Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
FC Sion - Basel
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion2.802.602.6015.002.752.752.852.902.65
Basel2.402.382.401.302.302.502.402.502.65
Draw3.203.203.304.403.203.303.203.303.35
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion 0-0 Basel11.00--10.0013.0010.0011.007.50--14.00
FC Sion 0-1 Basel9.50--10.009.509.009.507.00--8.50
FC Sion 0-2 Basel14.00--13.5013.0012.0013.007.50--12.00
FC Sion 0-3 Basel25.00--23.0023.0023.0023.0026.00--26.00
FC Sion 0-4 Basel60.00--81.0051.0061.0051.0085.00--73.00
FC Sion 0-5 Basel150.00----151.00201.00126.00130.00----
FC Sion 0-6 Basel350.00----301.00501.00351.00------
FC Sion 1-0 Basel11.50--10.5011.0010.0010.007.00--9.00
FC Sion 1-1 Basel6.25--6.507.506.506.506.50--6.50
FC Sion 1-2 Basel9.75--9.259.009.009.509.00--9.50
FC Sion 1-3 Basel18.00--18.0017.0017.0019.0026.00--23.00
FC Sion 1-4 Basel40.00--41.0041.0046.0041.0085.00--51.00
FC Sion 1-5 Basel110.00----126.00151.0081.00130.00----
FC Sion 1-6 Basel300.00----251.00501.00301.00------
FC Sion 2-0 Basel17.00--14.0017.0015.0015.007.50--13.00
FC Sion 2-1 Basel10.50--10.0010.009.5010.008.50--10.00
FC Sion 2-2 Basel11.50--11.5013.0011.0012.0010.00--13.00
FC Sion 2-3 Basel22.00--23.0026.0023.0026.0022.00--23.00
FC Sion 2-4 Basel50.00--81.0051.0061.0051.0085.00--56.00
FC Sion 2-5 Basel140.00----151.00176.00126.00130.00----
FC Sion 2-6 Basel350.00----301.00--351.00------
FC Sion 3-0 Basel28.00--31.0029.0031.0029.0026.00--29.00
FC Sion 3-1 Basel20.00--19.0021.0021.0021.0022.00--26.00
FC Sion 3-2 Basel24.00--21.0026.0023.0029.0022.00--26.00
FC Sion 3-3 Basel36.00--41.0051.0041.0041.0040.00--51.00
FC Sion 3-4 Basel90.00--126.00101.00101.0081.00100.00--81.00
FC Sion 3-5 Basel225.00------301.00251.00170.00----
FC Sion 4-0 Basel60.00--67.0067.0091.0051.0085.00--81.00
FC Sion 4-1 Basel44.00--51.0051.0061.0041.0085.00--56.00
FC Sion 4-2 Basel60.00--67.0067.0071.0051.0060.00--61.00
FC Sion 4-3 Basel100.00--151.00101.00101.0081.00100.00--91.00
FC Sion 4-4 Basel180.00--251.00151.00226.00201.00170.00--121.00
FC Sion 5-0 Basel160.00----201.00326.00151.00130.00----
FC Sion 5-1 Basel130.00----151.00226.00101.00130.00----
FC Sion 5-2 Basel160.00----201.00226.00151.00130.00----
FC Sion 5-3 Basel250.00------376.00301.00170.00----
FC Sion 6-0 Basel375.00----501.00501.00--------
FC Sion 6-1 Basel325.00----301.00501.00351.00------
FC Sion 6-2 Basel350.00----501.00----------
FC Sion 0-7 Basel------501.00501.00--------
FC Sion 1-7 Basel------501.00501.00--------
FC Sion 7-0 Basel------501.00501.00--------
FC Sion 7-1 Basel------501.00501.00--------
FC Sion 0-10 Basel--------501.00--------
FC Sion 0-8 Basel--------501.00--------
FC Sion 0-9 Basel--------501.00--------
FC Sion 1-8 Basel--------501.00--------
FC Sion 10-0 Basel--------501.00--------
FC Sion 4-5 Basel--------501.00--190.00----
FC Sion 5-4 Basel--------501.00--190.00----
FC Sion 8-0 Basel--------501.00--------
FC Sion 8-1 Basel--------501.00--------
FC Sion 9-0 Basel--------501.00--------
FC Sion 5-5 Basel------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Basel/Basel3.80--3.903.804.005.004.50--4.20
Basel/Gelijk14.00--13.5015.0013.0015.0012.00--15.00
Basel/FC Sion30.00--29.0029.0026.0029.0025.00--24.00
Gelijk/Basel6.25--6.506.006.005.505.50--5.50
Gelijk/Gelijk4.90--5.505.505.004.334.20--5.00
Gelijk/FC Sion7.00--6.507.006.505.005.50--5.50
FC Sion/Basel28.00--29.0026.0023.0029.0025.00--21.00
FC Sion/Gelijk15.00--13.5015.0012.0015.0013.00--15.00
FC Sion/FC Sion4.50--4.204.604.504.754.20--4.80
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.02--1.021.251.031.051.03----
Under11.00--10.003.7510.0011.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.22--1.201.671.221.261.251.22--
Under4.00--4.002.103.753.703.203.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.70--1.704.331.731.801.751.801.83
Under2.02--2.051.202.002.001.952.002.07
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.75--2.755.502.883.002.702.80--
Under1.38--1.401.121.361.381.351.37--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.50--5.0015.005.506.004.604.70--
Under1.10--1.141.021.131.131.121.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------21.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------6.00--2.83--
Basel----------1.13--1.44--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------3.10--3.02--
Basel----------1.35--1.28--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------4.15--4.08--
Basel----------1.22--1.15--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------4.65--4.42--
Basel----------1.18--1.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------5.25--4.74--
Basel----------1.16--1.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------6.90--5.07--
Basel----------1.10--1.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion--------------6.51--
Basel--------------1.02--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion--------------6.61--
Basel--------------1.02--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion--------------6.71--
Basel--------------1.02--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.77--2.061.93
Basel----------2.10--1.781.99
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------3.90--2.45--
Basel----------1.24--1.56--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.18--1.741.66
Basel----------4.80--2.122.35
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.25--1.56--
Basel----------3.80--2.46--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.35--1.38--
Basel----------3.10--2.78--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.21--1.23--
Basel----------4.25--3.71--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.18--1.19--
Basel----------4.65--4.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.16--1.16--
Basel----------5.25--4.49--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
FC Sion----------1.10------
Basel----------7.20------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.