Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Zwolle - SC Heracles
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle2.802.632.8551.002.6067.002.752.802.95
SC Heracles2.352.302.251.022.401.022.402.402.33
Draw3.403.253.3019.003.3019.003.403.503.50
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle 0-0 SC Heracles14.00--10.0015.0011.0015.008.00--17.00
Zwolle 0-1 SC Heracles10.00--10.0011.0010.0011.006.50--9.00
Zwolle 0-2 SC Heracles14.00--13.5015.0013.0013.007.00--12.00
Zwolle 0-3 SC Heracles24.00--23.0023.0026.0023.0024.00--23.00
Zwolle 0-4 SC Heracles50.00--51.0051.0071.0041.0075.00--65.00
Zwolle 0-5 SC Heracles140.00----151.00226.0081.00120.00----
Zwolle 0-6 SC Heracles325.00----301.00501.00301.00------
Zwolle 1-0 SC Heracles12.00--11.0012.0010.0013.006.50--10.00
Zwolle 1-1 SC Heracles7.00--6.508.006.506.506.00--7.50
Zwolle 1-2 SC Heracles9.50--9.009.009.509.008.00--9.50
Zwolle 1-3 SC Heracles18.00--16.0017.0018.0017.0024.00--20.00
Zwolle 1-4 SC Heracles38.00--36.0034.0046.0034.0075.00--51.00
Zwolle 1-5 SC Heracles100.00----101.00151.0067.00120.00----
Zwolle 1-6 SC Heracles275.00----251.00501.00201.00------
Zwolle 2-0 SC Heracles17.00--15.5017.0014.0017.007.00--16.00
Zwolle 2-1 SC Heracles11.00--10.0010.009.0011.007.50--9.50
Zwolle 2-2 SC Heracles12.50--10.5013.0011.0011.009.00--13.00
Zwolle 2-3 SC Heracles22.00--21.0023.0021.0021.0020.00--23.00
Zwolle 2-4 SC Heracles50.00--51.0051.0056.0041.0075.00--55.00
Zwolle 2-5 SC Heracles140.00----126.00176.0081.00120.00----
Zwolle 2-6 SC Heracles325.00----301.00--251.00------
Zwolle 3-0 SC Heracles30.00--34.0029.0026.0034.0024.00--29.00
Zwolle 3-1 SC Heracles20.00--21.0019.0019.0021.0020.00--23.00
Zwolle 3-2 SC Heracles25.00--23.0023.0021.0026.0020.00--26.00
Zwolle 3-3 SC Heracles40.00--41.0041.0036.0034.0035.00--51.00
Zwolle 3-4 SC Heracles90.00--101.0081.0091.0067.0090.00--85.00
Zwolle 3-5 SC Heracles225.00------276.00151.00150.00----
Zwolle 4-0 SC Heracles70.00--126.0067.0081.0051.0075.00--81.00
Zwolle 4-1 SC Heracles48.00--81.0041.0051.0041.0075.00--61.00
Zwolle 4-2 SC Heracles60.00--67.0051.0061.0051.0055.00--61.00
Zwolle 4-3 SC Heracles100.00--201.0081.0091.0067.0090.00--91.00
Zwolle 4-4 SC Heracles200.00--251.00126.00176.00126.00150.00--121.00
Zwolle 5-0 SC Heracles180.00----201.00276.00151.00120.00----
Zwolle 5-1 SC Heracles130.00----126.00151.00101.00120.00----
Zwolle 5-2 SC Heracles160.00----151.00176.00126.00120.00----
Zwolle 5-3 SC Heracles250.00------276.00201.00150.00----
Zwolle 6-0 SC Heracles425.00----501.00501.00501.00------
Zwolle 6-1 SC Heracles325.00----301.00501.00351.00------
Zwolle 6-2 SC Heracles400.00----301.00--401.00------
Zwolle 0-7 SC Heracles------501.00501.00--------
Zwolle 1-7 SC Heracles------501.00501.00--------
Zwolle 7-0 SC Heracles------501.00501.00--------
Zwolle 7-1 SC Heracles------501.00501.00--------
Zwolle 0-10 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 0-8 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 0-9 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 1-8 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 10-0 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 4-5 SC Heracles--------501.00401.00170.00----
Zwolle 5-4 SC Heracles--------501.00451.00170.00----
Zwolle 8-0 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 8-1 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 9-0 SC Heracles--------501.00--------
Zwolle 5-5 SC Heracles------------180.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
SC Heracles/SC Heracles3.70--3.704.004.201.534.50--4.30
SC Heracles/Gelijk15.00--13.0015.0013.006.5012.00--15.00
SC Heracles/Zwolle30.00--29.0026.0023.0013.0020.00--23.00
Gelijk/SC Heracles6.50--6.006.006.009.505.00--5.50
Gelijk/Gelijk5.50--5.506.005.0011.004.20--5.00
Gelijk/Zwolle7.50--7.257.006.5013.005.25--5.50
Zwolle/SC Heracles28.00--26.0023.0023.0051.0020.00--23.00
Zwolle/Gelijk15.00--13.0013.0012.0041.0012.00--15.00
Zwolle/Zwolle4.60--4.604.404.3323.004.30--4.60
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.021.021.021.031.03----
Under14.00--10.0012.0011.0015.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.20--1.191.361.201.181.201.20--
Under4.10--4.203.004.004.653.604.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.701.811.651.571.671.621.651.651.78
Under2.052.102.102.302.102.252.102.252.13
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.75--2.602.752.752.422.502.55--
Under1.38--1.441.401.401.521.401.47--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.50--4.6010.005.004.254.204.30--
Under1.12--1.161.041.141.211.151.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----8.2517.00----------
Under----1.041.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle--2.64------6.40--2.72--
SC Heracles--1.53------1.12--1.45--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------3.35--2.93--
SC Heracles----------1.30--1.29--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------4.80--3.82--
SC Heracles----------1.18--1.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------5.25--4.12--
SC Heracles----------1.16--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------5.75--4.39--
SC Heracles----------1.14--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------7.20------
SC Heracles----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle--1.94------2.35--2.042.21
SC Heracles--1.98------1.63--1.761.74
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle--2.29------6.10--2.38--
SC Heracles--1.69------1.13--1.56--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle--1.67------1.20--1.741.88
SC Heracles--2.34------4.40--2.062.04
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle--1.51------1.10--1.58--
SC Heracles--2.70------6.90--2.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------1.27--1.39--
SC Heracles----------3.55--2.63--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------1.30--1.24--
SC Heracles----------3.35--3.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------1.26--1.20--
SC Heracles----------3.70--3.71--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------1.23--1.17--
SC Heracles----------4.10--4.03--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Zwolle----------1.14------
SC Heracles----------5.75------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.