Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Angers - AS Monaco
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers2.602.502.5046.002.5067.002.652.702.45
AS Monaco2.702.752.701.032.701.132.652.602.95
Draw3.103.003.2015.003.006.003.003.003.00
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers 0-0 AS Monaco9.00--7.759.508.508.007.50--9.50
Angers 0-1 AS Monaco9.25--8.758.008.008.507.00--8.00
Angers 0-2 AS Monaco15.00--13.0013.0013.0013.008.00--13.00
Angers 0-3 AS Monaco28.00--29.0026.0026.0029.0026.00--29.00
Angers 0-4 AS Monaco70.00--81.0067.0091.0067.0085.00--85.00
Angers 0-5 AS Monaco190.00----201.00376.00201.00130.00----
Angers 0-6 AS Monaco450.00----501.00501.00--------
Angers 1-0 AS Monaco8.00--8.258.508.007.507.00--8.00
Angers 1-1 AS Monaco6.25--5.757.006.005.506.50--6.00
Angers 1-2 AS Monaco11.00--10.0010.0010.0011.008.50--9.50
Angers 1-3 AS Monaco22.00--23.0023.0021.0026.0024.00--24.00
Angers 1-4 AS Monaco50.00--67.0067.0071.0051.0085.00--61.00
Angers 1-5 AS Monaco150.00----201.00251.00151.00130.00----
Angers 1-6 AS Monaco400.00----501.00501.00--------
Angers 2-0 AS Monaco14.00--12.0013.0012.0012.008.00--13.00
Angers 2-1 AS Monaco11.00--9.7510.009.0010.008.50--9.50
Angers 2-2 AS Monaco14.00--12.5017.0013.0015.0010.00--15.00
Angers 2-3 AS Monaco30.00--31.0034.0031.0034.0022.00--29.00
Angers 2-4 AS Monaco80.00--126.0081.0091.0081.0065.00--71.00
Angers 2-5 AS Monaco200.00----251.00326.00251.00130.00----
Angers 2-6 AS Monaco500.00----501.00----------
Angers 3-0 AS Monaco28.00--23.0029.0026.0026.0026.00--29.00
Angers 3-1 AS Monaco22.00--20.0023.0021.0021.0026.00--24.00
Angers 3-2 AS Monaco30.00--29.0034.0026.0034.0022.00--29.00
Angers 3-3 AS Monaco50.00--67.0067.0056.0051.0040.00--71.00
Angers 3-4 AS Monaco150.00--251.00126.00151.00151.00100.00--101.00
Angers 3-5 AS Monaco350.00------501.00351.00170.00----
Angers 4-0 AS Monaco70.00--81.0067.0081.0051.0085.00--85.00
Angers 4-1 AS Monaco50.00--51.0067.0061.0051.0085.00--61.00
Angers 4-2 AS Monaco70.00--126.0081.0091.0067.0085.00--71.00
Angers 4-3 AS Monaco140.00--251.00126.00151.00151.00100.00--101.00
Angers 4-4 AS Monaco275.00--251.00201.00351.00351.00170.00--121.00
Angers 5-0 AS Monaco200.00----201.00326.00151.00130.00----
Angers 5-1 AS Monaco160.00----201.00226.00126.00130.00----
Angers 5-2 AS Monaco200.00----251.00301.00201.00130.00----
Angers 5-3 AS Monaco350.00------501.00351.00170.00----
Angers 6-0 AS Monaco475.00----501.00501.00--------
Angers 6-1 AS Monaco400.00----501.00501.00--------
Angers 6-2 AS Monaco350.00----501.00----------
Angers 0-7 AS Monaco------501.00501.00--------
Angers 1-7 AS Monaco------501.00501.00--------
Angers 7-0 AS Monaco------501.00501.00--------
Angers 7-1 AS Monaco------501.00501.00--------
Angers 0-10 AS Monaco--------501.00--------
Angers 0-8 AS Monaco--------501.00--------
Angers 0-9 AS Monaco--------501.00--------
Angers 1-8 AS Monaco--------501.00--------
Angers 10-0 AS Monaco--------501.00--------
Angers 4-5 AS Monaco--------501.00--190.00----
Angers 5-4 AS Monaco--------501.00--190.00----
Angers 8-0 AS Monaco--------501.00--------
Angers 8-1 AS Monaco--------501.00--------
Angers 9-0 AS Monaco--------501.00--------
Angers 5-5 AS Monaco------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AS Monaco/AS Monaco4.50--4.404.404.507.504.40--4.50
AS Monaco/Gelijk16.00--13.5015.0013.0019.0012.00--13.00
AS Monaco/Angers34.00--31.0029.0026.0034.0020.00--22.00
Gelijk/AS Monaco7.00--6.756.006.505.505.25--6.00
Gelijk/Gelijk4.70--4.754.754.503.604.20--4.80
Gelijk/Angers6.75--6.256.006.004.005.00--6.00
Angers/AS Monaco34.00--34.0029.0031.0041.0020.00--22.00
Angers/Gelijk15.00--13.5015.0013.0017.0012.00--13.00
Angers/Angers4.20--4.104.404.335.004.50--4.50
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.04--1.051.181.041.081.03----
Under9.00--7.754.338.508.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.30--1.301.291.301.351.351.27--
Under3.15--3.203.503.203.102.703.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.00--2.002.002.102.202.101.902.16
Under1.72--1.751.731.671.651.651.801.76
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.60--3.304.503.503.703.603.10--
Under1.25--1.281.171.251.261.201.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over7.75--6.506.006.507.206.005.20--
Under1.05--1.081.111.081.101.061.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------15.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------5.50--10.15--
AS Monaco----------1.15--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------5.25--2.81--
AS Monaco----------1.16--1.27--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------3.70--3.77--
AS Monaco----------1.26--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------3.55--4.07--
AS Monaco----------1.27--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------5.50--4.34--
AS Monaco----------1.15--1.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------7.20------
AS Monaco----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.65--10.131.80
AS Monaco----------2.30--1.002.13
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------3.55--10.142.17
AS Monaco----------1.27--1.001.77
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.18--8.54--
AS Monaco----------4.80--1.02--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.10--6.93--
AS Monaco----------6.90--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.27--1.23--
AS Monaco----------3.55--2.93--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.15--1.11--
AS Monaco----------5.50--3.96--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.13--1.09--
AS Monaco----------6.00--4.23--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.12--1.08--
AS Monaco----------6.40--4.47--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Angers----------1.10------
AS Monaco----------7.20------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.