Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Thun - Servette
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun1.851.801.001.731.011.801.121.99--
Servette4.254.0081.004.20101.004.3025.003.90--
Draw3.253.2556.003.4029.003.406.203.40--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun 0-0 Servette9.25--11.0010.0011.007.50--9.509.60
Thun 0-1 Servette11.50--12.0012.0013.0010.00--11.001.03
Thun 0-2 Servette20.00--23.0023.0023.0017.00--21.001.03
Thun 0-3 Servette48.00--51.0067.0051.0050.00--56.001.03
Thun 0-4 Servette150.00--126.00251.00126.00100.00--111.00--
Thun 0-5 Servette375.00--501.00501.00351.00130.00------
Thun 1-0 Servette7.00--7.507.007.505.50--7.501.26
Thun 1-1 Servette6.25--7.506.506.507.00--6.501.03
Thun 1-2 Servette15.00--13.0013.0015.0013.00--15.001.03
Thun 1-3 Servette32.00--34.0036.0034.0035.00--46.001.03
Thun 1-4 Servette100.00--101.00126.0081.00100.00--111.00--
Thun 1-5 Servette300.00--301.00501.00301.00130.00------
Thun 2-0 Servette8.50--9.008.508.507.00--8.502.02
Thun 2-1 Servette8.25--8.508.008.506.00--8.507.80
Thun 2-2 Servette15.00--17.0013.0015.0012.00--15.0040.00
Thun 2-3 Servette38.00--41.0036.0041.0035.00--48.00380.00
Thun 2-4 Servette110.00--101.00126.00101.00100.00--111.00--
Thun 2-5 Servette325.00--301.00501.00351.00130.00------
Thun 3-0 Servette16.00--15.0015.0015.0014.00--17.004.10
Thun 3-1 Servette16.00--15.0014.0015.0012.00--15.0015.50
Thun 3-2 Servette25.00--29.0021.0026.0020.00--26.0085.00
Thun 3-3 Servette60.00--67.0056.0051.0050.00--68.00710.00
Thun 3-4 Servette190.00--126.00201.00151.00100.00--111.00--
Thun 3-5 Servette450.00----501.00--170.00------
Thun 4-0 Servette34.00--34.0034.0029.0030.00--53.00--
Thun 4-1 Servette32.00--34.0031.0029.0030.00--48.00--
Thun 4-2 Servette60.00--51.0051.0041.0040.00--56.00--
Thun 4-3 Servette130.00--101.00101.00101.0085.00--91.00--
Thun 4-4 Servette300.00--201.00326.00251.00100.00--121.00--
Thun 5-0 Servette90.00--101.0091.0051.0070.00------
Thun 5-1 Servette90.00--101.0091.0051.0070.00------
Thun 5-2 Servette150.00--151.00126.00101.0085.00------
Thun 5-3 Servette300.00----301.00251.00100.00------
Thun 6-0 Servette250.00--251.00326.00151.00--------
Thun 6-1 Servette250.00--251.00276.00151.00--------
Thun 6-2 Servette350.00--301.00--301.00--------
Thun 7-0 Servette500.00--501.00501.00----------
Thun 7-1 Servette475.00--501.00501.00----------
Thun 0-6 Servette----501.00501.00----------
Thun 1-6 Servette----501.00501.00----------
Thun 2-6 Servette----501.00------------
Thun 8-0 Servette----501.00501.00----------
Thun 0-10 Servette------501.00----------
Thun 0-7 Servette------501.00----------
Thun 0-8 Servette------501.00----------
Thun 0-9 Servette------501.00----------
Thun 1-7 Servette------501.00----------
Thun 1-8 Servette------501.00----------
Thun 10-0 Servette------501.00----------
Thun 4-5 Servette------501.00--210.00------
Thun 5-4 Servette------501.00--130.00------
Thun 8-1 Servette------501.00----------
Thun 9-0 Servette------501.00----------
Thun 128-128 Servette----------------11.00
Thun 5-5 Servette----------210.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Servette/Servette7.00--7.507.5041.006.25--8.000.00
Servette/Gelijk15.00--17.0014.0051.0015.00--15.000.00
Servette/Thun26.00--26.0021.0067.0020.00--21.000.00
Gelijk/Servette9.75--8.509.0021.009.00--9.000.00
Gelijk/Gelijk4.80--5.505.0013.005.00--5.000.00
Gelijk/Thun5.00--5.004.509.504.00--4.400.00
Thun/Servette45.00--34.0041.0021.0025.00--31.000.00
Thun/Gelijk15.00--15.0014.007.0015.00--15.000.00
Thun/Thun2.75--2.802.881.332.80--2.800.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.04--1.041.041.051.03------
Under9.25--10.0010.0011.007.50------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.28--1.501.291.301.301.27----
Under3.35--2.503.253.352.903.30----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.95--2.751.831.851.851.951.97--
Under1.75--1.401.831.851.851.851.93--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.50--7.503.203.202.903.10----
Under1.25--1.071.301.321.301.30----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over7.50--17.006.006.405.005.20----
Under1.05--1.011.111.121.101.10----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----17.00------------
Under----1.01------------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----17.00------------
Under----1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------3.20--1.122.01--
Servette--------1.32--5.001.91--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------4.65--2.012.31--
Servette--------1.18--1.641.68--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------3.70--2.47----
Servette--------1.26--1.43----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------3.00--2.82----
Servette--------1.38--1.33----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------3.20--3.15----
Servette--------1.32--1.27----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------4.15--------
Servette--------1.22--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------6.25--------
Servette--------1.12--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------6.60--------
Servette--------1.11--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------7.20--------
Servette--------1.10--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------1.52--1.01----
Servette--------2.55--9.66----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------4.80--1.06----
Servette--------1.18--6.66----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------1.18--1.01----
Servette--------4.65--9.76----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------1.24--1.01----
Servette--------3.90--9.85----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------1.16--1.12----
Servette--------5.25--4.51----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun--------1.10--1.05----
Servette--------7.20--6.22----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun------------1.04----
Servette------------6.43----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Thun------------1.04----
Servette------------6.63----
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.