Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
UNAM Pumas - Monterrey
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas2.302.252.401.082.251.072.301.302.30
Monterrey2.902.802.9051.002.75126.002.8010.003.05
Draw3.203.202.958.003.309.003.204.303.15
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas 0-0 Monterrey8.00--7.759.008.009.00----9.00
UNAM Pumas 0-1 Monterrey8.00--9.758.508.008.50----8.00
UNAM Pumas 0-2 Monterrey15.00--15.5015.0014.0013.00----12.00
UNAM Pumas 0-3 Monterrey30.00--36.0034.0034.0029.00----34.00
UNAM Pumas 0-4 Monterrey90.00--151.0081.00101.0067.00----91.00
UNAM Pumas 0-5 Monterrey250.00----251.00501.00201.00------
UNAM Pumas 1-0 Monterrey6.75--8.257.507.007.50----7.00
UNAM Pumas 1-1 Monterrey6.00--5.256.506.006.00----6.50
UNAM Pumas 1-2 Monterrey11.50--10.5011.0010.0011.00----10.00
UNAM Pumas 1-3 Monterrey25.00--26.0026.0026.0026.00----29.00
UNAM Pumas 1-4 Monterrey70.00--81.0067.0081.0051.00----81.00
UNAM Pumas 1-5 Monterrey225.00----251.00326.00151.00------
UNAM Pumas 2-0 Monterrey10.50--11.5011.0011.0011.00----10.00
UNAM Pumas 2-1 Monterrey9.50--9.009.509.009.50----9.50
UNAM Pumas 2-2 Monterrey16.00--12.5017.0014.0015.00----15.00
UNAM Pumas 2-3 Monterrey36.00--36.0041.0034.0034.00----35.00
UNAM Pumas 2-4 Monterrey100.00--101.00101.00101.0081.00----81.00
UNAM Pumas 2-5 Monterrey300.00----301.00426.00251.00------
UNAM Pumas 3-0 Monterrey22.00--23.0023.0023.0023.00----29.00
UNAM Pumas 3-1 Monterrey20.00--18.5021.0021.0021.00----26.00
UNAM Pumas 3-2 Monterrey32.00--26.0034.0026.0034.00----32.00
UNAM Pumas 3-3 Monterrey70.00--51.0067.0067.0051.00----68.00
UNAM Pumas 3-4 Monterrey200.00--251.00126.00201.00151.00----111.00
UNAM Pumas 3-5 Monterrey500.00------501.00501.00------
UNAM Pumas 4-0 Monterrey50.00--67.0067.0076.0051.00----75.00
UNAM Pumas 4-1 Monterrey50.00--51.0051.0061.0041.00----61.00
UNAM Pumas 4-2 Monterrey80.00--67.0081.0091.0067.00----65.00
UNAM Pumas 4-3 Monterrey180.00--201.00126.00176.00126.00----91.00
UNAM Pumas 4-4 Monterrey375.00--251.00201.00351.00351.00----121.00
UNAM Pumas 5-0 Monterrey160.00----201.00276.00126.00------
UNAM Pumas 5-1 Monterrey150.00----201.00226.00126.00------
UNAM Pumas 5-2 Monterrey225.00----251.00326.00151.00------
UNAM Pumas 5-3 Monterrey400.00------501.00451.00------
UNAM Pumas 6-0 Monterrey425.00----501.00501.00501.00------
UNAM Pumas 6-1 Monterrey400.00----501.00501.00451.00------
UNAM Pumas 0-6 Monterrey------501.00501.00--------
UNAM Pumas 1-6 Monterrey------501.00501.00--------
UNAM Pumas 2-6 Monterrey------501.00----------
UNAM Pumas 6-2 Monterrey------501.00----------
UNAM Pumas 7-0 Monterrey------501.00501.00--------
UNAM Pumas 7-1 Monterrey------501.00501.00--------
UNAM Pumas 0-10 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 0-7 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 0-8 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 0-9 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 1-7 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 1-8 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 10-0 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 4-5 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 5-4 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 8-0 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 8-1 Monterrey--------501.00--------
UNAM Pumas 9-0 Monterrey--------501.00--------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Monterrey/Monterrey4.60--5.255.505.0067.004.25--5.00
Monterrey/Gelijk16.00--13.0015.0014.00151.0013.00--13.00
Monterrey/UNAM Pumas32.00--31.0029.0026.00351.0025.00--23.00
Gelijk/Monterrey7.25--7.256.506.5041.005.50--5.50
Gelijk/Gelijk4.40--4.404.504.5034.004.50--5.00
Gelijk/UNAM Pumas6.00--5.755.505.5041.005.50--5.50
UNAM Pumas/Monterrey38.00--41.0029.0034.0019.0025.00--23.00
UNAM Pumas/Gelijk15.00--12.5015.0013.009.0015.00--13.00
UNAM Pumas/UNAM Pumas3.45--3.904.004.001.103.80--4.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.061.111.051.08------
Under8.00--7.256.008.008.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.35--1.361.121.361.45--1.35--
Under2.85--2.905.502.882.67--2.90--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.20--2.201.172.202.352.102.102.36
Under1.60--1.604.501.621.571.651.651.63
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.20--4.001.403.754.40--3.60--
Under1.18--1.202.751.221.20--1.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over10.00--7.751.577.50----6.00--
Under1.02--1.052.301.06----1.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----14.503.25----------
Under----1.011.33----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------5.00----------
Under------1.14----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------5.00--1.29--
Monterrey----------1.17--3.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------2.85--2.60--
Monterrey----------1.40--1.34--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------3.55--3.49--
Monterrey----------1.27--1.19--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------4.10--3.85--
Monterrey----------1.23--1.15--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------4.50--4.16--
Monterrey----------1.19--1.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------6.25------
Monterrey----------1.12------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------1.75--1.061.59
Monterrey----------2.13--6.162.49
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------4.50--1.182.01
Monterrey----------1.19--3.961.91
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------1.14--1.05--
Monterrey----------5.75--6.55--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------1.13--1.05--
Monterrey----------6.00--6.88--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------1.24--1.20--
Monterrey----------3.90--3.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------1.12--1.09--
Monterrey----------6.25--4.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------1.10--1.08--
Monterrey----------6.90--4.63--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
UNAM Pumas----------1.12--1.07--
Monterrey----------6.40--4.86--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.