Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Germinal Beerschot - AA Gent
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot3.002.882.954.002.881.133.10--2.95
AA Gent2.202.202.102.902.1067.002.20--2.25
Draw3.403.403.502.153.306.003.40--3.35
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot 0-0 AA Gent14.00--10.0013.0013.0013.008.00--16.00
Germinal Beerschot 0-1 AA Gent10.00--9.7510.0010.009.506.00--8.00
Germinal Beerschot 0-2 AA Gent12.50--11.5013.0012.0012.008.50--9.00
Germinal Beerschot 0-3 AA Gent22.00--20.0023.0021.0023.0022.00--17.00
Germinal Beerschot 0-4 AA Gent46.00--41.0051.0051.0041.0050.00--45.00
Germinal Beerschot 0-5 AA Gent120.00----151.00126.00101.00100.00----
Germinal Beerschot 0-6 AA Gent300.00----301.00501.00301.00------
Germinal Beerschot 1-0 AA Gent12.50--12.0011.0012.0011.007.00--11.00
Germinal Beerschot 1-1 AA Gent7.00--7.007.507.006.506.00--7.50
Germinal Beerschot 1-2 AA Gent9.25--8.759.008.509.008.00--8.50
Germinal Beerschot 1-3 AA Gent17.00--15.0017.0015.0017.0020.00--17.00
Germinal Beerschot 1-4 AA Gent35.00--31.0041.0034.0041.0050.00--38.00
Germinal Beerschot 1-5 AA Gent90.00----126.0091.0081.00100.00----
Germinal Beerschot 1-6 AA Gent250.00----251.00326.00251.00------
Germinal Beerschot 2-0 AA Gent18.00--17.0017.0018.0017.0011.00--16.00
Germinal Beerschot 2-1 AA Gent11.00--10.5010.0010.0011.009.50--12.00
Germinal Beerschot 2-2 AA Gent12.50--12.0013.0011.0012.0012.00--13.00
Germinal Beerschot 2-3 AA Gent22.00--21.0026.0019.0023.0024.00--23.00
Germinal Beerschot 2-4 AA Gent46.00--51.0051.0041.0041.0050.00--45.00
Germinal Beerschot 2-5 AA Gent120.00----151.00101.00101.00100.00----
Germinal Beerschot 2-6 AA Gent300.00----301.00--351.00------
Germinal Beerschot 3-0 AA Gent32.00--36.0029.0036.0034.0030.00--38.00
Germinal Beerschot 3-1 AA Gent22.00--23.0021.0021.0021.0028.00--29.00
Germinal Beerschot 3-2 AA Gent25.00--26.0026.0021.0029.0028.00--34.00
Germinal Beerschot 3-3 AA Gent38.00--41.0051.0034.0041.0050.00--51.00
Germinal Beerschot 3-4 AA Gent90.00--101.00101.0076.0081.0085.00--85.00
Germinal Beerschot 3-5 AA Gent225.00------176.00201.00130.00----
Germinal Beerschot 4-0 AA Gent70.00--101.0067.00101.0051.0085.00--111.00
Germinal Beerschot 4-1 AA Gent50.00--67.0051.0061.0051.0085.00--91.00
Germinal Beerschot 4-2 AA Gent60.00--81.0067.0061.0051.0085.00--91.00
Germinal Beerschot 4-3 AA Gent100.00--151.00101.0091.0081.0085.00--111.00
Germinal Beerschot 4-4 AA Gent190.00--251.00151.00151.00151.00100.00--121.00
Germinal Beerschot 5-0 AA Gent200.00----201.00376.00151.00130.00----
Germinal Beerschot 5-1 AA Gent140.00----151.00201.00126.00130.00----
Germinal Beerschot 5-2 AA Gent170.00----201.00201.00151.00130.00----
Germinal Beerschot 5-3 AA Gent250.00------276.00251.00170.00----
Germinal Beerschot 6-0 AA Gent475.00----501.00501.00--------
Germinal Beerschot 6-1 AA Gent350.00----301.00501.00451.00------
Germinal Beerschot 6-2 AA Gent400.00----501.00--501.00------
Germinal Beerschot 0-7 AA Gent------501.00501.00--------
Germinal Beerschot 1-7 AA Gent------501.00501.00--------
Germinal Beerschot 7-0 AA Gent------501.00501.00--------
Germinal Beerschot 7-1 AA Gent------501.00501.00--------
Germinal Beerschot 0-10 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 0-8 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 0-9 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 1-8 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 10-0 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 4-5 AA Gent--------376.00501.00170.00----
Germinal Beerschot 5-4 AA Gent--------426.00451.00190.00----
Germinal Beerschot 8-0 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 8-1 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 9-0 AA Gent--------501.00--------
Germinal Beerschot 3-6 AA Gent----------501.00------
Germinal Beerschot 5-5 AA Gent------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AA Gent/AA Gent3.45--3.303.753.503.503.90--3.60
AA Gent/Gelijk15.00--13.5013.0013.0013.0015.00--15.00
AA Gent/Germinal Beerschot30.00--29.0026.0026.0026.0025.00--29.00
Gelijk/AA Gent6.00--5.756.005.506.005.50--4.80
Gelijk/Gelijk5.50--5.755.505.506.004.30--5.00
Gelijk/Germinal Beerschot7.75--7.756.507.007.005.50--6.50
Germinal Beerschot/AA Gent26.00--26.0026.0021.0023.0025.00--24.00
Germinal Beerschot/Gelijk15.00--13.5015.0012.0013.0013.00--15.00
Germinal Beerschot/Germinal Beerschot4.90--5.004.805.004.754.00--5.50
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.05--1.021.111.021.041.03----
Under14.00--10.005.8013.0013.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.18--1.191.671.171.231.15----
Under4.30--4.202.104.504.104.10----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.661.701.651.361.571.731.60--1.76
Under2.102.242.103.002.252.082.20--2.16
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.70--2.552.752.502.752.25----
Under1.40--1.451.401.501.431.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.25--4.6013.004.505.253.60----
Under1.12--1.161.021.171.161.20----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------15.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------6.60------
AA Gent----------1.11------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------3.70------
AA Gent----------1.26------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------5.50------
AA Gent----------1.15------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------6.00------
AA Gent----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------6.25------
AA Gent----------1.12------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot--2.28------2.50----2.26
AA Gent--1.70------1.55----1.71
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot--2.68------4.40------
AA Gent--1.51------1.20------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot--1.90------1.32----1.92
AA Gent--2.02------3.20----2.00
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot--1.68------1.18----1.70
AA Gent--2.32------4.80----2.28
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot--1.49------1.45------
AA Gent--2.75------2.67------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------1.30------
AA Gent----------3.35------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------1.26------
AA Gent----------3.70------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------1.22------
AA Gent----------4.15------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germinal Beerschot----------1.15------
AA Gent----------5.50------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.