San Luis 1-3 Atlante22.00--41.00--23.0023.00------
San Luis 1-4 Atlante60.00--151.00--71.0051.00------
San Luis 1-5 Atlante170.00------276.00126.00------
San Luis 1-6 Atlante425.00------501.00--------
San Luis 2-0 Atlante12.50--8.25--12.0011.00------
San Luis 2-1 Atlante9.75--8.25--9.0010.00------
San Luis 2-2 Atlante14.00--14.00--13.0015.00------
San Luis 2-3 Atlante30.00--41.00--31.0034.00------
San Luis 2-4 Atlante80.00--201.00--91.0067.00------
San Luis 2-5 Atlante225.00------326.00201.00------
San Luis 3-0 Atlante24.00--14.50--26.0026.00------
San Luis 3-1 Atlante20.00--14.00--20.0021.00------
San Luis 3-2 Atlante28.00--26.00--26.0034.00------
San Luis 3-3 Atlante50.00--81.00--56.0051.00------
San Luis 3-4 Atlante150.00--251.00--151.00126.00------
San Luis 3-5 Atlante350.00------501.00501.00------
San Luis 4-0 Atlante60.00--29.00--76.0051.00------
San Luis 4-1 Atlante48.00--31.00--56.0051.00------
San Luis 4-2 Atlante70.00--67.00--81.0067.00------
San Luis 4-3 Atlante140.00--201.00--126.00126.00------
San Luis 4-4 Atlante300.00--251.00--326.00351.00------
San Luis 5-0 Atlante170.00------276.00151.00------
San Luis 5-1 Atlante140.00------201.00126.00------
San Luis 5-2 Atlante200.00------276.00201.00------
San Luis 5-3 Atlante325.00------476.00451.00------
San Luis 6-0 Atlante425.00------501.00501.00------
San Luis 6-1 Atlante375.00------501.00501.00------
San Luis 6-2 Atlante500.00----------------
San Luis 0-10 Atlante--------501.00--------
San Luis 0-6 Atlante--------501.00--------
San Luis 0-7 Atlante--------501.00--------
San Luis 0-8 Atlante--------501.00--------
San Luis 0-9 Atlante--------501.00--------
San Luis 1-7 Atlante--------501.00--------
San Luis 1-8 Atlante--------501.00--------
San Luis 10-0 Atlante--------501.00--------
San Luis 4-5 Atlante--------501.00--------
San Luis 5-4 Atlante--------501.00--------
San Luis 7-0 Atlante--------501.00--------
San Luis 7-1 Atlante--------501.00--------
San Luis 8-0 Atlante--------501.00--------
San Luis 8-1 Atlante--------501.00--------
San Luis 9-0 Atlante--------501.00--------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Atlante/Atlante4.40--7.50--4.5041.004.25----
Atlante/Gelijk15.00--14.50--13.0067.0012.00----
Atlante/San Luis30.00--26.00--26.00126.0025.00----
Gelijk/Atlante7.00--9.75--6.5013.005.50----
Gelijk/Gelijk4.60--5.00--4.5012.004.20----
Gelijk/San Luis6.25--4.75--6.0013.005.50----
San Luis/Atlante34.00--51.00--31.009.0025.00----
San Luis/Gelijk15.00--14.00--13.004.5013.00----
San Luis/San Luis3.70--2.80--4.001.624.05----
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.02--1.041.071.041.07------
Under9.00--8.507.509.009.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.30--1.261.501.301.32--1.27--
Under3.15--3.502.503.203.20--3.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.00--1.902.622.102.051.951.902.09
Under1.72--1.801.441.671.751.751.801.81
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.60--3.203.403.503.55--3.10--
Under1.25--1.301.301.251.27--1.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over8.00--5.7517.006.507.20--5.20--
Under1.04--1.101.011.081.10--1.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----10.0017.00----------
Under----1.021.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------21.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------6.60--2.38--
Atlante----------1.11--1.52--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------3.10--2.71--
Atlante----------1.35--1.34--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------4.40--3.59--
Atlante----------1.20--1.19--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------5.00--3.94--
Atlante----------1.17--1.16--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------5.50--4.26--
Atlante----------1.15--1.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------7.20------
Atlante----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------2.25--1.741.93
Atlante----------1.67--1.981.99
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------6.60--2.072.33
Atlante----------1.11--1.681.67
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------1.16--1.53--
Atlante----------5.25--2.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------1.14--1.41--
Atlante----------5.75--2.69--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------1.35--1.26--
Atlante----------3.10--2.98--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------1.19--1.14--
Atlante----------4.50--4.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------1.16--1.12--
Atlante----------5.25--4.31--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
San Luis----------1.14--1.10--
Atlante----------5.75--4.59--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.